mekici
mekici (Objektif)
Konya / Doğa Fotoğrafçısı

Bu Fotoğrafı Kim Ekledi...

http://galeri.netfotograf.com/fotograf.asp?foto_id=299229
galerime yüklenen bu fotoğraf bana ait değil.ya birisi şka yapıyor,ya da site içinde bir karışıklıl oldu.site yönetimini uyardım ancak 24 saat geçtiği halde silinmemiş.kontrol panelinden de ulaşamıyorum.aslında kontrol panelime her an müdahele edebilmeliyim.benzer sorun yaşayan varsa paylaşalım.

Tarih: 9 Kasım 2008, 21:28 - İp: 88.***.**9.227
mekici
mekici (Objektif)
Konya / Doğa Fotoğrafçısı

ünversitede öğrenciyken,yani 12 eylül öncesi...kapı aramasında bazı polisler güya espri olsun diye cebimizden mermi çekirdeği yada dolu mermi falan bulur...geç bakalım şööle sen kenara yaparlardı.
acaba mekici fotoğraf çaldı demek isteyen bir şakacı arkadaşın işimi diyede düşünmedim değil...neyseki fotoğraf silindi...

Tarih: 10 Kasım 2008, 12:42 - İp: 88.***.**1.162
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

HEm çal hem kim ekledi de.

Tarih: 10 Kasım 2008, 12:58 - İp: 88.***.**9.182
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

İp numaraları ile ilgili araştırma yaptım ancak elle tutulur bi kayda rastlayamadım...

Memduh beye ait fotoğrafların silinmediği ve kötü amaçlı girişimde bulunulmadığı için. İyimser yaklaşımla, aynı bilgisayarı kullanan başka kullanıcıların olup olmadığı araştırılmalı.

Forum bölümüne giriş yapılabildiğine göre, galeri bölümüne girişte sorun yaşanmaması gerekir. Sistem aynı alt yapıyı kullanıyor. Ara ara explorer/firefox > araçlar > seçenekler sekmesinden geçmiş klasörleri temizlemenizi öneririm. Bir başka önerim de, tahmini kolay şifrelerin kullanılmaması (doğum tarihi, sıralı sayılar, gibi)

Güvenlik açıkları dolu keza, dikkat edeceksin... 'Güvenlik açığı asla olamaz!' demiyorum, tespit edilen bi durum varsa bildirirseniz sevinirim. Banka sistemlerine bile zaman zaman sızıla bildiğini, ancak bu sızmaların büyük çoğunluğunun kullanıcı taraflı hatalardan kaynaklandığını unutmayın. Çok basit yazılımlarla sizin klavyede her yazdığınıza anında ulaşılabildiğinin bilinmesini isterim.

Saygılarımla

Tarih: 10 Kasım 2008, 14:26 - İp: 78.***.**3.202
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Biraz araştırın bakın,,gmailde bile açık var,her bir prog da var..

Herkes int kullanıyor ama ardındaki çerezleri ,güvenlik yamaları vs uygulamıyor ne yazıkki..

steal-contact-1.3 gibi vers prog ile de nikler, avatar resimi özel pm'ler vs ele geçirilebiliyor..
Dikkat edin derim..

Linux'a da el atmışlar artık..

Tarih: 10 Kasım 2008, 16:07 - İp: 85.***.**5.156