lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Bize Her Yer Trabzon!!!

İnterden bir düzine gol yer diyenler,
lig maçındaki oyununa bakıp şampiyonlar liginin averaj takımı olur diyerek alay edenler,
fenerbahçenin hakkıydı deyip, ona hak gasbetti diye aşağılayıcı gözle bakanlar!!!

Alın size TRABZONSPOR'un cevabını..

İNTER 0 - TRABZONSPOR 1

Tarih: 14 Eylül 2011, 23:53 - İp: 78.***.**8.230
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Fenerbahçe ve Galatasaray birer kez çeyrek finale yani ilk sekize kaldı. Eski adıyla şampiyon kulüpler kupasında da Galatasaray yanılmıyorsam 1988 senesinde veya 1989'da olabilir yarı finale kalmıştı. Futbol literatürümüze giren İlker Yasin'in meşhur "Ağğğlamak istiyorum Galatasaray yarı finalde" sözü oradan gelir.

Tarih: 29 Eylül 2011, 09:30 - İp: 213.***.**5.242
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Şimdi baktım doğru hatırlamışım. 1988-89 sezonuymuş. Yari finalde Steau Bükreş'e elendiğimiz maçlar Nisan 89'da oynanmış. 2. turda 3-0'ın rövanşında Neuchatel Xamax'ı 5-0 yenmiştik. (ben de maçtaydım bu arada ) Tribünden atılan bir bozuk para Neuchatel'li futbolcunun kaşını yarınca UEFA maçı iptal etmişti. Bizim gazetelerde ertesi gün "O.... ÇOCUKLARI"diye 8 sütuna manşetler atılmıştı.Türk basın tarihinde hiç bir olay için bu kadar ağır ifadeler kullanılmamıştır herhalde. Düşünün futbol ne kadar önemli bir olay bizim için. Neyse ki Ali Şen'in maddi!!! manevi çabalarıyla karar geri alınıp maçın sonucu tescil edilmişti.

Tarih: 29 Eylül 2011, 09:48 - İp: 213.***.**5.242
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Evet bitpire emmi teşekkür ederim..GS yi bu zaman kadar zaten avrupa kupalarındaki başarısı için her zaman tebrik etmişimdir..

Tarih: 29 Eylül 2011, 12:01 - İp: 88.***.**4.255
sansabosa
sansabosa (Dedektif)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

Şampiyonlar liginde yarı final oynadı Galatasaray Lazut emmi.
Fenerbahçe de çeyrek finale kadar yükselmiştir en son.

Tarih: 30 Eylül 2011, 15:20 - İp: 95.***.**8.99
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

İnşallah biz de yarı final, hatta final oynarız...

Tarih: 30 Eylül 2011, 17:02 - İp: 95.***.**1.232
atilla61
atilla61 (üye)
İstanbul / Amatör

Bir trabzonsporlu olarak fenerbahçeli yöneticilerin şike yaptığına inanıyorum.Bir o kadarda bu işten futbolcuların bihaber olduğuna inanıyorum.Hem tarbzonsporun emeğine hem fenerbahçenin emeğine yazık oldu.Bugun fenerbahçe bu şike iddaları gölgesinde onurlu bir mücadele veriyor ve hakettikleri puanları alıyorlar. Benim temennim herzaman şaibesiz ve temiz bir lig olsun hakeden kazansın.O zaman herkes futboldan azami keyif alacak, fenerbahçe tarftarıda interi değil trabzonsporu destekleyecek.

Tarih: 1 Ekim 2011, 00:35 - İp: 62.***.**1.67
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

atilla emmi aynen senin gibi düşünüyorum..

Tarih: 1 Ekim 2011, 12:29 - İp: 78.***.**9.87