fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

Bir Yıldız Daha Kaydı...

arkadaşlar, sitemizden yavaş yavaş kopmalar oluyor sanırım.. usta diyebileceğimiz, demesek bile , bizim için değerli diyebileceğimiz, fotoğrafçı arkadaşlar, büyüklerimiz, belki de yüzünü bile görmediğimiz ama saygı ve sevgi beslediğimiz üyeler siteyi terk ettiler, ediyorlar..

mesala" bettyblue "vardı, gülhan hocam, bir zamanlar.. onu izleyerek çok şey öğrenmiştim... şimdi nerelerde acaba ?

bugün girdim ki siteye, "harmancı" hocam da ben ayrılıyorum demiş... çok üzüldüm...

yarın "kagemusha" abi, "savaşım" gibi usta dediğim, değer verdiğim diğer isimler de ayrılır giderse, tadı tuzu kalmaz bu sitenin...

tamam çok klasik bir konu, şakşakçı tayfasından muzdarip olma.. panctom abi de çok uğraştı bu konu üzerine ama hala , bu yüzden çekip gidenler var ve bu çok can sıkıcı bir durum...

kaliteyi desteklemeli ve daha çok emek vermeliyiz, gerek fotoğraflarımızda, gerek yorumlarımızda, kendi adıma acı bir ders oldu, ben de bugünden itibaren daha dikkatli ve daha da sert biçimde kalite arayışı içinde olacağım... herkesten rica ve arz ederim...

Tarih: 4 Ağustos 2008, 17:54 - İp: 78.***.**0.132
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

harmanci üstad artık foruma transfer oldu...

Tarih: 6 Ağustos 2008, 10:48 - İp: 212.***.**8.38
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Tatar Bey (çok resmi bir hitap oldu) doğru yere parmak basmış

Tarih: 6 Ağustos 2008, 14:54 - İp: 78.***.**0.105
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

eraycanli sen de olmasan ne yaparmışım bilmem.Sağol eksik olma arkadaşım

Tarih: 6 Ağustos 2008, 15:36 - İp: 88.***.**5.63
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

ha şunu bileydin

Tarih: 6 Ağustos 2008, 16:06 - İp: 81.***.**7.8
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

harmancı forumların yeni yıldızı.Sevgiyi arkadaşlıgı burda gördü. Kucak actık ona. Bundan sonra harmancıya kaydı diyen karşısında beni bulur. Bu arada aydında ayakta duran var mı?

Tarih: 6 Ağustos 2008, 18:21 - İp: 212.***.**9.195
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

hocam birde izmir fethiye marmarisi sorabilirmisin ayakta duran varmı diye. benim çekingen bir mizacım var.

Tarih: 6 Ağustos 2008, 18:37 - İp: 85.***.**3.68
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

ha işte bide bunu açın..
ne demek şimdi bu "ayakta duran"
nereye bağlayacaz bunu..

şöyle bişeymi.. hani bi yıldız kaydı ya.. bi tekerleme vardı king oynarken yaptığımız.. aydın aydın ebe .. yok bu forum ortamında söylencek şey değil..

tomma olsa söyler miydi..

Tarih: 6 Ağustos 2008, 18:52 - İp: 85.***.**9.24
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

alçak medya

cıksayar yaşıyormu?

Tarih: 6 Ağustos 2008, 18:59 - İp: 88.***.**7.202
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

bilmiyorum ki
en son eskipostun ipiyle kuyuya inmişti..

Tarih: 6 Ağustos 2008, 19:08 - İp: 85.***.**9.24