fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

Bir Yıldız Daha Kaydı...

arkadaşlar, sitemizden yavaş yavaş kopmalar oluyor sanırım.. usta diyebileceğimiz, demesek bile , bizim için değerli diyebileceğimiz, fotoğrafçı arkadaşlar, büyüklerimiz, belki de yüzünü bile görmediğimiz ama saygı ve sevgi beslediğimiz üyeler siteyi terk ettiler, ediyorlar..

mesala" bettyblue "vardı, gülhan hocam, bir zamanlar.. onu izleyerek çok şey öğrenmiştim... şimdi nerelerde acaba ?

bugün girdim ki siteye, "harmancı" hocam da ben ayrılıyorum demiş... çok üzüldüm...

yarın "kagemusha" abi, "savaşım" gibi usta dediğim, değer verdiğim diğer isimler de ayrılır giderse, tadı tuzu kalmaz bu sitenin...

tamam çok klasik bir konu, şakşakçı tayfasından muzdarip olma.. panctom abi de çok uğraştı bu konu üzerine ama hala , bu yüzden çekip gidenler var ve bu çok can sıkıcı bir durum...

kaliteyi desteklemeli ve daha çok emek vermeliyiz, gerek fotoğraflarımızda, gerek yorumlarımızda, kendi adıma acı bir ders oldu, ben de bugünden itibaren daha dikkatli ve daha da sert biçimde kalite arayışı içinde olacağım... herkesten rica ve arz ederim...

Tarih: 4 Ağustos 2008, 17:54 - İp: 78.***.**0.132
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

haklıymışsın hocam...

Tarih: 5 Ağustos 2008, 20:51 - İp: 88.***.**5.37
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

kim haklı fuji. Ben değil mi? Çünkü benden baska hoca yok burda

Tarih: 5 Ağustos 2008, 21:00 - İp: 88.***.**6.168
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Bence de haklı

ah o harmanci yokmu

Tarih: 5 Ağustos 2008, 21:56 - İp: 88.***.**6.139
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Ben de ayrılıyorum artık yavaş yavaş

Tarih: 5 Ağustos 2008, 22:30 - İp: 88.***.**5.63
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

mgirgin sen de mi kaymak istiyorsun çağdaş sıkış biraz kocaman yeri kaplamışsın gelecekler var daha 5 kişi alır bu kızak

#last hope' tarafından 05.08.2008 22:50:26 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Ağustos 2008, 22:50 - İp: 78.***.**6.35
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

en çok seni özleyecem laptop

Tarih: 5 Ağustos 2008, 22:56 - İp: 88.***.**5.63
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

migrigin üyelik silme işlemlerinin takibatını ben yaparım aman arkadaşım seni yormayalım gider ayak. şimdi yok ikametgahtı, yok temiz kaadıydı, yok borçsuzluktu ilişik kesmeydi derken sen hiç yorulma. ver bana vekaleti, hepiciğini halleder fdiker'in huzuruna sunarım ben maksat sen yorulma saygıdeğer arkadaşım

Tarih: 6 Ağustos 2008, 01:03 - İp: 81.***.**7.8
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

ben seni hiç özlemeyeceğim senin gibi çok var burada
senden çok var ooo oooo

Tarih: 6 Ağustos 2008, 09:04 - İp: 81.***.**7.150
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

mgirgin sen de mi kaymak istiyorsun çağdaş sıkış biraz kocaman yeri kaplamışsın gelecekler var daha 5 kişi alır bu kızak

bir yıldız daha kenara kaydı,gelsin otursun yanıma.

Tarih: 6 Ağustos 2008, 10:38 - İp: 85.***.**3.117
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

harmancı naptın sen yaaa

Tarih: 6 Ağustos 2008, 10:45 - İp: 85.***.**9.24