fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

Bir Yıldız Daha Kaydı...

arkadaşlar, sitemizden yavaş yavaş kopmalar oluyor sanırım.. usta diyebileceğimiz, demesek bile , bizim için değerli diyebileceğimiz, fotoğrafçı arkadaşlar, büyüklerimiz, belki de yüzünü bile görmediğimiz ama saygı ve sevgi beslediğimiz üyeler siteyi terk ettiler, ediyorlar..

mesala" bettyblue "vardı, gülhan hocam, bir zamanlar.. onu izleyerek çok şey öğrenmiştim... şimdi nerelerde acaba ?

bugün girdim ki siteye, "harmancı" hocam da ben ayrılıyorum demiş... çok üzüldüm...

yarın "kagemusha" abi, "savaşım" gibi usta dediğim, değer verdiğim diğer isimler de ayrılır giderse, tadı tuzu kalmaz bu sitenin...

tamam çok klasik bir konu, şakşakçı tayfasından muzdarip olma.. panctom abi de çok uğraştı bu konu üzerine ama hala , bu yüzden çekip gidenler var ve bu çok can sıkıcı bir durum...

kaliteyi desteklemeli ve daha çok emek vermeliyiz, gerek fotoğraflarımızda, gerek yorumlarımızda, kendi adıma acı bir ders oldu, ben de bugünden itibaren daha dikkatli ve daha da sert biçimde kalite arayışı içinde olacağım... herkesten rica ve arz ederim...

Tarih: 4 Ağustos 2008, 17:54 - İp: 78.***.**0.132
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Duyarsız insanlar yıldız kaydı topiğinde bari geyik yapmayın.

HÜYYTTT

dağılın bakayım hadi

başka topiğe, başka topiğe

Tarih: 5 Ağustos 2008, 16:58 - İp: 212.***.**8.38
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

sitenin en kıvrak zekalı espri yapan yakışıklısı benim.. En büyük benim.. kral benim..

Tarih: 5 Ağustos 2008, 16:59 - İp: 212.***.**9.195
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

tabi bir de şu var kont, gajünün esprileri daha iyi oluyo derken bizim siklette iyi oluyo yani. aynı yaşlardayız nihayetinde. senin gibi ununu elemiş eleğini asmış, tarağını cebine koymuş birinin esprileriyle bir olmaz tabi ki. mesela sen arkadaşlarına 80lerden kalma parmaklarını birleştirip aşağılara doğru aynı anda "mucccuk" sesi çıkarmak suretiyle uzatıp espri yaparsın. ama gençlik güldürürken düşündüren espriler yapıyor, daha çok tutuyor
(gerçi ben "muucccuk" hareketi ile yapılan espri hakkında da çok düşünoyurm )

Tarih: 5 Ağustos 2008, 16:59 - İp: 81.***.**7.8
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kontrastınkiler espri degil anca "latife" olur..

Tarih: 5 Ağustos 2008, 17:07 - İp: 85.***.**3.117
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

hiiiii ni dediiii

Tarih: 5 Ağustos 2008, 17:09 - İp: 81.***.**7.8
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

yani siz şimdi kontun montundaki tüylere "pişmaniye" mi diyonuz..

neyse bana dokunmayan yılanlar bin yaşasın..
en güzel espriyi ayarcanlıyla ganjin yapıyo..

bide tato yapıyo espri ama oda hesabı öderse iyi yoksa beş kuruş etmez ama masanın hesabını öderse iyi hatta süper espri yapabiliyo ama yok hesabı ödemem alman usulu falan derse boş laf hepsi ama yok hesaplar benden diyip bide garsonun yelek cebini yırtarak bi onluk sıkıştırırsa tamam işte süper espridir tatonunkiler ama yok ben kendi hesabımı öderim hatta kendi hesabınıda araya kaynatırsa yaptığı şeylere espri demeye bin şahit ister ama yok parayı pul edip masanın üstüne tomarla bırakırsa sen o zaman gör yaptığı yapacağı esprileri ama yok parasız pulsuz geldiyse hiç tınlama dikkat edip dinleme bile yaptığı esprileri.

iyi özetledim ha.

Tarih: 5 Ağustos 2008, 18:45 - İp: 85.***.**9.24
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

yaşa vurgu yaparak espri dnemesi yaptım ama yanaga vurgu yaparak kroşe denemesine maruz kalmak istemem.
caylar benden desem bu mesajın espri degeri kac dır?

Tarih: 5 Ağustos 2008, 19:15 - İp: 88.***.**1.1
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

caylar benden desem bu mesajın espri degeri kac dır?

Rokometin özetinden anladığım kadarıyla galiba hesabı senin ödemen gerekecek Gaijin.

Tarih: 5 Ağustos 2008, 19:31 - İp: 88.***.**8.232
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ya bayıp olmasın dıye bi "hehhe" yapın hesabı odetmeyın adama.

Tarih: 5 Ağustos 2008, 19:43 - İp: 88.***.**1.1
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

güzeldi

Tarih: 5 Ağustos 2008, 20:41 - İp: 88.***.**6.168