sevalkalin
sevalkalin (üye)
İstanbul / Amatör

Bir Gün Fotoğraf Çekerkeeennnnn.. !

fotoğraf çekerken başımızdan geçen ilginç olaylar olmuştur mutlaka, paylaşmak isteyenler buraya..

Tarih: 23 Ağustos 2007, 23:14 - İp: 85.***.**5.103
sereze
sereze (üye)
Karabük / Meraklı

Kazakistan'da hafifçe saldırıya uğradım, arabaları kadraja girmiş hız yaptıklarını polise şikayet etmemden korkmuşlar . Bi de bir cadde çekiyordum, meğersem valinin evinin önündeki caddeymiş, az kalsın tutuklanıyordum. Yılanların ve yusufçukların saldırgan hareketleri var bi de.

Tarih: 27 Ağustos 2007, 01:49 - İp: 88.***.**3.172
sevalkalin
sevalkalin (üye)
İstanbul / Amatör

yılanı anladım da yusufçuk ne etti onu anlamadı ben, anlayamıyorum daha doğrusu, bi ara detayına girerseniz bu vukuatın sevinirim..saldırı ve vali olayına ise koptum burda..

Tarih: 27 Ağustos 2007, 01:53 - İp: 85.***.**8.18
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Bir gün fotoğraf çekerken birden aağımın altındaki taşlar kayıverdi veeee gerisi
http://forum.netfotograf.com/serbest_kursu.asp?msg_id=24029

Tarih: 27 Ağustos 2007, 01:56 - İp: 195.***.**7.21
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

evet hala yasıyor sevgili lazut beycigimiz..

Tarih: 27 Ağustos 2007, 01:57 - İp: 88.***.**2.135
sereze
sereze (üye)
Karabük / Meraklı

Şimdi şöyle, yusufçuk'un sevdiği bir dal vardı. Ben de orda pusuya yatıp 100 fotoğraf çek en azından biri iyi çıkar tekniğini uyguluyordum, baktım arka plan müsait deil pozisyon deiştirip çekmeye devam ettim. Tabi yusufçukla makine arası 10 cm. Yaklaşık 20 fotoğraftan sonra yusufçuk sinirlendi ve bana sorti yapmaya başladı sonra benim de zaten dizlerim ağrımıştı bıraktım. Şimdi elimde arka planı kötü yusufçuk fotoğrafı var, arkadaşa verdim düzeltsin fotoşop'ta diye bakalım ne yapcak

Tarih: 27 Ağustos 2007, 01:59 - İp: 88.***.**3.172
sevalkalin
sevalkalin (üye)
İstanbul / Amatör

ah o sortiler yok muu, ay bide dengesiz uçuyolar, ne tarafa kaçıcağınızı bilmiyosunuz, çekirgeler de öyle, ne tarafa sıçrayacaklarını bilmiyosunuz, zor bi iş bu foto çekmek zooorr..

Tarih: 27 Ağustos 2007, 02:02 - İp: 85.***.**8.18
sevalkalin
sevalkalin (üye)
İstanbul / Amatör

lazut bey, Allah sizi üçüncüden korusun, yani dikkatsizliğin işaretleri bunlar dicektim, lakin kibar olup, geçmiş olsun demeye karar verdim

Tarih: 27 Ağustos 2007, 02:04 - İp: 85.***.**8.18
sereze
sereze (üye)
Karabük / Meraklı

Bi de yılanların bazısı ölü numarası yapıyor. Lan öldü bu diye dibine kadar girip makrolar çektim sonra alıp ordan oraya koydum işim bitince de oraya bıraktım. İki dakka sonra baktığımda yılan yerinde yoktu .

Tarih: 27 Ağustos 2007, 02:11 - İp: 88.***.**3.172
sevalkalin
sevalkalin (üye)
İstanbul / Amatör

bizim arkadaş anlatıyo geçen gün, o küçükken yılanları sopa sanır elırmış eline bi oyana bi buyana savururmuş, herkes kaçarmış, bu da kimse onla oynamıyo diye atarmış elindeki sopayı..
e bi dahaki yılan çekiminde nabzına bakın, belki faydası olur size

Tarih: 27 Ağustos 2007, 02:15 - İp: 85.***.**8.18