zeze-0
zeze-0 (üye)
İzmir / Amatör

Bim'de Eski Sevgiliyi Görmek

**************************************************************

Bim'e doğru yola çıktım. zaten iki adım ötesi bim. Annemin terliklerini giyip çıkayım lan dedim, kim iki saat şimdi bağcık bağlayacak. Ama olgun bir erkekte eğreti duran şeylerin başında anne terliği geliyormuş canlar, ben bunu anladım.Bim her zamanki gibi sakindi. klima çalışıyor ama soğutmuyordu. Nasıl bir klima lan bu diyerek incelemeye başladım. ama görevli beni balici sandı,çünkü ayaklarımda da acayip terlikler altımda çamaşır suyu sıçrayıp da rengi atmış bir pijamayla pek de güzel bir gaspçı havası veriyordum."abi bu klima üflemiyor galiba" dedim.
ama cevap vermedi,işine döndü.tam arkamı dönüp gidecekken tanıdık bir ses duydum. pek bir tanıdık.sanki bir zamanlar kulağıma "aşkım" ,"seni seviyorum" diyen bir ses. yavaşça arkamı döndüm. Evet, eski sevgilimdi bu. bir zamanlar sevdiğim kadındı. bir zamanlar elele tutuşarak mal gibi gezdiğimiz kadın.şimdi nişanlısıyla bim'e gelmiş alışveriş yapıyordu. bir zamanlar aşık olduğum kadındı bu. Evet bir zamanlar uğruna canımı verebileceğim kadındı bu. ben şaşkınlıktan elimdekileri yere düşürünce bunlar birden irkildi ve hemen arkasını döndü. ben, beni görmesinler diye hızlıca aşağıya eğildim ama lanet olası bim'de raf diye bir şey yok ki. tansaş olsa arkadaki adam seni göremez ama raf yerine kolilerde ürün sergileyen bim sayesinde saklanamadım.peki size sorarım. siz arkanızı döndüğünüzde, devekuşu gibi saklandığını sanan ama ayağında ufak numara anne terlikleriyle deve kuşu gibi çömelmiş bir adam görseniz ne yaparsanız?işte onlar da öyle yaptılar. bastılar kahkahayı. yavaş ve gurur yıkılmışça ayağa kalktım.gözlerine baktım. bana baktı, mahzun bir bakış görmek isterdim ama alay ediyordu resmen. ayaklarıma bakıyordu. anne terliği giymiş,parmakları ucundan çıkmış bir ayak. buydum işte. sen bu adamla bir zamanlar çıkmıştın. şimdiki sevgilin çok iyi giyinmiş ama bir bak bakayım ona.bim'de bu şıklık? sence de biraz samimiyetsiz değil mi? ben en azından yakışıyorum buraya. içimden geldiği gibiyim.böyle düşündüm ama sonra has..tr dedim. adam kapmış kızı,ben de lavuk gibi pijamayla terlikle geziyorum. kim naapsın lan beni."nasılsın görüşmeyeli?" dedim. "iyiyim" dedi. "ne güzel" dedim. "hıhı"dedi. gittikçe gerginleşiyordu ortam. yeni sevgilisi kıllandı mı acaba diye baktım ama nasıl olsa bu lavuktan bir zarar gelmez" düşüncesi hasıl olduğundan zerre umrunda değildim herifin. adam en ucuz kangal sucuğu seçmekle meşguldu."niye böyle olduk biz?" der gibi baktım. "ne diyorsun?" der gibi baktı bana. "niye böyle olduk diyorum?" der gibi tekrar baktım.ne diyorsun anlamıyorum" der gibi tekrar baktı bana. "neyse ....."der gibi baktım. .... etti alışverişe devam etti. bir güle güle demeden. gözyaşlarımı saklayarak elimden düşürdüklerimi aldım ve kasaya gittim.bir de peçete aldım, gözyaşlarımı silmek için. kasadaki görevli yine baliciymişim gibi baktı bana, "paran var mı" der gibi baktı bana,bana bakmasın artık kimse. al lan paranı der gibi uzattım,para üstü beklemeden çıktım ama sonra hemen geri dönüp şahsiyetsizce aldım paranın üstünü.tam çıkacakken fiş almayı unuttuğum aklıma geldi. dönüp onu da aldım. bir romantizm de yaşayamadık be.eve giderken serkan geldi yavaşça yanıma. tek dostum,yoldaşım,üzgün olduğumu anlayabilen tek insan. "abi bir şey diycem. pijamanın arkasında delik var,arkan gözüküyor,baya da büyük" o günden beri evdeyim. bim'e de kapıcıyı yolluyorum.


**************************************************************
#zeze-0' tarafından 05.10.2011 12:27:28 tarihinde düzenlendi.


#zeze-0' tarafından 05.10.2011 12:27:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Ekim 2011, 14:13 - İp: 212.***.**6.206
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

kandırdın bizi zeze. bizde ne üzülmüş idik senin bim macerana. meğer zeze nin mötü açılmamışmış.

 

Tarih: 5 Ekim 2011, 18:14 - İp: 88.***.**2.78
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Ben yine anlamadim. Ganjin ne dedi onuda anlamadim. Kandirildimi ne oldu bize ? Neler diyorum ben boyle, benide anlamadim. Bu kilavyede Q klavye galiba yazarken zorlaniyorum yokmu bunun bir caresi.

 

Tarih: 6 Ekim 2011, 04:13 - İp: 69.***.**4.188
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

f eniyisidiremmi. süperdirhatta.

 

Tarih: 6 Ekim 2011, 16:56 - İp: 88.***.**2.78
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

f iyidir emmi katılmaktayım
lakin ben q klavyede f olarak yazmaktayım
katiplik sınavına girsem birincilikle çıkar idim
lakin o zaman burcuva kişiliğime halel gelir idi

 

Tarih: 14 Ekim 2011, 18:12 - İp: 85.***.**4.92
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

yalnız bu bim de eski manita görmek hikayesi güzel imiş
ne zamandır topiçe yazmaktayım lakin daha dün deyil evvelki gün okudum topiçin ana konusunu
başka yokmu. mikrosta dayıoğlunu görmek gibi versiyonları.

 

Tarih: 14 Ekim 2011, 18:13 - İp: 85.***.**4.92
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

demek taktilo kursuna gitin zamanında iş bulumazsak korkusunua.
emmi işler kezat. 1 aydır dava açmadım. valla bu ay 7000 anca oldu. napcez bilmiyom. bu gidişle açlıktan ölcez. keza senin yanına girsemmi işe. alınmı beni. senin manda kasa opel korsayı sürerim.yihohohahaha.

 

Tarih: 14 Ekim 2011, 22:42 - İp: 88.***.**0.164