kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Bilgisayar Oyun Meraklıları Var Mı?

Bilgisayar da PC oyun meraklıları olan arkadaşlar vardır sanırım.
İster online,ister bireysel..
Yeni,eski güncel oyunları buradan paylaşalım derim ara sıra..Oyun geçemeyen,yardım vs hile ve save isteyen de katılsın,fikirleri paylaşalım.Rast gelsin.

NOT= PS2 de olabilir..

Tarih: 3 Ağustos 2007, 04:39 - İp: 88.***.**0.204
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Aldım ağabey ama genelde memnun kalmadım.

birtek topları sağlam oluyor onların. hani şu yuvarlayınca içinden ses gelen küçük topları. o konuda uzmanlaşmış adamlar. senelerdir kullanıyorum hala banamısın demedi.

Pazartesi sabah uçakta 14 tane formalı çinlinin arasında tek kaldım. koltuk numarası mukabili. izlenimlerimi ayrı bir topic halinde neşretmeyi düşünüyorum. futbolcumuydu basketçimi anlamadım. keza ingilizcede bilmiyorlar. çok cahil çıktı bu çinliler. belki de kendileri sahte çinli yapmıştır onu göndermişlerdir buraya. kendileri işten güçten kalmamak için.keza siparişler var dünya çapında gününde yetiştirilmesi gereken..

Tarih: 24 Haziran 2009, 21:55 - İp: 78.***.**4.182
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

İnce iş için gelmişlerdir belki..ing bilirlerde işlerine gelmemiş konuşmamışlardır..Zaten uçaktada uyuyor onlar hep bir boşluk buldularmı..Seni mısırlı zannetmişlerdir onlar,susma hakkını kullanmıştır uçakta emmiler..
Bugünde bi dolu karaköy tünel metrosuna biniyorlardı makinalı filan onlar..Uçakla gelmişler, gemi ile değil zati..

Tarih: 24 Haziran 2009, 22:00 - İp: 88.***.**2.85
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Birde o emmiler neden az konuşur, "az laf,çok iş" mantaliteleri öyle onların,okyanus.

Tarih: 24 Haziran 2009, 22:03 - İp: 88.***.**2.85
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Evet az konuştular çok uçtular.
herhalde bodrum yöresinde müsabaka var idi turnuva mertebesinde. onun için gelmişlerdir.
Eşofmanları kalitesizdi. Ben çinli olsam yurtdışına çıkacak olsam en azından sahte adidas eşofman filan dikerdim kendime. Bunlar salmış kendini iyice.

Adamlar çok meraklı. Herşeyi inceliyorlardı. Belkide sahte boing yapacaklardır dönünce. Hatta benim okuduğum dergiyi bile yandan kesiyordu yanımdaki merakından olsa gerek.

Tarih: 24 Haziran 2009, 22:07 - İp: 78.***.**4.182
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Kafaları çalışıyor adamların işte ne güzel, geçende bir ekip onureir'e uçak almaya gittiler bakımını yapıp kodlayıp alıp uçurup gelecekler buraya..Boengi..
Adamlar yapıp yapıp satıyorlar..

Tarih: 24 Haziran 2009, 22:11 - İp: 88.***.**2.85
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Dünya bu sakar itfaiyeciye gülüyor..T I K .

Olay sekiz sene evvel TR'de olmuş..Sakar itfaiyeci az daha milletide yakıyordu..

Tarih: 24 Haziran 2009, 22:33 - İp: 88.***.**2.85
ocanic
ocanic (üye)
İstanbul / Meraklı

Max Payne 3 hemde Rockstar'dan

Tarih: 29 Haziran 2009, 13:13 - İp: 78.***.**6.243
eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

meraklı olammmıı

RLC.world of world craft,silk road,resident evil,metal gear v.s.

Tarih: 29 Haziran 2009, 13:25 - İp: 78.***.**5.70
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Eskidost, bir eski hdd 'ye win98se kur.Pek çok oyunu oradan kur oyna,eski oyunlar gibisi yok,aylarca level geçmek için uğraşırdık gece gündüz..PC mertebesinde..

Max payne serilerini saklayın iyi oyundur,eski mafia oyunuda..Hitman 1 de süper idi..aksiyonlu, gizli odalarlı filan..

Ekran kartınızı son güncellemesini de yapın,directx 9 kurun mutlaka..[CD'lerde var gerçi.]

MOH serileri de iyidir.[medal of honor]

Tarih: 29 Haziran 2009, 22:09 - İp: 85.***.**3.15
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

ben bu dediklerinizi oynayacağım emme yemiyor

ya bilgisayar yanarsa?

Tarih: 29 Haziran 2009, 22:22 - İp: 88.***.**4.219