kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Bilgisayar Oyun Meraklıları Var Mı?

Bilgisayar da PC oyun meraklıları olan arkadaşlar vardır sanırım.
İster online,ister bireysel..
Yeni,eski güncel oyunları buradan paylaşalım derim ara sıra..Oyun geçemeyen,yardım vs hile ve save isteyen de katılsın,fikirleri paylaşalım.Rast gelsin.

NOT= PS2 de olabilir..

Tarih: 3 Ağustos 2007, 04:39 - İp: 88.***.**0.204
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

ben alnımın teri ile downlıad yapıyorum. helalinden yani
helal mi?

Tarih: 13 Nisan 2009, 23:07 - İp: 88.***.**9.58
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Elinde kullanmadığı fazla lisanslı photoshop3cs olan varsa fuarda görüşelim. ihtiyaç fazlası yani. Mesela iki tane lisanslı almışsınızdır ama bir tanesini kullanıyorsunuzdur.
Teklifim ciddidir.

Tarih: 13 Nisan 2009, 23:08 - İp: 85.***.**2.255
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

duymamış olayım.

Tarih: 13 Nisan 2009, 23:10 - İp: 88.***.**9.58
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

remi burda seninle fıkıh tartışması yapmıycaam
pelemiiyne girme bennen
hukukçu sitesindeki forumda sordum
internetten indirmenin hükmünü
caiz dediler

Tarih: 13 Nisan 2009, 23:17 - İp: 85.***.**2.68
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

selam, şöyle klasik arabaları filan sürebileceğimiz, garaj yapıp, arabalarımızı yenileyebileceğimiz bir oyun biliyor musunuz arkadaşlar, ama sesleri ve grafikleri iyi olacak... ben klasik araba ve yahut, hepten araba tutkunuyum da biraz... sesini dinlemek bile iyi geliyor o araçların, filmlerde filan.... mesala 67 mustang... mesalla bir üstü açık cadillac... az önce, bir film seyrettim, cadilac aşkı diye... yine araba tutkum kabardı... bir oyunu olsa, arasıra vakit geçeriridik.... benim eski playstation umda vardı bir oyunum, porche un oyunu idi, en eski porche arabadan başlıyordum, yarış kazandıkça garajıma yeni modellerini alıyordum, orjinal porche arabaları ve sesleri de orjinal di... onun gibi bir oyun var mı acaba bilgisayar için...

Tarih: 13 Nisan 2009, 23:24 - İp: 78.***.**6.14
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

tamam girmedin polemiğe senlen

Tarih: 13 Nisan 2009, 23:26 - İp: 88.***.**9.58
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Fuji, öyle oyun var lakin çocuk uyuyor,o biliyor o oyunu zati..Modifiyeli filan..

[Not= Modifiye fuarı da var yakında sien arda..Bekleriz..]

Tarih: 13 Nisan 2009, 23:31 - İp: 78.***.**6.107
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

hele bir atanayım, kendi maaşım olsun, hiç üşenmem, her fuara kalkar gelirim, öyle bazaar emmi gibi naz etmem, yol seçmem, yakıt seçmem, 1.6 benzinli arabama biner, yolda kim bekliyorsa alır ,gelirim istanbula...

need for speed diye bir oyundu , benim porche versiyonu olan... sanırım senin yumurcaktaki de onun yeni versiyonudur, modifiyeli olan... ama benim bahsettiğim, klasik arabaların içinde olduğu bir oyun... neyse, kardeşime bahsederim, bulur o, zaten ankara da, oyun bulmada sorun yaşamaz oralarda... burası mahrumiyet bölgesi, küçük yer...

bu arada sien ar nerde ? istanbul da de mi?

Tarih: 13 Nisan 2009, 23:40 - İp: 78.***.**6.14
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Evet İst'da sienar..

Pazaremmi hesap yapmakta , nerden gitsem ne etsem derdinde hâla evinde..

..-emmi yollar bozuk diyor vesaire..

Amarikada soaklarda avukatlar geziyor dolu dolu, ayağınıza bişi olsa hemen yanınıza gelip sizden yana olup,dava açıyorlar o hatalı mahâli tespit edip..Kazanıyorsun zati sonunda..

Burada yok öyle nerdeyse sana ne derler..

Adamın aracı yeni lastik takıp muayeneye gitmiş lakin geçmemiş onaydan, o da lastik aldığı yere gitmiş istihşare filan, lastik ith firması da öylemi demiş bu sefer muayeneyi onaylamayan yeri mahkemeye vermiş, ben dünyada satılan onaylı ürünümü satıyorum, sebeb demiş..
Dün konuşuluyordu duydum keza ..

Duydun mu emmi..

Dün de koca bahçeşehir otoban kısmında sol şeritte asfalt tesviye kazısı sonucu solda iri büyük çukurlar vardı, solda da yerde yatan bir dolu takıp çıkarılabilen jant kapakları vardı düşmüş hep..

Tarih: 13 Nisan 2009, 23:52 - İp: 78.***.**6.107
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Fuji kardeş ne zaman istersen maaşını al gel. Biz bekleriz seni burda.
Gerçi bizim muhabbet seni açmaz ama senin muhabbette bizi sarmaz. ee da daa ne var ne yok deriz boşluk bırakmayız muhabbet ortamında.

Tarih: 13 Nisan 2009, 23:59 - İp: 85.***.**2.255