hippiturk
hippiturk (üye)
Bursa / Meraklı

Bayanların Çektikleri Fotolar

Bayanların çektikleri fotoğraflar çokmu güzelde herkez onların resimlerine övgüler yağdırıyo,yorumlar yapılıyo, bide yorumların yanında artistik çekilmiş resimler falan...beklentilermi var bilmem ( gerçi bende yaptım galiba yaa) neyse işte öye bişey

#hippiturk' tarafından 26.07.2007 17:04:46 tarihinde düzenlendi.

#hippiturk' tarafından 26.07.2007 17:15:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Temmuz 2007, 16:52 - İp: 88.***.**7.97
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

presip geregi ben yorum yapmam galerideki fotograflara..

Tarih: 26 Temmuz 2007, 19:04 - İp: 88.***.**1.213
hippiturk
hippiturk (üye)
Bursa / Meraklı

tali.. şişeler adlı resim adındanda anlaşıldığı gibi şişelerden oluşuyo hemde cam...okadar sanatsal görsel ögelere sahipki anlatamam. o yüzden siteye çok ağır geliyo

Tarih: 26 Temmuz 2007, 19:05 - İp: 88.***.**7.97
tali
tali (üye)
İstanbul / Amatör

sana bi sabotaj var o zmn yöneticiler kıskanıyor olmasın diğer fotolar içinde güzel ama sen daha güzelsin gbi bi yorum yazabilirm

Tarih: 26 Temmuz 2007, 19:14 - İp: 85.***.**9.212
hippiturk
hippiturk (üye)
Bursa / Meraklı

tila yıllardır böyle bir yorum bekliyodum . sakıncası yok açtığım konuya ters ama "genler" işte...

Tarih: 26 Temmuz 2007, 19:16 - İp: 88.***.**7.97
fotomerve1
fotomerve1 (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

şu şişeyi bende merak ettim doğrusu.bayanların çektiği fotolardan çok bayanlar ilğilendiriyor bizi galiba ,açık söylemek gerekirse ben bayanlardan yana kullanıyorum hakkımı neden derseniz vallahi bilmiyorum,bayan olsun çamurdan olsun aslında hakeden fotoğrafa yorum yapmak lazım bundan sonra ben öyle yapacağım,bayan fotoğrafı görürsem dayanamam verdiğim sözü unutabilirim bunuda belirteyim

Tarih: 26 Temmuz 2007, 19:19 - İp: 88.***.**6.35
kara murat
kara murat (üye)
Malatya / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar galiba hepiniz haklısınız fotomerve1

Tarih: 26 Temmuz 2007, 20:29 - İp: 88.***.**8.241
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

karamurat bence kendinede kızmalısın

Tarih: 26 Temmuz 2007, 22:03 - İp: 88.***.**7.113
mucahid-i
mucahid-i (üye)
Bursa / Amatör

Evet bu konuya katılıyorum.Genetik bir hadise bu.Geçen sırf yorum yapabilmek için eklenen bir foto vardı meyveler diye.Ama kadrajı kompozisyonu herşeyiyle berbat ötesi gazete kağıdı üzerinde duran meyvelerin oluşturduğu bir görüntü kirliğiydi.Bende doğal olarak biraz yapıcı eleştiri ve yorum yaptım.Sonra bana 'afedersiniz bir dahaki daha farklı olur' gibi bir yanıt yazmış ve bayan olduğunu anladım.Hemen yelkenleri suya sılveriyoz valla Yorumumu değiştirdim İyi olmuş demedim ama kötüde olmuş demedim.Olayı biraz yumuşattım yani aklım sıra ama kendimi kandırdım.Benimde favorim güzel bayan portreleri Ne yapalım elimizde değil genler işte

#mucahid-i' tarafından 26.07.2007 23:25:03 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Temmuz 2007, 22:40 - İp: 88.***.**7.109
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

fotograftan çok çeken kişi önemlidir... ülkenin bütün erkekleri kendini mükemmel sanır zaten kesinlikle de red edilmeyecektir
kızlarda bir hava bir hava ooy annem bu nedir dersin.. sanki kraliçe elizabeth.. yapılan makyaj zaten mide bulandırıcı... saçlar orjinal değil.. bir kız arkadaşım vardı neden pudra sürüyorsun diyince "gerçek yüzümü saklıyorum " demişti. şakayla karışık bir cümleydi ama ben % 70 gerçeklik payını düşündüm ayrılıyoruz dedim.. neden diye sorunca "gerçek aşkıma saklıycam kendimi" dedim.. gülümsedi gitti.. bu arada ünlü bir çin atasüzü derki: "اگر در گذشته در زیر این عنوان مقاله‌ای نوشته‌ " ودید، ممکن است حذف شده باشد " yok bu arap atasözüydü.. neyse boşverin bende anlamadım zaten.. yani diyeceğim şey şu.. ne.. yok bişi tamam... nereye bağlasam diye düşünüyorum.. bağlayacak bir yer yok.. kadın erkek eşittir.. yorum yapan da yapmayanda sağolsun.. bu yazı üzerinde de fazla durmayın.. gülüp geçin yada üstten geçmeyin bırakın olduğu gibi kalsın.. (devam edecem)

Tarih: 27 Temmuz 2007, 00:31 - İp: 88.***.**3.72
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

münkünse devam etme aşureye dönmüş yazı yav kafamız karıştı..seyyah..türkce arapca senşimdi ingilizce fransızca almanca atasözleride yazarsın..

Tarih: 27 Temmuz 2007, 00:35 - İp: 88.***.**3.39