nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

Ankara'da Kuğu Gölü Balesi

arkadaslar 30 yıl sonra ilk defa Kugu GÖlü Balesi Ankarada sahnelenmeye basladı.gerci baslayalı nerdeyse 2 ay olacak ama hala devam ediyor.ben uzun zamandır ugrasarak bu persembe gününe bilet bulabildim.ilgilenenler varsa sayet kesinlikle bu görsel söleni kaçırmaın,ücreti ise oldukca komik 6ytl tam,ögrenci 3ytl.

Tarih: 17 Nisan 2007, 21:14 - İp: 81.***.**1.62
acemkızı
acemkızı (üye)
İstanbul / Amatör

nemru_T gör gör bide sen gazetenin baş sayfasına koyuyorsun kontrast şimdi gülüyor saatlerce bilmiyorum artık yarınki gazetenin baş sayfasında kim olur

Tarih: 25 Nisan 2007, 19:00 - İp: 83.***.**4.3
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

acemkızı neden gülüyorlar anlamadım cokda önemli degil işin aslı.2.5 saatlik bir gösteride 70-80 civarında insan kan ter içinde kalıyor.aslında dedigi gibi arkadaslardan birinin 100 ytl yap millet gülmez agzının suyu akar gibi bakar.
türkiyede cso,opera-bale aynı trt gibi kadrolu çalışanlardan oldugu için gösterilerden bu sanatcılar ücret kazanmıyor(prim haric),aylık maas alıyorlar.devlet daha cok kitlelere ulaşsın diye fiyatları assagıda tutuyor.
haa devlet tiyatrolarının ücretleride yukarda bahsettigim tutarlarla aynı,şehir tiyatroları ise cogu zaman bedava.
gülmeye devam

Tarih: 25 Nisan 2007, 19:42 - İp: 88.***.**1.118
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

aman canım boşver onlar herşeye güler..
delidir neye gülse yeridir..
hihohaha..

nemrut sosyal etkinlik kotamı doldurdum.. doldurmasaydım giderdim.. daha dün ipregazın dans şovuna gittim güzel bişeydi doğrusu... bi sürü fıldır fıldır kız bide bi sürü fıldır fıldır oğlan, deli gibi depinip durdular.. anadolunun ateşimi yakmış noolmuş yerlerinde duramıyorlar.. güzel bişiii ... emek harcamış cocuklar... emeğe saygı...

Tarih: 25 Nisan 2007, 19:43 - İp: 88.***.**6.168
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

eskişehirde fiyatlar
tam:2ytl
ogrenci:1ytl
oyuncunun sahnede harcadıgı emege yazık..eger izleyici gelsin diye bir liraya dusuruyorsak fiyatları durup bır dusunmek lazım..

Tarih: 25 Nisan 2007, 20:19 - İp: 88.***.**6.241
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

benimde sosoyal hayatım bugunlerde hızlı. Haftasonu arkadaşlarla toplanıp son cıkan filmlerin cdsini aldık. Bir de internetten bikaç tane klip izledim

Tarih: 25 Nisan 2007, 20:47 - İp: 88.***.**2.99
cirkinkiz
cirkinkiz (üye)
Van / Amatör

nemru_T verdiğin haber için sağolasın, keşke Samsun'da daha fazla etkinlik olsa da katılsam, hem kendi gelişimim ve kültürüm için hem de emek verenlere bir nebze olsun fayda için( bu fiyatlarla pek faydadan söz edilemez ayrı tabi (
Her konunun geyiğe dökülmesini anlamış değilim ya neyse canım ülkemde akıl erdirilemeyecek konulardan saymıyorum artık bunu

Tarih: 25 Nisan 2007, 21:07 - İp: 88.***.**5.76
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

evet no geyik no problem..

Gelelim tiyatroya. Bence tiyatro iyi bişeydir. Opera da iyi biseydir. .

Tarih: 25 Nisan 2007, 21:11 - İp: 88.***.**2.99
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

emeğin silinmesine saygı

#hocha' tarafından 25.04.2007 22:43:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Nisan 2007, 22:40 - İp: 85.***.**2.241
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

kim neyi silmiş??

Tarih: 25 Nisan 2007, 22:46 - İp: 88.***.**0.104
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

büyük emek sarfederek yazdığım yorumu sildim.
saygı lütfen

Tarih: 25 Nisan 2007, 22:49 - İp: 85.***.**2.241