mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Adalet Bunun Neresinde?

AKP kökenli Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ümraniye davası nedeniyle cezaevinde tutuklu bulunduğu sırada kansere yakalanarak hayatını kaybeden Kuddusi Okkır'ın ölümüne seyirci kalırken kendisinin de sanıkları arasında bulunduğu ‘kayıp trilyon’ davasında ev hapsine mahkum edilen siyasetteki eski hocası Necmettin Erbakan’ın cezasını affetti.

Yine AKP li Adalet Bakanı M. Ali Şahin İmralıdaki İTE ''sayın'' şehit askerler için ''kelle'' diyen RTE yi 3 kuruşluk tazminata mahkum eden hakim hakkında soruşturma açılmasına izin verirken ümraniye savcısı hakkında soruşturmaya gerek olmadığını söylüyerek ümraniye davasının siyasi bir dava olmaktan öte başka bir şey olmadığını alenen ilan etmiştir.

Soruyorum;
3 kuruşluk tazminat davasının ardından yaşanan gelişmeler doğrultusunda her fırsatta İmralıdaki İTE ''sayın'' diye hitap edenler hangi gerekçe ile yargılanacak dahada önemlisi bu tür bir davaya bakacak olan hakim şehide ''kelle'' İmralıdaki İTE ''sayın'' diye hitap eden RTE yi 3 kuruşluk tazminata mahkum eden hakimin başına gelenleri göz önünde bulundurarak nasıl bir karar verecek?

Evet yukardaki örneklerden de görüldüğü gibi adı Adalet ve Kalkınma Partisi olan AKP ADALET duygusundan bihaberdir.

"MAĞRURLANMA PADİŞAHIM,SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR!"

#mechul75' tarafından 18.09.2008 01:48:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Eylül 2008, 01:31 - İp: 88.***.**2.252
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

tabelasında....

Tarih: 18 Eylül 2008, 13:02 - İp: 81.***.**3.185
eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

herşey belli ama güç yetmiyor mechul ...

Tarih: 18 Eylül 2008, 13:04 - İp: 85.***.**9.114
canerv
canerv (üye)
Bursa / Meraklı

burdadamı siyaset yaw

neyse serbest kürsüymüş...

Tarih: 18 Eylül 2008, 13:22 - İp: 88.***.**5.11
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Aaaa mechul yeter gali yav. BIktık bu konulardan Allah Allah. Valla senin yüzünden sitedeki üyeler gene Akp ye oy vercekler.
Accıkta ergenekona dokun sanya. Onlardan bahset. PErinçekten , it dostu perinçekten, onun dostu yoldaşı . denktaştan, kerinçsizden falan bahset. Hiçbir şey bilmiyorsan Tuğrul türkeşin Fantezilerinden bahset.

Tarih: 18 Eylül 2008, 17:11 - İp: 78.***.**4.43
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

sisi yi de almışlar ergenlikten içeri
birde nurseliyi

hayırlısı, sisiyi kadın koğuşuna mı erkek koğuşunamı koycaklar merak ettim...

Tarih: 18 Eylül 2008, 17:14 - İp: 81.***.**3.185
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Erkek koğuşuna koyacaklar tabi...

Tarih: 18 Eylül 2008, 17:16 - İp: 78.***.**4.43
dagli
dagli (üye)
İstanbul / Amatör

bu siyaset olayı cıvıdı fikret beyi tanıyan arkadaşlar söyleyin de siyasetle alakalı ayrı bi topik açsın isteyenler orda özgürce siyaset yapsın televizyonlarda siyaset gazetelerde siyaset heryerde siyaset biz siyasetten kaçmak için fotoğraf çekiyoruz veya bu siteye takılıyoruz burda rahat bırakın

Tarih: 18 Eylül 2008, 17:28 - İp: 78.***.**2.105
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 18 Eylül 2008, 17:29 - İp: 78.***.**4.43
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

ben bunun bi oyun olduğunu düşünüyorum...

sürüyü güdmek için ya bi korku yada bi umut (kafa meşgalesi) lazım

adamlar ülkenin gerçek siyaset ve politikasını göstermemek için siyaseti ve politikayı kullanıyorlar..

helal olsun valla süper yapıyorlar...

herkes ülke yönetimi hakkında bilgi, fikir ve iddia sahibi..

asacan üç beş pazarbey pardon asmayacan meydanda yakacan..
aloo pazarbey nooldu makine yakma işi..
bi mangal partisi çıkar diye ümitlendiydim

Tarih: 18 Eylül 2008, 17:39 - İp: 88.***.**2.215
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

DEğiştircekler rokocum.

Tarih: 18 Eylül 2008, 21:06 - İp: 78.***.**5.115