dadasnazim
dadasnazim (üye)
İstanbul / Amatör

Acil Yardım

arkadaşlar bilgisayarımda (D sürücüsünde) bulunan tüm fotoğraflarımı sildim.D DE BULUNAN TÜM FOTOĞRAFLARIMI KODAK EASYSHARE programına attım.ve D de bulunan tüm fotoğrafları sildim.fazlalık olmasın diye.meğer kodağın programı fotoğrafları kendi hafızasına almadan işlem yapıyormuş.anlayacağınız tüm fotoğraflarımı yanlışlıkla silmiş bulunuyorum.silerken geri dönüşüm kutusuna göndermedi.geri dönüşüm kutusuna sığmıyormuş direk sildi.

şimdi ben fotoğraflarıma tekrar ulaşabilirmiyim.silinen fotoğrafları geri getiren bir program varmı.bana yardımcı olursanız sevinirim.

önereceğiniz program türkçe olursa daha iyi olur.ingilizcem pekyoktur.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Tarih: 17 Eylül 2006, 18:57 - İp: 85.***.**9.134
dadasnazim
dadasnazim (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar yok mu yardım edecek

fotoğraflarımı henüz kurtaramadım

Tarih: 25 Eylül 2006, 22:59 - İp: 85.***.**4.250
kcbilir
kcbilir (üye)
İçel / Meraklı

Adamlar vermiş linki işte daha ne yardımı Gelip kursunlar mı?

Tarih: 26 Eylül 2006, 00:03 - İp: 81.***.**3.48
dadasnazim
dadasnazim (üye)
İstanbul / Amatör

sayın kcbilir valla hiçfena olmaz

Tarih: 26 Eylül 2006, 00:13 - İp: 85.***.**4.250
dadasnazim
dadasnazim (üye)
İstanbul / Amatör

kontras arkadaşım recover my files adlı bir program yolladı.
programı çalıştırdım ve fotoğraflarımı buldu ama kendi içinde gösteriyor dışarı çıkarmaya izin vermiyor.şifre istiyor şifrede olmayınca işe yaramıyor

Tarih: 26 Eylül 2006, 00:16 - İp: 85.***.**4.250
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

ya aslında crackinide gonderdim ama arkadşlar cozemedim. BU patch olayı nasıl oluyordu. Yani patc diyince hangi dosyayı secmek gerekiyor.

Tarih: 26 Eylül 2006, 00:30 - İp: 88.***.**0.6
_speed_
_speed_ (üye)
Yurtdışı / Amatör

patch calistirdigin zaman hangi programi crack yapacaksan onun exe dosyasini gostermen lazim yani kurdugun program neredeyse onu bulacaksin ornekhotoshop.exe bunu tanitacaksin patch basacaksin islem tamam

Tarih: 26 Eylül 2006, 00:38 - İp: 83.***.**9.189
_speed_
_speed_ (üye)
Yurtdışı / Amatör

eger XP kullaniyorsan NTFS isletim sistemini sececeksin arama yaparken 98 kullaniyorsan FAT32 olmasi gerekiyor eger hardiskinde bir ariza yoksa resimlerini kurtarirsin merak etme ben Fdisk attigim bilgisayardan filmleri bile kurtarmistim

Tarih: 26 Eylül 2006, 00:44 - İp: 83.***.**9.189
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

yapıyorduk ama olmuyordu. errror filan diyordu. Yani program files icindeki exe doyası değilmi. Gecen gun baya denedik eroor bilmem ne dedi. Ama ben kendi pc imde kurmustum sorusunz anlamadım valla.

Tarih: 26 Eylül 2006, 00:50 - İp: 88.***.**0.6
_speed_
_speed_ (üye)
Yurtdışı / Amatör

evet sizin bahsettiginiz gibi yapiliyor program files/adobe/photoshop boyle nerdeyse dosya onu bulup tanitacaksiniz sanirim arkadasin bilgisayarinda bir hata var yada crack dosyasinda hata vardir sizin bilgisayarda calistigina gore

Tarih: 26 Eylül 2006, 00:55 - İp: 83.***.**9.189
dadasnazim
dadasnazim (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar crack exe diyorum çıkan ekrandan patch diyorum çıkan ekrandan recover my files diyorum errror İNCORRECT FİLESİZE OR CHECKSUM yazısı çıkıyor.

bende anlamadım nerde sorun var

Tarih: 26 Eylül 2006, 12:43 - İp: 85.***.**9.150