ayg
ayg (üye)
İstanbul / Meraklı

Acı Paylaşıldıkça Azalır...

"Değerli Arkadaşım!
18 Kasım tarihinde kaçkar esintileri adlı fotoğrafıma yazdığınız yoruma teşekkür ediyorum. Malsef o fotoğrafı siteye ekledikten 1 saat sonra ani bir kalp kırizi sonucu eşimi kaybettiğimi için bu güne kadar teşekkür etme fırsatı bulamadım. Yüreğinizde doğa sevgisinin tükenmesmesi temennisiyle saygılar sunuyorum. " ayhanlider

---

SAYIN NETFOTOGRAF ÜYELERİ

GELEN MESAJLARDAN BİRİNİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM..ZİRA ACILAR PAYLAŞILDIKÇA AZALIR DÜŞÜNCESİNDEYİM...

SAYIN AYHAN ŞAHİNTÜRK' E BAŞSAĞLIĞI DİLEKLERİMİ İLETİYORUM.

---

HAYATIN EN ACI GERÇEĞİ...

ALLAH SİZE VE TÜM SEVENLERİNE SABIR VERSİN...

SAYGILARIMLA...

#AYG' tarafından 11.12.2006 08:47:15 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Aralık 2006, 20:45 - İp: 88.***.**3.117
sakajawea
sakajawea (üye)
Yurtdışı / Amatör

Allah rahmet eylesin, nur icinde yatsin. Ayhan beye de bassagligi ve sabir diliyorum.

Bu arada benim bu siteye yazilmamin sebebi Ayhan beydir. Bir gun soyadimi google yazdim, meraktan, sahinturk soyadi yanilmiyorsam turkiyede cok rastlanan bir soyad degil. Fotograf merakim oldugundan ayhan beyin isminden bu siteye girdim.

saygilarimla
Fatma Sahinturk

Tarih: 10 Aralık 2006, 21:16 - İp: 84.***.**5.117
profiterol
profiterol (üye)
Bursa / Meraklı

ALLAH geride kalanlara sabır versin.Mekanı cennet olsun ..

Tarih: 10 Aralık 2006, 21:22 - İp: 85.***.**8.201
sakajawea
sakajawea (üye)
Yurtdışı / Amatör

Allah rahmet eylesin, nur icinde yatsin. Ayhan beye bassagligi ve sabir diliyorum.

Benim bu siteye girmem Ayhan bey'in soy ismi sebep oldu. Sitede hic karsilasmadik. Ikimizde ayni soy adini tasiyoruz. Meraktan bir gun google a soyadimi yazip bir bakayim dedim. Fotografciliga ilgim oldugu icin Ayhan beyin isminden bu site ile karsilastim. Kendisine burdan tessekkur ediyorum.

tekrar Ayhan bey, basiniz sagolsun ve allah size ve sevenlerinize sabir versin.

saygilarla
Fatma Sahinturk

Tarih: 10 Aralık 2006, 21:24 - İp: 84.***.**5.117
applemac
applemac (üye)
Konya / Amatör

Allah başka acılar göstermesin, mekanı cennet olsun.. üzüldüm gerçekten çok sevdiğiniz bir işi yaptıktan sonra çok sevdiğiniz birini kaybetmiş olmanıza.. Allah sabır versin..

sağlıcakla..

Tarih: 10 Aralık 2006, 22:06 - İp: 88.***.**2.66
ayhanlider
ayhanlider (üye)
İstanbul / Amatör

Sayın Ayşegül Hanım!
Acımı paylaşmak adına gösterdiğiniz bu duyarlı davranışa bütün samimiyetimle teşekkür etmekten başka yapabileceğim birşey aklıma gelmiyor.
Allah'tan size, zahmet buyurup konu forma katılanlara ve tüm site üyelerine sevdiklerinizle birlikte yaşanacak uzun ve hayırlı bir ömür vermesini diliyorum

Tarih: 10 Aralık 2006, 22:42 - İp: 85.***.**3.48
dilaver61
dilaver61 (üye)
İstanbul / Amatör

Allah sabırlar versin, Mekanı cennet olur inşaallah.
Allah başka acılar vermesin. Her ne kadar paylaştığımız acınız hafiflemiş görünsede tarafımızdan, ateş düştüğü yerde daha yakıcıdır.

Sabırlar diliyorum.

Tarih: 10 Aralık 2006, 23:35 - İp: 85.***.**5.15
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Böyle durumlarda nutkum tutulur, bişey söliyemem. En iyi duygularımı içimden dua ile gönderiyorum.

Tarih: 11 Aralık 2006, 01:10 - İp: 85.***.**2.119
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Allah sabır, metanet versin.

Tarih: 11 Aralık 2006, 08:44 - İp: 85.***.**2.105
stcolor
stcolor (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Allah sabır versin mekanı cennet olsun Ayhan bey başınız sağolsun

Tarih: 11 Aralık 2006, 10:14 - İp: 88.***.**8.229
denizdemirbas