f.berkant
f.berkant (üye)
Almanya / Meraklı

'marduk' Gezegeni Geliyor..

Herşey bi yana Bize doğru yaklaşan bu gezegen için ne diyorsunuz? 21.aralık 2012 tarihi bu aralar çok konuşuluyor. Bir çok siteye baktım'Nasa'nın açıklamalarına baktım işin boş söylem olmadığını görüyorum.

Tarih: 26 Ekim 2009, 13:28 - İp: 78.***.**1.171
eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

ee hala gelmedimi bu madrukk

4 gün oldu

Tarih: 29 Ekim 2009, 01:37 - İp: 78.***.**9.141
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

f.berkant bey kardeşim
konunun ilk açılış konuşmasında hem bize ne düşünüyorsunuz diye soruyorsun.. sonra konunun ilerleyen mesajlarında ne düşündüğümüzü bir kenara bırakıp
"öyle düşünmeyin şöyle düşünün" diye yumuşak bir empoze yapıyorsun..

kardeşim marduktan komisyon mu alıyorsun..

Tarih: 29 Ekim 2009, 09:52 - İp: 85.***.**2.191
f.berkant
f.berkant (üye)
Almanya / Meraklı

Sn, rokomet

Çok ciddi bi komisyon alıyorum, gezegenden gelen 'deccal'le bi görüşme yaptık eğer bu konuyu yeterince yayabilirsem bana 'marduk'ta iyi bi hayat ve en az 2000 bin yıl 5'ci boyut'ta yaşama sözü verdi.. siz olsanız düşünürmüydünüz ???

Tarih: 29 Ekim 2009, 11:13 - İp: 78.***.**7.207
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

oooo

iyiymiş..

peki bu kampanya tek kişilik mi yoksa eşler dahil mi.. eğer 6 yaş altıda ücretsiz ise eşime bi sormam lazım..

zira kendileri benim kadar maceracı değildir.. ama benim oğlan balıklama atlar.. sonunu hiç düşünmez..

Tarih: 29 Ekim 2009, 14:59 - İp: 85.***.**2.191
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Mehmet çok acelecisin..Daha 2,5-3 yılı var..Bekle accaık daha

Tarih: 1 Kasım 2009, 17:49 - İp: 88.***.**7.0
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

bu marduk mahluku gelecekse,gelecek..bildiğini yapacak..yapmaması için bir çözüm-çare varmı.....gezegense koskocaman bir şeydir..ihtiyar dünyamız kıyameti bir şekilde yaşacak.."yalan dünya" sözü boşuna söylenmiyormuş,demek oluyor..

Tarih: 1 Kasım 2009, 18:57 - İp: 85.***.**4.214
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

bu topik ömer çelakılın işine döndü iyimi

2006 da mı neydi bize bişey çarpacak birde duvar çarpacaktı..

yani öyle diyordu çelakıl

Tarih: 1 Kasım 2009, 19:08 - İp: 88.***.**3.63
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sonuçta ama çok kitap sattı..

Alacağını aldı yani...

Tarih: 1 Kasım 2009, 23:10 - İp: 88.***.**7.0
f.berkant
f.berkant (üye)
Almanya / Meraklı

Gezegen yani 'marduk veya kuran'da ve diğer kutsal kitaplarda geçen ismi 'Niburu' Eski uygarlıklar buna bu ismi yakından geçen anlamında vermişlerdir. Şu anda Amerika'nın kuzey kutpundan gözlenmektedir. Google dan 'marduk gözüküyormu' diye arayın bazı video görüntüleri konmuş durumda. 2011 den itibaren çıplak gözle gözükecekmiş. Güneşin hemen yanında gözüken görüntüleri mevcut, Biliyorum bazılarınız nerden çıktı bu saçmalık, veya tenkit ve alaycı usluplarla beni eleştireceksiniz, ama oldukça ciddileşen ve bi o kadar da merakla beklenen bu olay için bazı ülkelerde ciddi çalışmalar başlamış durumda, girin araştırın siteleri istiyorsanız link'lerde verebilirim. hatta son zamanlarda oldukça gündem de olan Dr.Ahmet Maranki, hocamızında bununla ilgili ciddi uyarılarını ve anlatımlarını dinleyebilirsiniz,, Google dan Ahmet maranki ve 2012 kehanet'i diye yazın oldukça enterasan ve bi o kadar da açıklamalarını hayretle dinleceğinize şüphem yoktur.. Boşu boşuna Sümerler taş tabletlerine bu gezegenin resmini 6000 bin yıl önce yapmamışlardır sanıyorum, gördüklerini çizmişler ve bunlarla ilgili daha neler neler kısacası bir uygarlığın daha sonuna geliyoruz bundan sonra olacakları bekleyip göreceğiz, bize verilmiş ve kullanmayı bir çoğumuzun ihmal veya merak duymadığımız yeteneklerimiz şekillenip daha duyarlı tamamen yalansız, sevginin yükseleceği bi çağ'a giriyor da olabiliriz. Ön yargılı bakmayın dediğim sitelere özellikle 'MARANKİ ' HOCAYI Bİ DİNLEYİN...... Saygılarımla

Tarih: 2 Kasım 2009, 13:40 - İp: 78.***.**2.69
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

f.berkant...

abicim kısaca ne demek istiyorsun..

yani şu anki hertürlü endişemizi bir kenara mı bırakalım..

yani amiyane tabirler herşeyi "sallayalım" mı?

koyuverelim gitsin mi..
evladımız için yaptığımız gelecek yatırımlarını boşverip günümüzü gün mü edelim ???
kendimizi tamamen dine verip, ticareti, eğitimi, onu bunu şunu boş mu verelim ???

şahsi bir soru sorayım sende bu "marduk" olayı çerçevesinde bana cevap ver..
leasing sistemi ile makina aldım.. ilk yılını ödedim geriye kaldı 4 yıl..
diğer bir deyişle 4 yıl daha bana bu krediyi veren finans kurumuna çalışacam sonra kendime çalışmaya başlayacam..
bu durumda borç ödemeyi falan bi kenara bırakıp BUGÜN'ümü değerlendirmeye mi bakayım..
neticede 4 yıl sonra bugünkü hayat şeklim olmayacak senin ısrarla vurguladığına göre..

ben tüm samimiyetimle sordum..
sende sana zahmet tüm samimiyetinle cevaplarsan sevinirim.

Tarih: 2 Kasım 2009, 13:56 - İp: 85.***.**2.191