transferpres
transferpres (üye)
Çorum / Amatör

30 Ağustos 2009 Cep Telimizi Kapatalım

Konu: 30 AĞUSTOS 2009 TARİHİNDE SADECE 1 GÜN CEP TELEFONLARIMIZI KAPATALIM

Arkadaşlar,cep telefonu operatörleri 15 yıldır Türk halkını sömürüyorlar.
Dünyanın en pahalı GSM iletişim hizmetini Türk halkı kullanmaktadır.

Eğer sesimizi çıkartmazsak ve tepki göstermezsek bu sömürüye de daha uzun yıllar devam edeceklerdir.
Nüfusu 72-73 milyon olan ülkemizde toplam 65 milyon Cep Telefonu abonesi vardır.

Belki çoğu kimse "neyi değiştirebiliriz" diyebilir,ama çaba harcamazsak hiç bir şey değişmez...

Yıllar önce "Aydınlık yarınlar için karanlığa bir mum da sen yak" kampanyasına katılmadık mı?Her gün akşam aynı saatte evimizin ışıklarını açıp kapatarak tepki vermedik mi?...

19 yıl önce Cola fiyatlarının aşırı derece artmasını protesto için kimse Cola içmemişti bu ülkede,Ve hemen yapılan zam geri alındı hatırlarsanız...

Şimdi yapılması gereken şey de tıpkı eski tepkilerimizde olduğu gibi GSM operatörlerine "AYAĞINIZI DENK ALIN" anlamında bir ihtar vermektir.
Bunun yolu yine halkın birlikte hareket etmesiyle olacaktır.Belki kimse telefonundan 1 saat bile ayrı kalmayı göze alamaz ama eğer tüm aboneler 1 gün için telefonlarını kapatırlarsa amacımıza ulaşabiliriz.

30 AĞUSTOS 2009 TARİHİNDE SADECE 1 GÜN İÇİN CEP TELEFONLARIMIZI KAPATALIM ARKADAŞLAR.(Gece yarısından-Gece yarısına kadar)

Türk halkının gerektiğinde nasıl birlik ve beraberlik içerisinde hareket edebileceğini ve istediği herşeyi değiştirebileceğini gösterelim.

Lütfen bu maili tüm tanıdıklarınıza gönderin,30 Ağustos'a kadar bir çığ gibi büyüyerek tüm ülkeyi sarması ve kampanyanın başarıya ulaşmasına destek verin...

Tarih: 10 Ağustos 2009, 18:27 - İp: 95.***.**9.140
transferpres
transferpres (üye)
Çorum / Amatör

önemli olan 1 gün cep telefonumuzu kapatmamız değil önemli olan milyonların bunu yapması

bir nevi oy kullanmak gibi sen ses çıkarma ben ses çıkarma adamlarda tamam ya kimse itiraz etmiyor zamlara devam der yaptık olmadımı ozaman bizde cep telefonlarını atarız bak ozaman ne oluyor.

TÜRKİYEDE nufusun 3 katı cep telefonu var bunların sadece 5 milyonunu kapatsak adamlara iyi mesaj veririz denemeye değer buluyorum

Tarih: 15 Ağustos 2009, 23:43 - İp: 95.***.**9.61
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Eğer kendi kabahatimle ulaşılamazsam, iş akdimin sonlandırılacağına dair imza attığımı söylesem..

Tarih: 16 Ağustos 2009, 17:22 - İp: 85.***.**4.84
kydonia
kydonia (Objektif)
İzmir / Amatör

en güzelini schwarz söylemiş inanın. kendinizi kandırmayın, hadi diyelim çok çok ekstrem bir katılım oldu ve 5 milyon kişi kapattı telefonunu - ki bu rakam çok ütopik- ertesi gün herkes açmayacak mı? ne yani zarara mı sokmuş olacaksınız gsm operatörlerini. artı bu forumu açan arkadaşlar ve alkışlarla destekleyenler kaç tane gsm hattınız var merak ediyorum ya da hiç gsm kulanmamayı düşündünüz mü? o da bir şekilde protestodur

Tarih: 16 Ağustos 2009, 18:19 - İp: 85.***.**7.87
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Benim tek hattım var. Bugüne kadar hep tek hattım olmuştur.

Kullanmamayı düşündüm elbette ama daha çok iş için kullandığımdan bu imkansız gibi görünüyor.

Tarih: 16 Ağustos 2009, 19:14 - İp: 78.***.**8.71
ademyagiz-
ademyagiz- (üye)
Kocaeli / Amatör

ben de destekliyorum, sömürülmekten nefret ediyorum...

Tarih: 18 Ağustos 2009, 13:48 - İp: 78.***.**8.143
schwarz
schwarz (üye)
Kahramanmaraş / Amatör

Bütün GSM opratörlerini iflasa sürükleyeceğiz Hadi biraz daha gayret... Duyanlar duymayanlara mail göndersin

Tarih: 20 Ağustos 2009, 11:14 - İp: 78.***.**8.178