pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

2007 Ölü Bir Yıl Olarak Geçti

Evet arkadaşlar maalesef 2007 benim için ölü bir yıl olarak geride kaldı. Hiçbir şey yapamadım.Fotoğraf bile çekemedim.Öyle dolaştım ortalıkta. Dslr de alamadım. Acayip bir bunalım hali içinde bulunuyorum. Artık seneye Allah nasip ederse bir dslr almış olarak girer baharda da binlerce, onbinlerce makro çekerim.

Tarih: 30 Haziran 2007, 09:57 - İp: 88.***.**8.59
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

seçimleri bekliyor
seçim vaadlerinde kütahya ya deniz getircem diyenleri duymuş
deniz gelir gelmez başlayacakmış...

Tarih: 30 Haziran 2007, 11:17 - İp: 81.***.**3.185
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

gerci o da dogru ihtiyar adam kalbi var kolestorol tansiyon vs

Tarih: 30 Haziran 2007, 11:19 - İp: 81.***.**7.8
fotomerve1
fotomerve1 (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

hem sen iyi diyorsun baharda makro çekeceğim diye ama bakalım bahar teyze sana izin vercekmi makro çekmene

Tarih: 30 Haziran 2007, 11:22 - İp: 88.***.**5.164
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Dur pazarbey, 2007 nin daha ortasındayız....

Gerçi 3007 yılına kadar yaşasak sen yine dslr alamazsın

Tarih: 30 Haziran 2007, 12:03 - İp: 88.***.**3.255
metin
metin (üye)
Ankara / Amatör

Abicim sen Dslr alana kadar modası geçmiş olacak
sölemedi deme
Dslr nin papucu dama atıldı bile ben yakında bi makine alacağım varya aklın duracak kafayı yiyeceksin
küçük bi ipucu verim hem analog hem dijital gibi bişi diyim fazla ipucu yok malesef

Tarih: 30 Haziran 2007, 16:42 - İp: 195.***.**4.76
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Koskoca avukata nasıl böyle konuşuyorsunuz siz

Tarih: 30 Haziran 2007, 20:12 - İp: 88.***.**0.230
tugrax
tugrax (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

Ya üstad kusura bakmada bildiğin üzere siteye 8 ay gibi bir süredir uğrayamıyorum pek çok şey değişmiş ama bu senin DSLR olayı hep aynı...
Aklıma şey geldi: Hani 70 ini devirmiş ihtiyarlar bir olayı unutur anlattığınıda 50 kere tekrarını dinlersin... Seninkide o hesap biraz... Sitede amca falan diyorlarda ondan mı etkileniyon acaba?

Tarih: 1 Temmuz 2007, 02:09 - İp: 88.***.**5.152
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Hepinizi Allah'a havale ediyorum. Bİr insanın üstüne bu kadarda gelinmezki canım. Bakalım param varmı yokmu demiyorsunuz yok öyle yok böyle. Gelirsem dağıtırım ulan orayı. Hepinizi diri diri gömerrim toprağa Zaten aşmak düüğüne gittim.Mont ile dondum.Hastayım yatırıyorum. Tavşanlıya gitmiştim. BElki leibstr çay ısmarlar dedik, oda tam düğünün ortasında aradı.Aloo allooo kimsiniz ses yok,.Varda duyulmuyor.E haliyle dondum. Sonra tam eve dönerken aradı BEnde gidiyorum dedim.Gali Başka zaman içeriz dedim. Anadınız mı.
Ne baharı ne makrosu iyice artık sizde bana benzemeye başladınız. Bahar teyzeye kene mi yapışmış yoksa.Bizim burda birine daha yapıştı kene.Testler 15 gün sonra negatif çıktı.
Görün bakalım turnayı gözünden vuremde görün.Yok 5007 imiş yok modası gececekmiş.

Tarih: 1 Temmuz 2007, 18:44 - İp: 88.***.**8.59
merhaz
merhaz (üye)
Şırnak / Amatör

aldığım bir son haberi paylaşayım
bundan böyle böcekler compakt makinalara poz vermiyecekmiş

Tarih: 2 Temmuz 2007, 00:42 - İp: 88.***.**0.129
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 2 Temmuz 2007, 00:53 - İp: 88.***.**8.59