flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

1. Sucuk Savaşı

Afyonlu Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, "Afyon sucuğu Kayseri sucuğunu geçti" deyince kıyamet koptu. Kayseri Ticaret Odası Başkanı Hasan Ali Kilci, Hürriyet.com.tr'ye ateş püskürdü, "Bu sözler, Afyonlu Bakanın, Afyon milliyetçiliğinin verdiği heyecanla söylenmiş. O sadece Afyon'un bakanı değil. Kayseri halkına bir özür borçlu. Çünkü, Kayseri sucuğu rakipsizdir" dedi. Afyon'dan gelen yanıt ise kısa ve netti: "Afyon, sucuk ve pastırma konusunda doğal işaret patentlerini aldı. Üreticiler yazın güneydeki marketlere ürün yetiştiremiyor..."

oylama bile başla sizce hagis ilin sucuğu güzel
oylama burada

Tarih: 4 Mart 2008, 12:08 - İp: 85.***.**8.85
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Katır eti alaşım oluyor değil mi ?

Tarih: 5 Mart 2008, 21:13 - İp: 88.***.**0.76
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Katır eti alaşım oluyor değil mi ?
Okyanus öldürdün beni valla. Hakaten alaşım oluyo. NEyse ben mevzuya daha fazla dalmayayım. Flassv çayıma ağı katcek valla. Ayrıca Alamanyadan destek kuvvet ünlüyo bak.Hocaha geliyo.
Hacaha gelince bi uğra bakam .Alaman çukulatası geti.

Tarih: 5 Mart 2008, 23:10 - İp: 88.***.**1.228
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

benim buraya gelmemle flassv nin msn me gönderdiği yazının hiç ilgisi yok. hem ne cuklatası istiyon sen? sen benden fötr şapka ile ispanyol eteği sipariş etmedin mi?

Tarih: 6 Mart 2008, 02:36 - İp: 84.***.**9.57
okyanus.
okyanus. (üye)

Hocaha egetürk sucuk getirsene pazarbeye. Afyon sucukları bile egetürke rakip olamaz olamamalı. Salamlarıda süper egetürk ün. Almanyadan bmw ylemi geliyon mercedeslemi ?

Tarih: 6 Mart 2008, 15:50 - İp: 88.***.**0.76
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

o devir geçti aokyanus, uçakla geliyoruz, yollarda zaman kaybedemem. Yalnız aldındaşa havaalanı yapılsa da bana 40km olsa da oraya inmem bunu bilsin birileri. Angaraya inerim.

Tarih: 6 Mart 2008, 19:57 - İp: 84.***.**5.225
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Egetürk mü. Evet ya.NE sucuktur. Nasıl yapıyorlar öyle hala anlamış değilim. Mükemmel valla.
Hocaha nereye inersen in diycem ama mecburen incen.

Tarih: 6 Mart 2008, 20:58 - İp: 88.***.**2.112
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

anket sonuçları pek iç açıcı değil, tersine dönmüğ resmen

Tarih: 6 Mart 2008, 21:00 - İp: 85.***.**4.195
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

TErsim döndü. NE anketi.

Tarih: 6 Mart 2008, 23:27 - İp: 88.***.**2.112
feridunb
feridunb (üye)
Ankara / Amatör

yıllardır evimize Cumhuriyet sucuğu alırız.
beğenerekte yerdik..

Geçen ay konu nasıl olduysa sucuktan açıldı. ve kayserili olan arkadaşım BEĞENDİK marka sucuğu şiddetle tavsiye eti...

Ankaralılar bilirler, Beğendik Ankaranın ilk alışveriş merkezidir.. Asılları Kayseridir ve Kayseride Sucuk Pastırma imal ederler....

Neyse kısa keseyim.. 1 kilo Beğendik sucuk aldım.. Ertesi gün pazar kahvaltısında birkaç kızartma ile bitti..
İstisnasız herkes tadına bayıldı...

Sucuk sevmeyenler bile...

Yıllardır Cumhuriyetten başka sucuk yemeyen ben artık cumhuriyet sucuğuna tahammül edemem.

Gidin BEĞENDİK sucuğunu deneyin.. FARK okadar büyükki...

Tarih: 6 Mart 2008, 23:37 - İp: 85.***.**3.101
okyanus.
okyanus. (üye)

Kilosu kaç lira ? İstanbul da beğendik yokki

Tarih: 6 Mart 2008, 23:40 - İp: 88.***.**0.76