flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

1. Sucuk Savaşı

Afyonlu Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, "Afyon sucuğu Kayseri sucuğunu geçti" deyince kıyamet koptu. Kayseri Ticaret Odası Başkanı Hasan Ali Kilci, Hürriyet.com.tr'ye ateş püskürdü, "Bu sözler, Afyonlu Bakanın, Afyon milliyetçiliğinin verdiği heyecanla söylenmiş. O sadece Afyon'un bakanı değil. Kayseri halkına bir özür borçlu. Çünkü, Kayseri sucuğu rakipsizdir" dedi. Afyon'dan gelen yanıt ise kısa ve netti: "Afyon, sucuk ve pastırma konusunda doğal işaret patentlerini aldı. Üreticiler yazın güneydeki marketlere ürün yetiştiremiyor..."

oylama bile başla sizce hagis ilin sucuğu güzel
oylama burada

Tarih: 4 Mart 2008, 12:08 - İp: 85.***.**8.85
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Okyanus demek değişen bişey yok. SAçında siyah saç kalmamış emme hala şiy kadar arabalara piniyon. Ha otobüse bin kavşakta in köpeklerle sarmaş dolaş uyu ha pembişe bin hacze git. Allah bilir kimse görmesin diye kavşakta bırakıp yürüyerek gidiyondur hacize. BEn olsam öyle yapardım. Hele hacze sakın gitme pembişle. KArizma zaten yok eksiye iner valla. Adam ödeceksede ödemez gali. Yihohahaha. Ohh be sabah sabah kendime geldim.
Flasi abi senin telefonun eski telefonda kalmış. YEni telefonda yok. Bi arasanya beni. Dün afyondaydım. Aracektim yoktu yeni telefonumda numaran.

Tarih: 16 Haziran 2009, 09:34 - İp: 88.***.**9.21
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

okyanus,"mütekabiliyet" bırakalım diplomasi sınırları içinde kalsın..ev yapımı kemalpaşa tatlısı..öyle bir bilgi yokki verile..demek istediğim,olabildiğinca az fabrikasyon,butik tarzı bir üretim..ilk kemalpaşa tatlısını yapan yer-işletme......tarifini alsakta yapamayız..yol kıyıdan dolaşıyor evet..aslında çok uzak değil..geldiğin zamanlar ben pazarcılık yapıyormuydum aceb..bırakmazdık seni yollarda..neyse bugün tilifonu açtırayım..belki ararsın.....mahçup olmama mukabili.....

Tarih: 16 Haziran 2009, 10:20 - İp: 78.***.**9.113
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Dönüşte de okyanusun yolu oralardan geçebilir,, bir duman tüten yer gördü mü ,çek arabayı sağa gir kamp ateşi yapanları yanına,, yersin sende bir dal parça..

Şaban usta ne olduki telefonuna gene..?

#kumköy34' tarafından 16.06.2009 23:46:16 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Haziran 2009, 21:10 - İp: 78.***.**4.189
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Sucuğun dönerinide yapmışlar.
Bursa sucuğu mertebesi.

Tarih: 16 Haziran 2009, 22:05 - İp: 85.***.**0.126
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

kesmişler yine..üç otuz para için yapılırmı bu..okyanus yanlış anlayacak ona yanarım..hoş atakanı arar..çiftlikte dolaşırken geç kaldık açtıramadık..yarın açtıralım....

Tarih: 16 Haziran 2009, 23:18 - İp: 78.***.**5.102
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Keserler şabanusta keserler,,..dikkat et..

Dönerinide yapmışlardır elbette okyanus,ticaret mertebesinde..

Tarih: 16 Haziran 2009, 23:45 - İp: 88.***.**6.217
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

şucuk döneri türkiyede ilk yapan özlem dinleme tesislerini sahibi rafet baba mızdır afyondan yolu geçen herkesi bekleriz sucuk dmner yemeye hatta ir kaç ile şube açmışlardı ama tam bilemiyorum.

Tarih: 17 Haziran 2009, 22:37 - İp: 212.***.**2.78
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Evelden dinar mı dazkırıda mı ne görmüştüm sanırım.Bir tesisler idi o yer emme unuttum yeri..Yemedim dönerlisini daha..

Tarih: 18 Haziran 2009, 00:10 - İp: 88.***.**9.99
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

abi paraya kıymazsan nasıl yiyeceksinki.
varsa bedava bir yer bizde bilelim.

Tarih: 18 Haziran 2009, 00:11 - İp: 85.***.**0.126
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Hepsi yenilirmi yahu, az döner pide arası yenir orada..

Tarih: 18 Haziran 2009, 00:15 - İp: 88.***.**9.99