gazisehirli
gazisehirli (üye)
Gaziantep / Meraklı

Yuksek Cozunurluklu Uyuyan Bayan Resmi..

sevgili fotograf tutkunları ben bir yaylı yatak firması sahibiyim yataklarımızın uzerine yapıştıracagımız etiketler için birkac uyuyan bayan fotografı arıyorum bana yardımınız dokunursa cok sevinirim şimdiden teşekkür ederim...

#gazisehirli' tarafından 03.02.2009 21:43:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Şubat 2009, 21:18 - İp: 78.***.**3.227
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Sayın firma sahibi fiyatta anlaşalım gerisi kolay.

Tarih: 3 Şubat 2009, 23:23 - İp: 78.***.**1.64
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Uyuyan uyumayan hatta kanatlı kadın fotoğrafları bile çekebilirim.
Hep s&b,hep s&b nereye kadar...
Canına yandımın kapital dünyası,bak kontrast parayı çuvalla götürüyor

Tarih: 3 Şubat 2009, 23:26 - İp: 78.***.**1.64
sansabosa
sansabosa (Dedektif)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

Tarih: 3 Şubat 2009, 23:41 - İp: 78.***.**8.192
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

bir miktar para ödeyerek çok hızlı şekilde fotoğraf satın alabilirsiniz. yada kiralayabilirsiniz.

http://www.istockphoto.com/file_search.php?text=bed&action=file

büyüt>>

Tarih: 4 Şubat 2009, 00:36 - İp: 81.***.**6.16
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

hiçbir hazır fotoğraf özel çekimin yerini tutamaz. Hazır fotoğraflar her zaman benim gözümde ucuz iş yapıldığı izlenimini oluşturur. (haklı olarak)
Bir iş yapacağız bu işten para kazanacağız hizmete gelince ucuza kaçacağız..

ne diyeyim karar sizin..
hazırıda paralı özel çekimide paralı.

Tarih: 4 Şubat 2009, 00:40 - İp: 81.***.**6.16
ug-06
ug-06 (üye)
Ankara / Amatör

Yanlışlıkla silinen, formatta silinen, yanlış format sonucu silinen hatta geri dönüşüm kutusundanda silinen resimlerin ve diğer sizin için önemli dosyaların kurtulması mümkündür.

Hatta cep telefonundan, kameranızdan, flaş belleğinizden silinen dosyalarında kurtarılması mümkün.
Dosyaları yanlışlıkla silmek, bir bilgisayar kullanıcısının her zaman başına gelebilecek bir durumdur. Unutulmaması gereken şudur, bir dosya silindiğinde paniğe kapılmanıza gerek yok silinen bütün dosyaların geri kurtarılması mümkün ama bu işi yapacak kişiden kişiye değişir bu konuda yeterli bilgisi olmayan veya kulaktan dolma bilgilerle ben bu işi yaparım diyenlere kurtarma işini yaptırırsanız sonuç hüsran olabilir. Bu durumda silinen bilgilerin sizin için ne kadar değerli olduğu önemli, çekilen bi resim veya geri getirebileceğiniz dosyalarsa sorun olmaz ama bilgisayardaki belgelerin tamamını format sonucu sildiyseniz ve bu dosyalar sizin ve şirketiniz için çok değerliyse işte bu yazı o zaman sizin için bir faydası olacaktır.

Konunun tamamını ve programlarını www.gizlihazineler.net adresinden öğrenebilirsiniz.

Tarih: 4 Şubat 2009, 13:43 - İp: 85.***.**1.245
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Hatlar karıştı sanırım.

Konumuz ''yüksek çözünürlüklü uyuyan bayan resmi''.

Kurtarma operasyonu yan topikte olabilir.

Tarih: 4 Şubat 2009, 14:44 - İp: 78.***.**9.21
  • 1