seka
seka (üye)
Tekirdağ / Amatör

Üst Bant

Her zaman şöyle ya da böyle şikâyet konusu olan "üst bant" , bu gün her türlü övgüyü hakediyor .
Ulusal kanallarda ve günlük gazetelerde göremediğimiz fotoğraflara "üst bant"ta yer veren yürekli NF yönetimini kutluyorum.

Tarih: 3 Haziran 2013, 14:08 - İp: 109.***.**4.226
ozturert
ozturert (üye)
İstanbul / Meraklı

Katılıyorum. Tebrikler netfotoğraf ailesi.

Tarih: 3 Haziran 2013, 14:54 - İp: 95.***.**6.64
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

katılmıyorum...

Tarih: 3 Haziran 2013, 16:08 - İp: 176.***.**1.69
mydesign
mydesign (üye)
Antalya / Firma

Bu ülke sahipsiz değil . Bu ülke kolay kazanılmadı . Vakti zamanında vatanın yönetim şeklini belirlenirken , amerikan mandasını isteyenler asılmamak için gemiciklerle kaçtılar ...

Sorarım şimdi hiçbir sebeb gerektirmezken geçen haftalarda vatanda analar ağlarken abd ye kaçan , dün hiçbir sebeb gerektirmezken afrikaya kaçan başımızdaki seçilmiş Başbakanımıza . Niye kaçıyorsun sayın Başbakanım ?

gün birlik günü , gün provakatörleri içimizden atma günü .
Lütfen haklı durumdayken haksız duruma düşmeyelim !.

NF yönetimini tebrik ediyorum ...

Tarih: 3 Haziran 2013, 19:48 - İp: 94.***.**8.175
yahos
yahos (üye)
Osmaniye / Amatör

Katılmıyorum, on tane ağacın yeri değişti diye araçlara zarar veren, polise ve devletin aracına taş atan, terör havası estirenleri kınıyorum

Tarih: 3 Haziran 2013, 21:16 - İp: 5.***.**0.121
mydesign
mydesign (üye)
Antalya / Firma

olay hala ağaç sananlar var bravo...

Tarih: 3 Haziran 2013, 23:31 - İp: 94.***.**8.175
mbu
mbu (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Silinebilir...

#MBU' tarafından 04.06.2013 03:38:12 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Haziran 2013, 03:29 - İp: 176.***.**2.13
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Aynen katılıyor yazdıklarınızın altına ben de imzamı atıyorum. selamlar Selahattin bey.

Tarih: 4 Haziran 2013, 13:50 - İp: 151.***.**3.154
ozturert
ozturert (üye)
İstanbul / Meraklı

Sırf oralarda yaşananları göstermesi açısından bile mükemmel bir yönetim örneği. Netfotoğraf ailesini tebrik ediyorum. Elimden geldiğince her zaman her türlü desteği vermeye de hazırım.

Tarih: 4 Haziran 2013, 14:59 - İp: 95.***.**6.64
seka
seka (üye)
Tekirdağ / Amatör

Olan biteni ^"ağaç için yapılan bir eylem" sanan arkadaşlar ...
Birazcık etrafınıza bakın .
Dünyada neler oluyor , ülkemizde neler oluyor bir ona bakın .
Taksim'de yaşananları okuyamamanız anlaşılabilir , çünkü anlayamamanız için yıllarca gayret sarfettiler ...
Başarılı da oldular ...
At gözlüklerini çıkarın atın , etrfınıza bir bakın neler oluyor ? ...

Tarih: 4 Haziran 2013, 21:53 - İp: 46.***.**1.136
saf
saf (üye)
İstanbul / Amatör

net fotograf ailesini yürekten kutluyorum mesele 2 tane ağaç değil bu bardağı taşıran son damla oldu tc kaldırılması 3.boğaz köprüsünün ismi çanakkalede şehihlik mezarlığının yerinin değişmesi ve değişen yere gül bahçesi yapılması TÜRK toprakların satılması ve son olarakta dış ülkelerin bizim topraklarda petrol aranması gibi bu ülke sahipsiz değil ne şartlarda kazanılmış alevisi sünnisi lazı çerkezi elhamdülilah herkez müsliman amma şöyle ileriye doğru baktığımızda batılı ülkeleri ve ileri derecede müslüman ülkeleri şöyle bir kıyaslayalım hangisi daha ileride hangisi geride şöyle bir kendimize soralım kusura bakmayın biraz uzun oldu ama bir türk insanı olarak bu yapılanları hazmedemiyorum saygılar.

Tarih: 4 Haziran 2013, 21:58 - İp: 78.***.**7.250