tnrkcy
tnrkcy (üye)
İstanbul / Amatör

Takasa Varmısın?

Arkadaşlar Konuya Nasıl Giricemi Bilemedim,Açıp açmama konusundada bi haliy düşündüm, çünkü bu tür olayları sevmiyorum nebiliyim ama en sonunda açma kararı aldım içim rahat etmiyicekti yoksa kafamı kurcalıyodu. studyo fotoğrafçılını seviyorum ve bi hayli ilgim var, bunun için ufaktan başlamak istiyorum,kendi çapımda yapıyorum bişeyler,gelin görünki fotoğraf makinem yok istediğim kaliteyi verebilecek, çook yüksektende uçmak istemiyorum şimdilik normal bi digital makine işimi görür, parayı bastırıp alabilirim desemde yalan olur şuanlık durumum buna el verişli deil, bende elimdeki bazı şeylerle takas olayına girebileceğimi düşündüm, lütfen beni hor görmeyin,konuyu açıp-açmama konusunda kararsızdım.

takas edebiliceklerim bunlar:

* Kolon

* Pc Koltuğu

* Minton Digital Fotoğfaf Makinesi
Minton MDC 2700

ürünlerimde kesinlikle zerre sorun yoktur, zaten istanbul'dan alan arkadaş inceler alır ürünleri karşılıklı paylaşırız,şehir dışından talip olan arkadaşlar ise her hangi bi sorun çıktığında ürünü geri gönderilir ürünlerimi geri gönderir ve her hangi bir küsme,kırılmada söz konusu olmaz. ALLAH ta bana kimsenin hakkını yemeyi nasip etmesin.

ürünlerin resimleri>>>>>>

Tarih: 16 Kasım 2009, 22:45 - İp: 85.***.**4.189
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

yokum

Tarih: 16 Kasım 2009, 22:59 - İp: 88.***.**3.32
tnrkcy
tnrkcy (üye)
İstanbul / Amatör

hocam yardımcı olun şu kardeşinize yahu tamam üzerine bi miktarda para veririm

Tarih: 17 Kasım 2009, 00:57 - İp: 85.***.**3.200
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Konunun açılan yeri yanlış öncelikle.

Seri ilanlarda açmanız lazım.

Diğital fotoğraf makinasını alana yanında bir koltuk ve kolon hediye gibi olmuş.

Tarih: 17 Kasım 2009, 01:04 - İp: 78.***.**0.250
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

bencede bunu ilanlar sayfasına açınız.

Diğital fotoğraf makinasını alana yanında bir koltuk ve kolon hediye gibi olmuş.

he valla bende ona takılmıştım.

benim eskiden meşhur bir lafım vardı; ... alana iki kilo domates bedava gibi bişeydi. onun gibi olmuş bu ya

Tarih: 17 Kasım 2009, 01:20 - İp: 88.***.**3.32
tnrkcy
tnrkcy (üye)
İstanbul / Amatör

öncelikle konuyu yanlış yere açtığım için özürdilerim.

tamam oda olur sen makineyi al koltuk, kolon benden :D

Tarih: 17 Kasım 2009, 01:21 - İp: 85.***.**3.200
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

tamam işte ilan sayfasında aynı bu şekilde aç.

Makinayı alana koltuk ve kolon hediye .

Fiatınıda yaz. Kaç lira istiyorsun.

Tarih: 17 Kasım 2009, 01:26 - İp: 78.***.**0.250
tnrkcy
tnrkcy (üye)
İstanbul / Amatör

satmıyorum be ablacım :S zaten konudada açıkladım, digital fotoğraf makinesiyle takas edebilirim gerekirse üstüne bir miktarda para verebilirim.

Tarih: 17 Kasım 2009, 01:29 - İp: 85.***.**3.200
sansabosa
sansabosa (Dedektif)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

eğer ihtiyacımı görür dediğiniz dijital makine profesyonel makine d-slr makine ise bu takas girişiminiz başarısız olacaktır. günümüzde d-slr hatta d-slr like makine almak zor iken, alıpta compact bir makine için takasa girmek düşünülecek son şeylerden olsa gerek. fazla realist bakıyor olabilirim, ama durum böyle. kimse kolay kolay istediğiniz makineyle, sizin sunduklarınız için takasa girmeyecektir, kusura bakmayınız ama durum böyle. bende de compact bi makine var mesala, oda işinizi görmez stüdyo için yetersiz, ama ben bile takasa girmeyi düşünmem açıkcası... kırıcı olmamışımdır umarım.

Tarih: 19 Kasım 2009, 05:36 - İp: 88.***.**0.188
tnrkcy
tnrkcy (üye)
İstanbul / Amatör

yok hocam kırılma felan söz konusu olamaz, ya professionel bişey istemiyorumki sadece bi digital fotoğraf makinesi olsun kafi 8-10 megapixsel arası, dediğim gibi bu ürünlerin üstüne bi miktarda paravere bilirim elimden gelen bu.

Tarih: 19 Kasım 2009, 16:37 - İp: 85.***.**8.200
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bunları gittigidiyorda satın, sonra 250-300 liraya bir canon a580 yada a590 alın.

Tarih: 19 Kasım 2009, 17:01 - İp: 78.***.**3.38
  • 1