tttttttt
tttttttt (üye)
Antalya / Meraklı

Silindi....

#aktuelfotograf' tarafından 24.02.2011 02:27:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Nisan 2008, 03:17 - İp: 88.***.**4.141
eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

herşeyiyle 3d max de'mi yapılmış ???? elimde bu programın tün eklentileriyle setup var hiç yükleyip bakmadım çünkü çok teferruatlı bi menüleri sanırım artık açıp kurcalıyacagım

Tarih: 29 Nisan 2008, 14:17 - İp: 85.***.**4.223
tttttttt
tttttttt (üye)
Antalya / Meraklı

#aktuelfotograf' tarafından 24.02.2011 02:27:41 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Nisan 2008, 19:49 - İp: 88.***.**0.82
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Bence bir tasarımcı kendini gösterebildiği her dala el atabilir. Atmalıdırda. Bence ufak bir çalışma olmuş Fakat güzel olmuş.
-------------------------------
Ben kendimden örnek vermek istiyorum. Neler yaptığımı söleyeyim. İnşallah reklama girmiyordur.

Öncelikle uzmanlık alanım fotoğrafçılık
Vaktim oldukça elimden geldiği kadar;

web sitesi tasarlamak
flash banner animasyon yapmak
logo tasarımı
video-kurgu-efekt yapmak
Fotomanipülasyon
ses işleme (genelde yavaş parçaları mixliyorum)
Birde film fragmanlarına bayılırım.
Kişiye-müziğe özgü slayt tasarımıda ayrı bir konum

Yani anlayacağınız tasarımın neredeyse her dalını zevkle kullananiliyorum. Hiçde sıkılmadan-bıkmadan..

Her dala el atmamın en gerçek nedenlerinden biride; Örneğin fotoğrafçısınız ve duygusal temalı fotoğraflar çektiniz. Bunu slayt cd halinde özel geçiş efetleri ile konuya uygun müzikle açılışta menülü CD haline getirmeniz istendi. Eğer fotoğrarafları ben çekip slaytı başkası yaparsa ozaman işler karışıyor. :-) Konunun dışına kayılabiliyor.
--------------------------------
tekrardan-çalışmalarının devamını dilerim.. Güzel çalışma olmuş..

#remi5861' tarafından 08.05.2008 03:47:36 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Mayıs 2008, 03:45 - İp: 88.***.**5.133
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

çalışmanız güzel olmuş. daha bu bir başlangıç unutmayın. zaten büyük animasyoncular sanki hep usta olarak mı başladı. onlarında ilk çalışmaları yada denemeleri böyledi

remi5861 e katılıyorum. Bence çok haklı. Bende amatör olarak nitelendirilen fotoğrafçı kategorisindeyim, yanılmıyorsam eğer. Elimden geldiği kadar yani kendi çabamla 3ds max, manipulasyon, slayt çalışmalrı gibi değişik alanları öğrenmeye çalışıyorum. bence çağdaş eğitimli yada bilgili bir insanın kendi alanının dışında bir kaç farklı programla da çalışmasını bilmelidir.

Tarih: 8 Mayıs 2008, 09:00 - İp: 81.***.**7.81
tttttttt
tttttttt (üye)
Antalya / Meraklı

#aktuelfotograf' tarafından 24.02.2011 02:28:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Mayıs 2008, 14:29 - İp: 78.***.**2.79
adagume
adagume (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

..............Çalışlman gayet iyi ama eksikleri mevcut............ Bu bir ELEŞTİRİ değil....... sadece yorum.......... Başlangıç için fazlasıyla iyi...........

.......... Amacın ne oldugunu anlayamadım ama profesyonel bir fotoğrafçı ve Cg_Artist olarak 3DSMax i fotoğraf fonlamada kullandığımı ya da panaromik albüm hazırlamada .......... yani sahne zemin tasarımında kullandığımı söylesem inanır mısınız.?

Deneyin..... Mükemmel Gerçekçi.....sonuçlar yaratabilirsiniz........

Tarih: 11 Mayıs 2008, 16:57 - İp: 88.***.**1.100
  • 1