mert.oztekin
mert.oztekin (üye)
İstanbul / Meraklı

S. Ahmette Foto Çekerek Para Kazanmak!!!

Arkadaşlar öğrenciyim ben şimdi 10*15 foto baskı makinesi buldum 25 lira bunun yanında 40 liraya kartuşu var birde 10 lira baskı kağıdı alsam diyorum bu cihazı alıp sultanahmete gidiyim diyorum turistlerin fotoğraflarınız çekip anında baskı hizmeti versem para kazanabilirmiyim acaba izin almak felan da gerekirmi eğer fikir aklınıza yattıysa beraber girebiliriz bu işe ne dersiniz yorumlarınız bekliyorum...

Tarih: 28 Ekim 2012, 00:13 - İp: 78.***.**4.138
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

hayırlı bayramlar diliyorum..

hani şu kola ve bira kutuları varya, alüminyum.. hurdacılar iyi para veriyo..

Tarih: 28 Ekim 2012, 17:17 - İp: 94.***.**3.175
mert.oztekin
mert.oztekin (üye)
İstanbul / Meraklı

ilahi mete bey çok komiksiniz bee çok güldük siz bu işi yaptınız heralde ordan biliyosunuz ...

Tarih: 28 Ekim 2012, 18:30 - İp: 78.***.**2.16
anh
anh (üye)
İstanbul / Amatör

aslında bir ara bunu bende düşündüm ama bi başıma cesaret edemedim.hakketen yaa para kazanabilirmiyiz çok merak ettim ama benimde konu hakkında bir bilgim yok izin almak gerekiyormu bu önemli bi soru mesela sonra zabıta fln kovalamasın

Tarih: 28 Ekim 2012, 19:37 - İp: 88.***.**2.144
goldufuk
goldufuk (üye)
İstanbul / Amatör

O işi yapan biriyle tanıştım muhabbet ettik adamın mesleği o yani tek geliri, pilli bir baskı makinesi var birkaç dakikada yazdırıyor, iki tanesi 10 tl ama aynı poz, maliyeti 2 tl olsa 8 tl kar, günde 10 foto çekse 80 tl cepte. Çok iyi iş, cesaret işi kardeş yapabilirim diyorsan dene ne vergisi var ne cartı curtu madem öğrencisin haftasonları yapsan yeter, ki 10 adetten fazla çekeceğinden eminim. Yalnız turistlerin makineleri olur genelde onlardan ziyade sevgilileri falan çekmek gerek.

Tarih: 29 Ekim 2012, 04:32 - İp: 176.***.**4.121
anh
anh (üye)
İstanbul / Amatör

bide kostümlü fotoğraf çektirme işi var ben bi arkadaşı ustura kemal kılığına sokup onunla dolaşmayı planlamıştım zamanında.öyle olunca insanlara(özellikle turistlere)daha farklı gelio ve daha çok fotoğraf çektiriyorlar

buarada bunlar sadece gözlemim hiçbir deneyimim yok

Tarih: 29 Ekim 2012, 09:56 - İp: 88.***.**2.144
mert.oztekin
mert.oztekin (üye)
İstanbul / Meraklı

Adamin kareköküsünüz arkadaslar oneri ve goruslerinize devam edin lutfen....

Tarih: 29 Ekim 2012, 10:27 - İp: 78.***.**2.16
anh
anh (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaş sen gidecekmisin fotoğraf çekmeye pek bi deneyimim yoktur ama kabul edersen beraberde gidip deeneyebiliriz insanlarla iletişimim iyidir bak :D

Tarih: 29 Ekim 2012, 12:15 - İp: 88.***.**2.144
mert.oztekin
mert.oztekin (üye)
İstanbul / Meraklı

Kardesim ben bu isi daha sonra yapmayi planliyorum cunku sinavlarim var facebooktan iletisime gecelim yazin olsun somestirda gidelim hem kalabalik olur hem iyi ciro yapariz olur mu

Tarih: 29 Ekim 2012, 12:46 - İp: 78.***.**2.16
anh
anh (üye)
İstanbul / Amatör

haklısın zaten benimde sınavlarım başlayacak tembellik yapmazsam bu işe ayıracak vaktim olmaz ama ben yine tembellik yaparım heralde

Tarih: 29 Ekim 2012, 14:29 - İp: 88.***.**2.144
mert.oztekin
mert.oztekin (üye)
İstanbul / Meraklı

Başka yardımcı olacak arkadaşlar önerilerinizi yazmaktan çekinmeyin lütfen

Tarih: 31 Ekim 2012, 16:55 - İp: 78.***.**2.30