fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Netfotograf. Com 9. Yaşında!!!

Bugün tam 8 seneyi bitirerek 9.yaşımızı kutluyoruz. Sizin öngörüleriniz ve bizim emeğimizle buralara kadar geldik. Bundan sonra da hep beraber devam etmek dileğimle.

Bir buğu efekti geçer ve...

Bir yıl sonra... (Türk filminden alıntıdır.)

1 yıl daha geçti ve biz 9 yaşına geldik... Yılmak yok yola devammm...

Tarih: 12 Aralık 2006, 09:53 - İp: 81.***.**8.46
nikomaniaa
nikomaniaa (üye)
İçel / Amatör

hep birlikte daha nice 6 senelere
burada olmaktan mutluyum.
selamlar saygılar hepinize.

Tarih: 15 Aralık 2006, 06:57 - İp: 88.***.**0.180
adem yener
adem yener (üye)
İstanbul / Amatör

daha nice 6 senelere

Tarih: 15 Aralık 2006, 17:11 - İp: 85.***.**9.252
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

desteginiz için tesekkurler..arkadaslar sitede yıne bır calıntı fotograf vakası yasandı..arkadası ve yonetımı uyardım ancak yonetım mudahale etmeden arkadas fotografı silmiş sanırım..bu gibi seyler istemedigimiz durumlar tabıkı..bılmem farkındamısınız artık sitede cok fazla yogunluk yok..yorum yapan fotograf ekleyen foruma cevap yazan ınsanlar azaldı..buna ragmen fotograf kalitesinde yorum kalıtesınde surekli bir dusus var.yapılan yorumlarda aferin,guzel olmus,alkışlıyorum,bu ne biçim fotograf, beceremıyon cekme gibi yorumlar..iyi yonlude kotu nıyetlide olsa hiçbir yarar getirmeyen yorumlar.bazı uyelerimiz bu konularda acılan tartısmalarda yokmu bana hatalarımı gosterecek yorum yazacak biri diyecek noktaya geldi..eskiden forumda konular dakıka dakıka degişirken artık bazı konular gunlerce basta kalıyor??herkes o konuya cevap yazdıgındanda degil,kimse gunlerce hıcbırsey yazmadıgından..sitede bir asayiş ekibinin olusturulması bence hakaretlerin saygısızlıkların,hırsızlıkların bıraz olsun onune gecer diye dusunuyorum..fotografların etkin bir denetlemeye tabı tutulması hem kalite acısından hem yorum acısından yararlı olacaktır sanırım..sitenın yukude hızla artmayacaktır..fikret beyin butun bunlara yetişmesi mumkun degil tabı ancak guvendigi bazı kızılere resmi olarak gorev vermesi yerinde olacaktır..bu siteye gonul veren herkes boyle bir yardıma severek gonullu olur dıye dusunuyorum..

bu sitede yaklasık 8 aydır uyeyım ancak ileride daha uzun sure burada olmak istiyorum..ancak umudum gıtgıde azalıyor..saygılarımla

Tarih: 15 Aralık 2006, 20:19 - İp: 81.***.**9.168
hayalsultan
hayalsultan (üye)
İstanbul / Meraklı

Ben de n,ce yıllara diyor,başarılarınız daim olsun..

Tarih: 15 Aralık 2006, 21:19 - İp: 85.***.**9.138
sunsurfer
sunsurfer (üye)
Yurtdışı / Meraklı

herzlichen glückwunsch zum 6. geburtstag!

Tarih: 16 Aralık 2006, 17:32 - İp: 84.***.**6.105
ali suat
ali suat (üye)
İstanbul / Amatör

Net foto o kadar yaşlandımı yaw, e şimdi bende strese girdim !! neyse yaşlanmayı durduramayacağımıza göre... İlk yılı gibi genç, bu günü gibi tecrübeli ve kaliteli kalması dileklerimle.... Nice mutlu yıllara..

Tarih: 23 Şubat 2007, 00:08 - İp: 88.***.**6.250
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Abi bu ne biçim pasta animasyonu ya. Valla benim oğlan bile daha iyisini yapardı. Madara ettin bizi foto camiasına.

Tarih: 5 Ağustos 2007, 11:31 - İp: 88.***.**3.166
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

abi yeni mi farkettin olmussak olmusuz bu kadar ay sonra

Tarih: 5 Ağustos 2007, 12:53 - İp: 81.***.**7.8
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ayy bu ne ya böyle. Fdiker değiştir şunu Allah aşkına.
Zamanındak komodor 64 ile bile bundan güzel animasyonlar yapılıyordu.
Hotline yi bilen varmı. Cİv cu cuv, civ cu civ

Tarih: 5 Ağustos 2007, 13:41 - İp: 88.***.**3.166
hayalsultan
hayalsultan (üye)
İstanbul / Meraklı

..

#hayalsulta' tarafından 05.08.2007 15:10:53 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Ağustos 2007, 15:08 - İp: 88.***.**3.60