admin
admin (Yönetim)
İzmir / Amatör

Netfotograf - Izafod Buluşuyor..

İzmir de yeni kurulan İZAFOD –İzmir Amatör Fotoğrafcılar Derneği üyeleri ile NET FOTOGRAF COM site fotoğrafçıları Bostanlı’da buluşuyoruz… Bu davet kurumsal bir çatı altında toplanmaya ve Amatör fotoğrafçılar adına yol gösterici,öğretici olmaya ve bilgiyi paylaşmaya davet çağrısıdır…

Bu cagri Elinde fotograf makinesi, yüreğinde fotoğraf sevgisi olan, "fotoğraf adına ne yapılabilir,ben ne yapabilirim "sorusuna cevap arayan herkes icin gecerlidir.

Bu çağrıyı alan ve destek olmak isteyen herkes davetlidir... Bu toplantıların benzerlerini gelecek gunlerde tekrarlamayı gelistirmeyi hedefledik...

Biz bir yola cıktık...Yolumuz uzun ve meşakkatli... Ama yalnız olmadıgımızı da biliyoruz...

İhtiyac duydugumuz tek sey YOL ARKADASLIGINIZ...

Bekleriz efendim...

BULUSMA YERİ : İzmir Bostanlı - BARINAK CAFE
TARİH : 30 MAYIS 2008
BULUSMA SAATI: 19.30

Tarih: 28 Mayıs 2008, 14:40 - İp: 88.***.**0.241
eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

gelmeye çalışacağım
aslında ruhum deli gibi gelmek isterde askerlik dönüşü hanımı kandırıp getirmek zor

Tarih: 28 Mayıs 2008, 15:00 - İp: 81.***.**7.137
z.aydin
z.aydin (üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Bu cağriya ilk ses veren ben olayım PATRON... ayrica yol arkadaşlığın için de teşekkürlerimi yollayarak...

Efendim biz geliyoruz...

1- Zeynel AYDIN
2- Filiz AŞIK
3- Dilek UĞRAŞ
4- Sadık ÇETİNKAYA
5- Özkan ASLAN
6-
7-
8-

Tarih: 28 Mayıs 2008, 15:01 - İp: 85.***.**7.35
z.aydin
z.aydin (üye)

1- Fikret DİKER (patron...)
2- Nevin Şimşek
3- Zeynel AYDIN
4- Filiz AŞIK
5- Dilek UĞRAŞ
6- Sadık ÇETİNKAYA
7- Özkan ASLAN
8- Cem Derya Dikici

Tarih: 28 Mayıs 2008, 15:17 - İp: 85.***.**7.35
engin 13
engin 13 (üye)
İzmir / Amatör

erdalcım selamlar aynı durumdayım ben de kandırabilrisem gelmeyi istiyorum.... uzun aradan sonra buluşmak güzel olacak...

1- Fikret DİKER (patron...)
2- Nevin Şimşek
3- Zeynel AYDIN
4- Filiz AŞIK
5- Dilek UĞRAŞ
6- Sadık ÇETİNKAYA
7- Özkan ASLAN
8- Cem Derya Dikici
9- engin 13 (kesin değil)

Tarih: 28 Mayıs 2008, 17:25 - İp: 85.***.**7.217
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Çok üzgünüm..

ben kesin orda olmalıydım ama cuma akşamı çalışıyorum ne yazık ki..

tam gününe denk geldi

İnşallah sonrakilerde..

Tarih: 28 Mayıs 2008, 17:32 - İp: 88.***.**9.229
z.aydin
z.aydin (üye)

Cuma Akşamı toplantıya gelemeyecek arkadaslar eger arzu ederlerse C.tesı gunu ZUBEYDE HANIM HUZUR evine ziyarete gidecegiz...sabah kahvaltılarımızı Huzur evi parkında çay simit ve peynır ıle yapacak sonra da kırmızı karanfıllerımız ıle huzur evı sakınlerını zıyaret edecegız...Tabı FOTOGRAF CALISMASI da yapacagız...İzinler alındı...ilgilenenlere duyurulur...

Katılım için 0533 634 09 89 dan beni arayabilirsiniz...

#z.aydin' tarafından 28.05.2008 18:04:31 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Mayıs 2008, 18:02 - İp: 85.***.**7.35
z.aydin
z.aydin (üye)

Arkadaşlar,

Netfotograf-İZAFOD yaz bulusmalarını haftada en az bir kez olmak üzere yapmak arzusu içindeyiz... Toplantılara ilginin her gecen gün daha artacagını umut ediyoruz...

Bu toplantılarda Fotograf konusmak için bir araya gelecegiz... Ve Gelecek günlerimizi fotograf adına programlamayı düşünüyoruz...Ortak fotograf gezileri ve fotograf gosterileri eğitim çalışmaları gibi bir çok projemiz var birlikte yapılmayı bekleyen... Yine İzmir Kamuoyunun varlıgımızdan haberdar olması icin yapacagımız nezaket ziyaretlerimiz de olacak...

İlk Ziyaretimizi de 31 MAYIS 2008 C.tesi günü IBB Zübeyde Hanım Huzur evine yapıyoruz...Hem ziyaret Hem fotograf çalışması var... Katılmak icin prosedur geregi toplantılara da katılmak zorunludur...ilgilenenlere saygıyla duyurulur...

Tarih: 30 Mayıs 2008, 13:56 - İp: 85.***.**9.3
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

keşke fırsatım olabilseydi..mutlaka gelmek isterdim.
yeni buluşmalar için sürekli bilgi verirseniz seviniriz..
toplantılardan foto da eklemek lazım

Tarih: 30 Mayıs 2008, 22:47 - İp: 85.***.**0.24
z.aydin
z.aydin (üye)

Arkadaşlar,

Bu haftaki Netfotograf-İzafod buluşmamızı ALSANCAK'da yapıyoruz... Buluşmayı ise geçen hafta sonu gittiğimiz HUZUREVİ ziyareti etkinliğimizin 30 dakikalık sunumu ile taçlandıralım dedik...

İlgi duyan bütün arkadaşlarımızı davetlidir...

Tarih: 4 Haziran 2008, 17:40 - İp: 88.***.**4.121
z.aydin
z.aydin (üye)

NETFOTOĞRAF - İZAFOD buluşmaları amacına uygun bir şekilde devam ediyor... 12 HAZİRAN 2008 aksamı "FOTOĞRAFLI SOHBETLERIMIZ" başlıyor...

ilgilenenler için iletişim adresimiz

Zeynel Aydın
izafod
Yönt.Kurulu Başk.
0533 634 09 89
www.izafod.org

Tarih: 7 Haziran 2008, 16:08 - İp: 85.***.**6.192