fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Netfotograf. Com Fotoğraf Fuarında.

Netfotograf.com Photo&Digital07 Fuarında buluşuyor

12-15 Nisan tarihleri arasında, Dünya Ticaret Merkezi Yeni Fuar Kompleksinde düzenlenecek olan, Fotoğraf ve Digital Görüntüleme Teknolojileri Fuarına tüm fotoğraf severleri bekliyoruz.

Mütevazi "Netfotograf.com Buluşma Noktası"nda görev alabilecek dostlara ihtiyaç vardır.

m 2 'ye en yoğun "fotoğraf-sever" düşeceği kesin olan standımızda buluşmak dileğiyle. [>:D

Tarih: 1 Nisan 2007, 16:16 - İp: 81.***.**8.46
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Pazarbey gitmişken olympus standını da gez, gerçi oradan ayrılmazsın sen zaten.
Daha önce resmini yolladığım e500 ile deneme çekimi yaptırıyorlarmış.

Bir de Sony standına uğramanı öneririm, netfotodan pazarbey deyince belki acır bir tane a100 verirler.

Tarih: 7 Nisan 2007, 23:02 - İp: 88.***.**7.228
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

e510 dan başkasını almam.
Ayrıca merak ediyorum.Firmalar bizleri tanırmı acaba. Dediğin gibi ben net fotoğraftan PAZARBEY desem kimse tanırmı ben. Varmıdır tanıyan.Bu konuda tecrübesi olan varmı.

Tarih: 7 Nisan 2007, 23:18 - İp: 88.***.**6.33
hamsikoy
hamsikoy (üye)
İstanbul / Amatör

Sevgili pazarbey, her topiğe yetiştiğin mesajlarından ve herkesin sana sevgi ile takılmasından dolayı seni ben bile tanıdım... Distribütör yada ana bayii firma olsaydım, bu kadar popüler birisine ürünümü hediye etmek en iyi ve en ucuz reklamlardan birisi olurdu diye düşünüyorum. İlgili arkadaşlara buradan sesleniyorum.

Tarih: 7 Nisan 2007, 23:41 - İp: 88.***.**1.82
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

Cinayet masasından Komser Şahin! demek daha etkili olr bence

Tarih: 7 Nisan 2007, 23:44 - İp: 85.***.**3.36
murat71
murat71 (üye)
İstanbul / Amatör

pazarbey bence olympus sevdasından vazgecin. dün e500 kullanan biriyle konuştum,noise'den şikeyetçi ama lenslerinden son derece memnunmuş.siz a100'le devam edin.
topiginiz tarihe geçti artıksiz direk sony standına gidin orda sizi hemen tanırlar.

Tarih: 8 Nisan 2007, 12:19 - İp: 88.***.**5.28
macromurat
macromurat (üye)
İstanbul / Firma

bende bende

Tarih: 8 Nisan 2007, 13:43 - İp: 85.***.**1.139
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Stand düzeni büyük ölçüde şekillendi, birkaç gündürde rahatsızdım bu başlık altında açıklama yapmaya fırsat bulamadım.

Standımız, netfotograf ailesinin buluşup-tanışabileceği bir ortam olarak düzenlenmektedir. Bu doğrultuda organizasyonda şu ana kadar isim veren p.be günü @muratsen hafta sonu kalabalık olacağından @mandyy ve @bashak destek verirlerse sevinirim.

Saygılarımla

not: @pazarbey'le tanışma fırsatı buldum, karizmatik tam "Türk erkeği" (Türk erkeğinin tarifindeki balkon da var tabiiki) tüm arkadaşlar ona göre hazırlıklı gelirse standımızda karizma savaşları yaşanmaz.

not2: karizma deyince yazmadan yapamayacam, benimle ilk tanışanlar genellikle "kelli-felli" birini beklediklerini söylüyor. Tamam "kelli" si var ama "felli" si olmayan Balkan karışımlı çok fazla karizması olmayan kişide benim. Hani birbirimizi tanımamız açısından yazayım dedim.

Tarih: 8 Nisan 2007, 13:47 - İp: 81.***.**8.46
petronius
petronius (üye)
İstanbul / Amatör

orda beni rehabilite edeceksiniz di mi özellikle pazarbeyden beni dünyaya döndürmesini bekliyorum malumunuz sınavdan çıkıp gelicem

Tarih: 8 Nisan 2007, 13:54 - İp: 85.***.**1.6
omergin
omergin (üye)
Kayseri / Meraklı

gelip adnan abiyle, pazarbeyle ve diger arkadaslarla tanısmayı isterdim.. kısmet degilmis..

#omergin' tarafından 08.04.2007 14:30:40 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Nisan 2007, 14:30 - İp: 88.***.**1.179
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Hamsikoy seni sony Türkiyenin başına getiriyorum.
Murat 71 zaten e500 de o sorum malum. Ama söylendiği kadarı ile e510 da bitirmişler bunu. Hem titreşim engellemede var.
Ayrıca sony standına gidip selemanı söylüyorum.
Fdiker abi şu aralar bizim balkon kaçak ilavelerle nerede ise teras boyutlarına geldi. Bu hafta ciddi ciddi yemek yemeyeceğim.Ve beni gördüğün günlere kadar inmeyi düşünüyorum.
Ayrıca tebe bence çok karizmatiksin. Kelli olmayan karizmatik olabilirmi hiç.Ya balkon ya kelli. Zaten felli eski Türkçede göbek anlamıda gelir.
Petrenyus SEni kimse rehabilite edemez. Git beyazıt kulesinden kendini at.
Ömergin gelmiyonmu yoksa.

Tarih: 8 Nisan 2007, 15:27 - İp: 88.***.**6.244