smaler
smaler (üye)
Konya / Reklam Fotoğrafçısı

Lütfen Birazcık Duyarlı Olun.

Sayın Netfotoğraf.com üyeleri.

Öncelikle lütfen kimse sözlerimi şahsi kabul edip kırılmasın.

Kendini bir şey sanarak egolarına yenilip durduk yerde başkasına sataşan üyelerden ricam; lütfen biraz daha saygılı olsunlar.

Konu açanlara dalga geçerek saygısızca cevap veren üyelerden ricam; lütfen biraz daha saygılı olsunlar.

Forumun orta yerinde ulu orta birileri hakkında konuşan üyelerden ricam; lütfen özel konuları özelden mesaj atsınlar. Çünkü ''Kalabalıkta kusur işleyenin tenhada özrü kabul olmaz.''

Hiçbirimizin hiçbirimize hakarete varan sataşmalar yapmaya hakkı yoktur. Forum bilgi amaçlı açılmıştır ama bazen cehaletin en üst sınırları olan kavgaları görebiliyoruz. Hatta bazen birileri hiç gereği yokken bizlere bile sataşıyor. Bunu esefle kınıyorum.

Herkesi ilk önce araştırıp konu hakkında bilgi bulamazlarsa ondan sonra edepli bir şekilde konu açmaya davet ediyorum.

Cevap veren arkadaşların kimseyi küçümsememesini tavsiye ediyorum.

Forumda vücut dili kullanılamadığı için yazarken daha dikkatli olunmasını tavsiye ediyorum.

Gerçekten bilgi sahibi olan tüm arkadaşlara saygı ve sevgilerimi sunarım.

Rica ediyorum kimse birbirini kırmasın. Çünkü hiçbir şey buna değmez.

Tarih: 1 Eylül 2011, 12:18 - İp: 85.***.**6.115
bersar95
bersar95 (üye)
İzmir / Amatör

evet o konuda haklısınız bir konu açıyoruz.Git internetten araştır diyor adamlar

Tarih: 14 Eylül 2011, 14:32 - İp: 178.***.**6.246
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

e once bi forumu arastıracaksın

Tarih: 14 Eylül 2011, 16:07 - İp: 217.***.**3.59
ei421
ei421 (üye)
İstanbul / Meraklı

Foruma bakmadan aynı soruları soruyorlar, sonra da kızıyorlar.. Tamam hiç açılmamış konu olsa neyse, eyvallah..

Geçen iki haftada on on beş tane Canon 550D ile ilgili soru geldi.. Şöyle bir okusanız zaten Canon 550D ile ilgili ilk çıktığından beri konular açılmış illa biri cevabınız olur..

Tarih: 14 Eylül 2011, 20:55 - İp: 176.***.**4.236
  • 1