candova
candova (üye)
İstanbul / Amatör

Kitap Tavsiyesi

Merhaba.Ben fotoğrafçılığa amatör olarak gönül verdim.Ama fotoğrafçılığın f sinden anlamıyorum.Bana sıfırdan başlayarak birşeyler öğretecek bir kitap var mı?Kaliteli olsun ama gerçekten işe yarasın..

Tarih: 8 Mart 2004, 22:52 - İp: yok
promethe
promethe (üye)
Ankara / Amatör

Evet ben de istiyorum eğer biliyorsanız

Tarih: 8 Mart 2004, 22:53 - İp: yok
mersun80
mersun80 (üye)
İstanbul / Amatör

Dergi yok değil var. En azından İstanbul'da bayilerde görüyorum. Örneğin "Fotoğraf Dergisi" diye bir dergi var. (www.fotografdergisi.com ile derginin sitesine erişebilirsiniz) Bir de Digital PhotoLine adlı "dijital fotoğraf" dergisi var, ancak İstanbul'da bile her yerde bulunamıyor (www.macline.com.tr adresinde dergi görülüyor ama pek yazan bir şey yok) Bense daha çok internetteki yayınları ve forumları takip ederek kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Foruma direkt forum linkinden mi giriyorsunuz bilmiyorum ama netfotograf.com'un anasayfasında da çok güzel ve eğitici makaleler oluyor, onları da takip etmenizi tavsiye ederim.

Tarih: 9 Mart 2004, 00:17 - İp: yok
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Vay bee, yaklaşık üç yıl önce fotografla ilgili kitap bile bulunamıyomuş. Şimdi dergilerin sayısını bilmiyorum.

Biraz nostalji iyi gelir, diye düşündüm.

Tarih: 2 Şubat 2007, 03:41 - İp: 85.***.**3.221
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Fotoğrafçılıkla ilgili çok eski kitaplar bile var kim demiş üç yık önce yoktu diye.

Tarih: 2 Şubat 2007, 09:58 - İp: 88.***.**5.143
kaptan52
kaptan52 (üye)
Ordu / Amatör

Mademki yeni başlıyorsunuz, Dediğiniz gibi normal Fotoğrafçılarda "Fotoğrafın F" si diye kitap var, ayrıca piyasada bu konuyla ilgili değişik kitaptar bulabileceğin gibi, internet sitelerinde de çok güzel eğitici yazılar mevcut. selamlar.

Tarih: 2 Şubat 2007, 10:47 - İp: 85.***.**1.217
studyofoto
studyofoto (üye)
Sinop / Meraklı

3 YIL OLMUS YA HOCA NERDEN BULDUN...

Tarih: 2 Şubat 2007, 11:00 - İp: 85.***.**7.88
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

heheheh. Eskileri gezerim bazan. o zamanlarki önemli konular neymiş bi bakarım.

Tarih: 2 Şubat 2007, 13:12 - İp: 88.***.**1.206
  • 1