orbb
orbb (üye)
Ankara / Amatör

İstanbul da Fotoğraf..

Arkadaşlar dün bir günlüğüne istanbula gitim farmavizyon için. İlk kez istanbuldaydım. avrupa yakasında kısa süreli bazı görülmeye değer yerleri gördüm.
Slr mi götüremedim hızlı bir gezi olcak çekemem fotoğraf diye kompaktı götürdüm arkadaş fotoğrafları çektim sadece.
Demek istiyorumki
İstanbulda yaşayan arkadaşlar çok şanslı eminönünde kadiköy iskelesinin oralarda o kadr güzel fotoğraf kareleri hayal ettimki. Her gün çıkıp fotğraf çekin taksimde o kadar sosyetik arasında ki dilenenleri ekmek parası için yarışan esnafları. İnsanların koşuşturmaları. akşamleyin camilerin o güzel halleri ışıklandırmaları ve tabiki her noktada deniz vapurlar yansımalar.. olta atan insanlar.gülhane parkında lalaer çiçekler..her şey çok inanılmaz güzeldi. İnşallah sadece fotoğraf çekmek için gitmek istiyorum bir grupla istanbula rahat rahat her şeyi çekip gelmek istiyorum.
Her noktada fotoğraf çekip sizinle paylaştığımı hayal ettim..
Belkide bir kaçınızı gördüm bazı yerlerde bir sürü fotoğraf çeken vardı nede iyi yapıyolardı ya çok özendim ..

Tarih: 16 Nisan 2007, 02:10 - İp: 85.***.**5.149
aydunya
aydunya (üye)
İstanbul / Amatör

evet.. fotoğrafa yeni merak sardım.. yeni dediysem birkaç ay oldu tabi. ama beni buna iten tek sebep İstanbuldur..

Tarih: 26 Nisan 2007, 23:48 - İp: 88.***.**2.147
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

orb, aydunya
(birer tane paylaşın)

Tarih: 27 Nisan 2007, 00:04 - İp: 88.***.**1.177
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

boşuna dememiş orhan veli :
İstanbul'u dinliyorum, gözlerim kapalı
Serin serin Kapalıçarsı
Cıvıl cıvıl Mahmutpaşa
Güvercin dolu avlular
Çekiç sesleri geliyor doklardan
Güzelim bahar rüzgarında ter kokuları
İstanbul'u dinliyorum, gözlerim kapalı...

Tarih: 27 Nisan 2007, 09:28 - İp: 88.***.**0.191
aydunya
aydunya (üye)
İstanbul / Amatör

Tarih: 27 Nisan 2007, 10:34 - İp: 88.***.**2.147
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

işin garip tarafı ben de istanbulda cekecek bisey bulmakta zorlanıyorum. HEr yer her acıdan cekilmiş zaten

Tarih: 27 Nisan 2007, 10:38 - İp: 85.***.**1.50
aydunya
aydunya (üye)
İstanbul / Amatör

Tarih: 27 Nisan 2007, 10:40 - İp: 88.***.**2.147
  • 1