mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Gümüş Peri ' Mi Seviyorum [l]

Gümüş Peri de kim

Pekçoğumuzun fotoğraf makinalarımızı aslında bir karşı cins olarak görebildiğini düşünüyorum.Nasıl gitar bir kadın vücudu olarak düşünülmüş ve ona besteler yapılmış ;gitaristler gitarlarıyla nasıl sabahladıysa bizim de bu makineler ile böyle bir bağımız var.

Farzedin ki onunla evleniyoruz-çıkıyoruz,birliktelik ilk günlerinde zevkli oluyor bir heves içinde oluyor insan.Sonra neden sen böylesin neden şöylesin diye eleştirilen dönem geliyor.Aranız biraz bozuluyor sevgilinizle onunla eskisi gibi zaman geçiremeyip eskileri anar halde buluyorsunuz kendinizi.Ondan ayrılmak istiyorsunuz ama sanki incitmişsiniz onu size öylece bakıyor gözleri buğulu.Sizi dışarıya davet ediyor bir tür hesaplaşmaya davet ediyor sizi,ellerinizle onu kavriyorsunuz gozlerinin icine bakiyorsunuz,son bir sans istiyor sizden.En sicak opucugunuzle ona hayat verdiginizde aslinda kendinize de yeni bir hayat,yeni bir şans veriyorsunuz.

Ona verdiğiniz şans onun yeni güzelliklerini keşfetmenizi sağlıyor.Kendisine iyi baktığında aslında onun ne kadar şahane bir varlık olduğunu anlıyorsunuz.Onunla geçirdiğiniz vakitler artık ızdırap değil;ateşli bir tutku,samimiyet dolu bir gülücük ve gitgide büyüyeceğini düşündüğünüz birlikteliğinizin büyük bir uyumu ve başarısı olacak...

Şimdi söyleyin bana onu seviyor musunuz ? Ben artık seviyorum "gümüş perimi".dSLR almak istiyorum evet ama satamayacağım sanırım onu(paraya ihtiyacım var).Yalnızlığıma bir nebze olsun iyi geliyor.Fotoğraf makinelerimiz içimizdeki soyut aşk arayışımızın bir yansıması haline geliyor zamanla.İşte bu yüzden sanırım fotoğraf makinemizle barışık olduğumuz zamanlar aslında kendimizle de barışık olduğumuz zamanlardır.

Azıcık duygusal bir adamım,bu da ne diyor diye iğrenmediğinizi varsayıyorum.

Gümüş Peri' yi seviyorum.Siz de sizinkileri sevmeye bakın.

Çağıl Doğan

Tarih: 12 Temmuz 2007, 23:57 - İp: 85.***.**8.198
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Döndüm geziden fotoğraf makinemi arabada unuttuğumdan ancak yarın gece fotoğraflarıma ulaşabileceğim.S1-S2-S3-S5 paylaşımları konu başlığında ve galeri de yayımlarım artık.

Fena değildi fotoğraflar makinanın Lcd sinde bile.Bakarız artık.

Tarih: 15 Temmuz 2007, 18:44 - İp: 81.***.**4.181
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Arkadaşlar çok sevdiğim CanonS2 makinamı SLR makinama lens yatırımı dolayısıyla satıyorum,ilgilenenler bana ulaşsın.Seri ilanlar bölümüne de ilan bırakacağım.

Tarih: 26 Şubat 2008, 13:36 - İp: 144.***.**0.135
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

satmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,
kac paraki lensler?

Tarih: 26 Şubat 2008, 17:54 - İp: 78.***.**6.151
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Lens acil değil ama satmalıyım gibime geliyor artık.

LİNK

#mavi_izci' tarafından 27.02.2008 00:08:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Şubat 2008, 00:04 - İp: 144.***.**0.135
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ulen lens kac para,ilanın linkini vermiş uyanık

Tarih: 27 Şubat 2008, 00:51 - İp: 88.***.**1.186
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Lens 350 dolar filan ama dediğim gibi çok da önemli değil.Garantisi sürerken satmanın daha doğru olduğunu düşündüm.

Tarih: 27 Şubat 2008, 00:53 - İp: 144.***.**0.135
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

anladım,hayırlısı..
al bi lenste analog uzerınden devam et bence.
tembellik olmasa bende oyle yapcam ama işte tembellik.

Tarih: 27 Şubat 2008, 00:57 - İp: 88.***.**1.186
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Lens yatırımı yapıyorum ama havaya mı yapıyorum bilmiyorum ama en doğrusu gibi geliyor bana kısa vadeli planım belli

Birkaç Minolta-Sony lens
Yazın A200
2-3 sene sonra Sony FF makinalar.

Bu arada TIKLA

Tarih: 27 Şubat 2008, 01:00 - İp: 144.***.**0.135
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

aaa makinenimi satıyosun

Tarih: 27 Şubat 2008, 01:08 - İp: 88.***.**1.186
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Güle güle gümüş peri...

Gittigidiyor üzerinden satışı yaptım,kargoya da verdim.Bir sorun yaşanmazsa alıcı ile;son görüşümdü Gümüş Perimi...

Tarih: 23 Nisan 2008, 18:43 - İp: 144.***.**0.146