denden
denden (üye)
İstanbul / Meraklı

Galerim

yeni eklediğim, önceden eklemiş olduğum (çokta olmasada) galeride fotoğraflarım var..

ben kendi çapımda bu sitede bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum...

ve sanırım artık bakarken görbilmeyi kısmen de olsa yapabiliyorum..

çok yaratıcı çalışmalarım yok ama.. fotoğraf konusunda üstadlaşan kişilerin fikirlerini ve yönlendirmelerini merak ediyorum... eleştirilere bayılan bir insan değilim ama yanlışlarım veya yapmam gereknleri birilerinden duymak istiyorum...

birde lütfen gördüğünüz yanlışları söyleyin...

ilginiz ve alakanız için şimdiden çok teşekkür ederim...

not:

bu arada amacım fotoğraflarımda ki yorum sayısını arttırmak değil .. bunun için özelden de mesaj gönderebilirsiniz.. amaç belli: nerede olduğumu görmek istiyorum!!

Tarih: 11 Ekim 2008, 20:05 - İp: 85.***.**4.174
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Bir fotoğrafınızın altına yazdığım ifadleri aynen buraya da yazmak istiyorum..

Doğrusu forumdaki başlığınzdan sonra galerinize gittim.

Butun fotoğraflarınızı tek tek inceledim..Ve gerçekten forum konusu açaak kadar hakkınız var..Çünkü çok kaliteli fotoğraflar olduğu halde sıfır yorum almışlar..

Ancak genel itibari ile söyleyecek olursam bu durum aslında fotoğraflarda ilgi duyulan alan ile ilgili biraz..Ve çalışmalarınızın temelini oluşturan "detay" ise gerçekten çok ağır ve ne yazık pek de ilgi çekmeyen bir alan..

Fotoğraflarınız yukarıdaki fotoğraf gibi çok anlam yüklü..mesajları kuvvetli.Ancak nedense bazen bunu yazıya dökerek anlatmaya çalışmışsınız ki bu da biraz fotoğrafın özüne aykırı bir durumdur..Yani fotoğrafların üzerlerinde yazılar açıkcası biraz fotoğraf dışı olmuş..

Ama öte yandan bir kenara bırakılmış bir notun fotoğrafı da çok çok güzel olabilir..Ki o tür bir fotoğrafınız da var..

Sonuç olarak ben fotoğraflarınızı çok beğendim..özellikle de yukarıdaki fotoğraf gibi detay çalışmalrınızı..

Sizi favorilerime ekliyorum..
iyi çalışmalr

Tarih: 11 Ekim 2008, 20:33 - İp: 88.***.**2.164
denden
denden (üye)
İstanbul / Meraklı

ilgiliniz için çok çok teşekkür ederim..

hele de sizin gibi üstad olan birinden bunları duymak çok güzel birşey...

bundan sonra önerilerinize uyarak kelimelere dökmeden anlatmaya çalışacağım bazı şeyleri inşAllah...

Tarih: 11 Ekim 2008, 23:48 - İp: 85.***.**4.174
sercan85
sercan85 (üye)
İzmir / Amatör

Ben de kendim çalıp kendim oynuyomuşum gibi hissediyorum.. paylaşım pek olmuyor malesef, galerime bakan yok.. ben de çok yorum yapamıyorum yorum almıyorum da..

Başkalarında sayfalarca süren yorumları görmek garip geliyor..

Fotoğraflarınız güzelmiş gerçekten de beğendim..

#sercan85' tarafından 12.10.2008 00:07:51 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Ekim 2008, 00:04 - İp: 78.***.**2.227
denden
denden (üye)
İstanbul / Meraklı

teşekkür ederim...

bunca fotoğrafçının arasında eleştirilmemek bana da garip geldi...

Tarih: 12 Ekim 2008, 00:35 - İp: 85.***.**4.174
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tarih: 19 Ekim 2008, 19:01 - İp: 88.***.**2.56
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

ben usta bir fotoğrafçı değilim ama amatör ruhumla ve gözümle bir şeyler söylemek isterim.. hemen bakıyorum şimdi

Tarih: 27 Ekim 2008, 18:09 - İp: 81.***.**4.9
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

bence çoğu fotoğraf başarılı . yorum yaptığım güneş batarken çekilmiş fotoğrafa gözüm takıldı açıkçası...

Tarih: 27 Ekim 2008, 18:22 - İp: 81.***.**4.9
  • 1