kaptan52
kaptan52 (üye)
Ordu / Amatör

Fuarı Nasıl Buldunuz..

12-15 Nisan 2007 tarihleri arasında Dünya Ticaret Merkezi Fuar Kompleksinde düzenlenen Fotoğraf ve Digital görüntüleme Teknolojileri Fuarıyla ilgili tespitleriniz nelerdi.(eksisi, artısı) Paylaşmanız dileğiyle. saygılarımla.

Tarih: 17 Nisan 2007, 16:56 - İp: 85.***.**1.217
fotografya
fotografya (üye)
Edirne / Amatör

benim gördüğüm ve kommime giden

isim vermiyeyim adama makina sordum bana ingilizce konuşarak dilmi bilip bilmediğimi sordu

bende bunun üzerine bari fiyatını öğreneyim dedim ingilizce sordum onada cevap vermedi

filanca
firmaya git dedi ben sinir oldum çinliler bile türkçe biliyo ya.

bana fuarı soruyosanız mankenler iyiydi fotoğraflarını merakla çektik ben pazar günü gittim.

yeni çıkan baskı teknikleri iyiydi kupa baskısı vs

minlablarıda tanımış olduk kan gurubumuzu da bir daha ölçtürdük
masaj yaptırdım falan iyiydi benim için

malzemecilerin ikramı biraz azdı diyebilirim işin şakası güzel oldu GÜZEL

Tarih: 17 Nisan 2007, 17:11 - İp: 85.***.**3.40
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

hıımmm bi düşüniim...
buldummm....
anlatacak söz yokki

Tarih: 17 Nisan 2007, 21:18 - İp: 85.***.**6.64
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

al sana 38 sayfa fuar yazısı cok keyifli okumak,biraz kıskandım ama olsun
fuar topigi

Tarih: 17 Nisan 2007, 21:22 - İp: 81.***.**1.62
kaptan52
kaptan52 (üye)
Ordu / Amatör

-Her şey okumakla veya ferdi çabalarla olmaz, bazen atılım yapabilabnilmesi için nazari bilginizin yanında konuyla ilgili gelişmeleri görmek ve kıyaslamak gerekir.
-Bu konuda nice 38 sayfalar yazılabilirde; en azından memleketimizde neler olup bittiği hakkında özet te olsa bir fikir sahibi olduk.Fuarda keyifli bir kaç saat geçirdik,herkes arzu istikameti doğrultusunda bir şeyler yapmaya çalıştı, yetmezmi?..Benim en çok önem verdiğim yerli sanayimiz ne durumda önce onu araştırdım. gelişir inşallah..emeği geçen herkesi kutlarım..
-Aslında anlatacak okadar çok şey varki....Saygılarımla.

Tarih: 17 Nisan 2007, 22:05 - İp: 88.***.**6.167
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

fuarda toplam 3gün bulundum..aslına bakarsam kendi acımdan benim bekledigim kadar mükemmel degildi...neredeyse tamamen albüm reklamı vardı..genel olarak albümlerde aynı idi..teknoloji olarak bakarsan önceki senelerden daha fazla bir ilerleme yoktu..yerli sanayi ürünlerine bakarsakta onlarda yerligibi yerinde saymışlar..sadece ilgimi ceken albümler hariçinde tişört kupa vs vs gibi baskı yapan ürün standları idi..bilgi edinmek istedigimizde gördükki biz standlarda duran kişilerden daha fazla bilgiye sahip oldugumuzu gördük..bu arada fırsat buldukca sitemizin standına da ugradım.en güzeli zaten net foto stantıydı..orada sadece kaynaşma vardı zaten..

Tarih: 17 Nisan 2007, 22:27 - İp: 88.***.**9.67
  • 1