pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Fotoğraflarımı Bastılar

Arkadaşlar Kütahya Baro Başkanlığı çıkardığı ilk dergisinde benim fotoğraflarımı bir köşe açarak bastı. Ön kapak ve arka kapaktada benim fotoğraflarımı kullandı.
Sayın baro başkanımız Sabit Özdoğlar'a hepinizin huzurunda teşekkür ediyorum.

Tarih: 16 Şubat 2006, 16:04 - İp: yok
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

nasıl böle bir hata yaptılarki ben bunları yarın uyarayım bari.dogru yolu göstereyim..(helal toprime)

Tarih: 1 Eylül 2007, 02:24 - İp: 88.***.**7.217
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 1 Eylül 2007, 13:15 - İp: 88.***.**8.73
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

yaw ben bu topiği yeni sandıydım! Okuyom okuyom alla allaa buraya hiç yazmayan adamlar var cevap yazmışlar!

soona bi baktım, 16 şubat 2006.. heh heh! hay allah!!

yazarbey bunlar senin o tarihteki fotoları beğenip bastılarsa eğer, yenilerini herhalde allayıp pullayıp baştacı ederlerdi!

Vay beee.. ne kadar eski bi topic! Ne kadar kıdemli bi yazarbey!

kendimi çömez hissetim!

Tarih: 1 Eylül 2007, 17:01 - İp: 88.***.**2.103
nil07
nil07 (üye)
Antalya / Amatör

ben iktisat mezunuyum.muhasebe üzerine eğitim aldım.alanımla ilgili bir işte çalışmaktan zevk almıyorum.fotoğrafçılığa merakım vardı.halk eğitim bu konuyla ilgili bir kurs açmış.34 yaşındayım.eğitimini alsam kendime bu alnda iş bulabilirmiyim.kendimi geliştirebilirmiyim.bana görüşlerinizi iletirseniz teşekkür ederim.bu arada sizi tebrik ederim.

Tarih: 2 Eylül 2007, 02:00 - İp: 88.***.**4.149
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

nil07..

şimdi okudum tesadüfen yazınızı..
bence maddi beklentiyle hiç bu işe kalkışmayın.
yıllanmış fotoğraf sanatçıları bile, o kadar uzun yollar kat ediyorlar ki o seviyeye gelmek için..

sırf eğitim yetmiyor. yani bir futbolcuyu düşünün. eğitim alsın diyelim. sizce yeterli mi? en büyük eğitimi sahada yıllarca oynadıkça alacaktır, tecrübeyle..

fotoğrafçılık ta böyle.. çoook engin bir branş aslında.. aldığınız eğitimi uzuuuun zamanlar uygulayarak geliştiriyorsunuz.

sonra para kazanmak için şans ta lazım..

iyi bir fotoğrafçı olup ta, aç kalmak ta var.

Tarih: 2 Eylül 2007, 02:12 - İp: 88.***.**2.103
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Evet.Doğrudur.Katılıyorum.

Tarih: 2 Eylül 2007, 02:32 - İp: 88.***.**0.227
psila
psila (üye)
Tekirdağ / Amatör

beytullah abi sen bir sanatcısın yaq. onların sana teşekkür etmesi gerekir. hatta ben bi kere daha teşekkür ediyorum emeğini bizlerle paylaştığın için.

Tarih: 2 Eylül 2007, 13:43 - İp: 81.***.**3.49
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Ünlü Tenor sanatçısı Pavarotti ölmüştür..

Tarih: 6 Eylül 2007, 21:23 - İp: 88.***.**8.162