faruk_topcu
faruk_topcu (üye)
İstanbul / Meraklı

Fotografium’a Ne Oldu?

Netfotograf'da reklamları olan ve ürünlerinin hepsinin garantili olduğunu söyleyen sanal mağazaya ulaşamıyorum, kapandı mı acaba?

Tarih: 19 Ocak 2010, 17:00 - İp: 95.***.**4.69
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Fotografium'a ben de ulaşamıştım ama şimdi site açık. Rahatlıkla ulaşılabiliyor...

Tarih: 2 Şubat 2010, 23:53 - İp: 92.***.**7.133
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

bir ara kapandı açıldı sanırım. buda sitenin ne kadar kalitesiz olduğunun bir göstergesidir.

Tarih: 3 Şubat 2010, 00:08 - İp: 78.***.**3.111
faruk_topcu
faruk_topcu (üye)
İstanbul / Meraklı

Site kaliteli mi bilmiyorum ama garantili en ucuza onlar veriyor. Gerçi garantisi erkayalar değil ithalatçi garantisi diyorlar ne kadar güvenilir bilemiyorum. Bilen varsa açıklayabilir mi ithalatçi garantisi güvenli midir değil midir?

Tarih: 3 Şubat 2010, 00:35 - İp: 95.***.**3.82
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

aslında bu konuyu tartışmıştık biz.
fakat unuttum şimdi. almamıştım oradan. bu sitedeki t_yaman adlı üyeye bu konuyu sorabilirsiniz. hatırladığım kadarıyla en mantıklı cevap ondan gelmişti ama ben hatırlamıyorum yazdıklarını..

Tarih: 3 Şubat 2010, 00:48 - İp: 78.***.**3.111
fotografium
fotografium (üye)
İstanbul / Firma

daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla serverımızın taşınma işleminden dolayı bir gunluk bi duraklama olmuştur.herşey daha iyi hizmet kalitesi için...

remi5861 nickli arkadaşım lütfen ama....

Tarih: 20 Şubat 2010, 15:22 - İp: 85.***.**4.39
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

remiyi savunurum burda....

kalitesiz değilsiniz...

site kalitesiz... (demiş)

şu kalıplardan beğendinizi tıklayın..

kalitesiz değilsiniz...
kalite siz değilsiniz
kalite siz değil misiniz..
kalitesiz site misiniz
kalite siz site misiniz
kalitesiz sitem
kalite sitemi
eleştri mi sitem mi?
hakaret mi eleştri mi?
re mi ?
si mi ?
bence re..
demi remi ?

Tarih: 20 Şubat 2010, 18:40 - İp: 85.***.**9.227
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

sevgili rokomet ustamında söylediği gibi, ben firmaya değil sitede olanı görüp kendimce değerlendirmiştim. yani tarafsız bir değerlendirmeydi bu. şimdi açıksa sorun yok. ozaman kapalıydı bende böyle demeyi uygun bulmuştum. çokta yanlış bir şey yok bence bunda.

o gün beğenmemeişimdir yarın mal alırım teşekkürler yazarım bu hep böyledir ve böyle olmuştur.

Tarih: 21 Şubat 2010, 17:07 - İp: 88.***.**3.180
cengiz35
cengiz35 (üye)
Adana / Stüdyo Fotoğrafçısı

Allah düşürmesin ellerine ben düştüm 4 milyar zararım var düşmek isteyen koşsun siteye arızalı 7100 gönderdiler üzerime kaldı bir düşen bilir

Tarih: 12 Eylül 2015, 16:04 - İp: 212.***.**7.194
  • 1