huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

Fotoğraf Sergisi

Arkadaşlar bu gunlerde aramızda mumkun olduğunca cok insanın bir araya gelerek bir fotoğraf sergisi hazırlamaya çalıştığımızı sanırım biliyosunuzdur...Organizeye en çok gonulverenler Bülenkurt bey Xnpurple (ilksen) ceko ismini unuttuğum arkadaşlar bağışlasın...
Bu gun Kadıkoy karfur alışveriş merkezinde Benzersitelerden birinin (fotofunclab.com) güzel anlamlı ve estetik bir sergi açtığını gordum...Canon erkayalar sponsorluğunda sanırım yapılan sergi...

Demem o ki Kanımca Bizim sitede daha profesyonel daha duyarlı Arkadaşlar var.. Tez zamanda bu sergi meselesini organize edip bizimde bu zevkden boyle bir atraksiyondan mahrum kalmamamız lazım...
Sonuçta buradakı butun meselemiz fotoğraf ve sergi ise bizim bu uğraşımızın bir Meyvesi Belkide en güzel meyvesi olacak...

Tarih: 3 Kasım 2005, 01:02 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

ben 13 kasımda orta koyde olacağım ama saa1 de değil 6.30 da olabileceğim malesef eger akşam olabilirse bende katılıcam...İlgin için teşekkürler...Ve desteğin içinnn

Tarih: 7 Kasım 2005, 16:21 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

Bulent bey selamlar....Söz verdiğiniz gibi eminim ortakoye gitmişsinizdir fakat ben o satte gelemeyeceğimi vakjti ile soylemiştim ve akşam hala gelebilirim..yada başka bir pazar bu durmu gercekleştirelim

Tarih: 13 Kasım 2005, 14:15 - İp: yok
xnpurple
xnpurple (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

şimdi gördüm bu konuyu atlamışım! karma sergi projemiz var evet ama bir süre sonra ilgi azaldı sanırım- ya da 3-5 kişiyi geçmeyen gönüllüler yüzünden heves mi kırıldı acaba bence istediğimiz zaman yapabiliriz bunu- çok büyütmeye gerek yok- bir toplandıktan sonra bikaç haftaya bakar tüm çalışma. umutsuzluk olmasın yani - fikir anında hayata geçmese de üzerinde bol bol konuşularak, biraz daha geç ama daha sağlam bir şekilde hayata geçirilir... ( bu arada meraba ben polyanna )

Tarih: 13 Kasım 2005, 17:16 - İp: yok
thalassa
thalassa (üye)
İstanbul / Amatör

Selamlar buradan herkeslere,
Bugün Ortaköyde çaydanlık kafede buluşanlar: Sn Mustafa ipek ve oğlu olan genç arkadaşımız sn Safa, sn Ömer Kılıç, Yine haber fotoğrafçıları genç dostlar Sn Cenk Arman ve umarım ismini unutmamdan dolayı kızmayacak arkadaşı olarak benim çenebazlığımla ''Çile'' çekmişlerdir..
Sergi konusu pek açılmayıp bol bol sohbet edildi.
Kimsenin de kulaklarını uzatıldığına ÇAYDANLIK KAFENİN TOSTU TAŞ GİBİ MİDEME İNDİBülent beyi bundan sorumlu tutar Pazar beye vekalet verip tazminat davası açacağımı bildiririm

Fakat sn dadaganast arkadaşımızın katılmadığına çok ama çok kızdık

sn Hüzün Seli,Sn Bülent Kurt ve sn Xn 'i Affettik...

Sergi konusunda düşüncelerim bir evelki yazımda olduğu gibidir...

sevgiler

Tarih: 13 Kasım 2005, 19:10 - İp: yok
ceko
ceko (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Bugün Ortaköyde olan değerli beyefendilere teşekkür eder, her ne kadar deneyim ve bilgilerimizi zaman kısıtlılığımızdan paylaşamasakta keyifli geçen sohbet için bir daha buluşmayı dilerim. Bir daha ki buluşmaya herkesin gelmesi dileğiyle gayet keyifliydi ama arkadaşımın ve benim işim olduğundan erken kalkmak zorunda kaldık. Bizlerden sonra katılanlar oldumu onu merak ediyorum şimdi

Tarih: 13 Kasım 2005, 19:52 - İp: yok
thalassa
thalassa (üye)
İstanbul / Amatör

selamlar , hayır kimse gelmedi sizden sonra..
sevgiler

Tarih: 13 Kasım 2005, 20:05 - İp: yok
ceko
ceko (üye)

Bir dahaki sefere fotoğrafta çekmek lazım. Bu sefer deneyimli bir kaç arkadaşımla gelip fotoğraf konusunda biraz daha faydalı olmayı dilerim. tabi bu arada can, mustafa ve ömer beylerin deneyim ve muhabbetleri eşliğinde

Tarih: 13 Kasım 2005, 20:09 - İp: yok
omerk
omerk (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Toplantıya gelen ceko,thalassa,mustafaipek ve h.safaya teşekkür ederim. Sergi adına bir çalışma olamasada tanışma adına güzel geçti.Sanal ortamda atıp tutanları a
en azından tanımış olduk kimse kırılmasın bu böyle, mazeret üretmek kolay. Katılan sınırlıda olsa arkadaşlara teşekkür ederim.

Tarih: 13 Kasım 2005, 20:37 - İp: yok
ceko
ceko (üye)

anlayamadım ömer bey bu ne demek:
"Sanal ortamda atıp tutanları en azından tanımış olduk kimse kırılmasın bu böyle, mazeret üretmek kolay"

Yani bizim kalkıp gitmemiz mi mazeret. umarım yanlış anlamışımdır. Eğer bi yanlışlık varsa düzeltelim baya baya bi yanlış anlaşılıyor çünkü.

Tarih: 13 Kasım 2005, 20:44 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar okadar sevindim ve okadar uzuldum kı...umutsuzluğa kapılmışken forumdakı bunca saygın ınsanın bır araya gelmiş olması cok güzel...Ben saat 1 de gelemeyeceğimi bir hafta onceden belirtmiştim cunkı 1 haftaonceden belli olmuşstu program...anca akşam saatlerinde 5.30 6.00 gelebilirdim...işim bittikten sonra acaba bir gideyimmi dedim ama gorusme olmayacağını düşündüm (şukur ki yanıldım) birdaha kı sefere muhakkak aranızdayım...insan şunu farkediyor gunumuzun onemli bır kaç saatını bu forumda geciriyoruz fotoğraf hayatımızda onemli bir yer kaplıyor ama yaptıklarımı cevremızdekı kaç kişi ile ciddi manada paylaşabiliyoruz...bu gibi gorusmeler en cok bunun için onemliii...

sayın tahalasa caydanlık kafe benım onerimdi tost ıcın ozur dilerim birdahakı sefere telafi eder hatta norşilt (yazılışı ile uğraşamam şimdi) baharatlı nefis bir tost ısmarlarım sana....

mutlu oldum...

butun gelen arkadaşlara teşekkürler...

Tarih: 13 Kasım 2005, 20:55 - İp: yok