paperman
paperman (üye)
Yurtdışı / Amatör

Eğlencelik

Güler misin , ağlar mısın .

"Anilakar " vatandaşı tanımam , mesaj gelince ilk defa adını duydum. 10 gün önce katıldığı NF'ye yüklediği 5 fotoğrafta da hiç yorum olmadığına göre , yorum yapmış olamam ( egosu incinip sildiyse bilmem - hatırlayan varsa söylesin ) .

Forumda da açtığım konulara cevap yazma demiş ama orada da katıldığı/açtığı bir konu göremedim .

Kendisine fotoğrafları yoruma kapalı yüklemesini tavsiye ettim ; buradan da fotoğrafçılık hayatında başarılar dilerim . Bu zihinle kısa zamanda uzun yol alacağına eminim .

Ben korktum - İbrahim Tatlıses'e benzemek istemem sonuçta . Sizi de uyarayım dedim - hani yoksa fena yapacak kendisini eleştirenleri - benden söylemesi

EDIT : Açtığı topikleri tesadüfen şimdi konulara bakarken gördüm - Gaijen'e de sataşmış .( NF'nin tasarım hatasıdır - kişinin açtığı konuları bulmak mümkün değil - topikte denk gelmezseniz ) .

Açtığı konuları yönetim zaten kapatmış.

#paperman' tarafından 29.03.2011 05:46:28 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Mart 2011, 05:13 - İp: 96.***.**4.180
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

yok böyle bir şey ya

millet "her şikayet armağandır" diyor her şeyden kendisine olumlu bişeyler çıkarmaya çalışıyor bizimkiler işine gelmediği şeylere ters tepki veriyor

madem eleştiri istemiyorsun ozaman eleştiriye kapat fotonu olsun bitsin. nedir yani mesele?

paperman hocam en iyisini siz yapıyrsunuz. böyle tipleri bu şekilde ulu orta yaptıkları terbiyesizlikleri yayınlayıvereceksin görecekler günlerini

adam vaktini ayırmış yazmış çizmiş sen kalk ona hakaret et.

Tarih: 29 Mart 2011, 05:43 - İp: 95.***.**8.94
paperman
paperman (üye)
Yurtdışı / Amatör

Remi , aslında konuyu silecektim ama senden cevap gelince kaldı mecburen . Pek araştırmadan konuyu açmıştım - meğerse vatandaş zaten Gaijin'e,Ozansan'a da saydırmış forumlarda . Yani durumu belli - konu gereksiz oldu

Neyse yine de dikkat edin - kötü yapar sonra !

Tarih: 29 Mart 2011, 06:26 - İp: 96.***.**4.180
urun
urun (üye)
İstanbul / Amatör

biz eleştiri alalım diye yırtınıyoruz herkesten kapacağımız bir şeyler diye düşünerek, kaldıki ustaların yorumlarını hiç saymıyorum, insanların ne dertleri varmış

Tarih: 29 Mart 2011, 13:35 - İp: 78.***.**7.58
anilakar
anilakar (üye)
İstanbul / Amatör

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 29 Mart 2011, 13:48 - İp: 78.***.**3.114
anilakar
anilakar (üye)
İstanbul / Amatör

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 29 Mart 2011, 13:50 - İp: 78.***.**3.114
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

#bitpire' tarafından 29.03.2011 17:17:07 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Mart 2011, 13:50 - İp: 213.***.**5.242
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

konularından gördüğüm kadarıyla, arkadaşa yardımcı olunmuş gaijin, ozansan ve siz PAPERMAN tarafından özellikle...
ahlak sınırı neden bu kadar esnek anlayamadım...

----------------------

Yalnız şunu da söylemezsem, kendimle çelişirim. Bİldiğim kadarıyla , özel mesaj servisindeki konuların foruma taşınması ,forum kurallarına aykırı..
Arkadaşın yaptığı büyük saygısızlık ama "kural,kural" derken, biz de kural çiğnemesek keşke.

Tarih: 29 Mart 2011, 15:16 - İp: 78.***.**4.43
paperman
paperman (üye)
Yurtdışı / Amatör

Maalesef arkadaşın cevabı - artık hakkımda ne yazdıysa göremeden - silinmiş .

@Designwish - böyle bir kural olduğunu ilk defa okudum ve gördüm . Mesajların neden "mahrem" olması gerektiğini de anlıyamadım . Bu foruma taşınan ilk mesaj değil zaten. ( Sözüm sana değil forum kurallarına - yanlış anlama )

İnsanların tek tıkla sana istediği gibi hakaret etmesi , sinirini bozması , " yaz bakalım neler oluyor , üzerim seni " deyip tahrik etmesi serbest ama senin bunu bu tip mesajlar caydırıcı olsun diye açıklaman yasak

Bu mesajı Admin'e bildirsem , yönetim arkadaşa yukarıdaki 12 maddelik metni yollardı - yapacağı o . Bunca işi arasında bir de özel mesajlarla mı uğraştıralım F.Diker'i ..?

Tarih: 29 Mart 2011, 17:56 - İp: 96.***.**4.180
sern
sern (üye)
İstanbul / Meraklı

k o m e d i

tamam olay yakışız ama

kim kime sebebsiz yere küfederki .....

Tarih: 29 Mart 2011, 20:41 - İp: 188.***.**3.34
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

küfürleri okudun mu sern?
olayı biliyor musun?
kimin kime ne dedigini, nasıl hitap ettigini, karsılıgında ne duydugunu biliyor musun?

Tarih: 29 Mart 2011, 21:39 - İp: 217.***.**1.230