acemi elem
acemi elem (üye)
Ankara / Amatör

Digital Fotomu Yoksa Analog Mu

arkadşlar yeni yeni araştırmaya başladım oyüzden çok acemiym lütfen yardım edin. digitallerin aldıktan sora tab masrafı yok ama analogların da kalite farkı var sizce hangsini almalyım. 600-700 milyona ne önerrsinz..

Tarih: 7 Aralık 2004, 03:08 - İp: yok
jamako
jamako (üye)
İstanbul / Amatör

BEN ŞU AN DİGİTAL KULLANIYORUM NİKON 5700 AMA HERZAMAN ANALOG MAKİNAYI TERCİH EDERİM..DİGİTALİN TEK AVANTAJI VAR BEĞENDİĞİNİ TAB EDERSİN..ANALOG MAKİNALARDA BİR ASALET VAR..

Tarih: 7 Aralık 2004, 16:15 - İp: yok
weycell
weycell (üye)
İstanbul / Amatör

Bende katılıyorum, iş için kullanmayacaksan, fotoğraf çekmeyi seviyosan kesinlikle analog al. Dijital bana oyuncakmış gibi geliyo. Bende daha 3 gün nce makinemi yeniledim. Dijital kullanıyodum analog Canon Êos 300v ye geçtim.

Tarih: 7 Aralık 2004, 18:13 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

merhaba bende eos 300v kullanıyorum..banada bu mak.ilk aldığımda pro.hissi veriyordu taaa ki d70 i elimde tutup incelediğim zamana kadar...şimdi eos300v yi elimde tuttuğum zaman aynı oyuncak gibi kuş gibi geldi bana bence kesinlikle digital....

Tarih: 7 Aralık 2004, 18:42 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)

unutmuşum ama tabiki her digital pro.olacak diye bir şey yok sadece dslr pro.hissi veriyor...

Tarih: 7 Aralık 2004, 18:44 - İp: yok
umutakdag
umutakdag (üye)
Ankara / Amatör

arkadaşlar kusura bakmayın bu konuya da atladım ama..filmi destekleyen herkese saygım var.benim arkadaşım 10d yi satıp canon ae-1 program aldı.ben de 3 tane film slr var.kazandığım bütün parayı onlara harcadım ama dijital asla.-yine de sevenlere eyvallah-.murat eos 300v çok iyidir,hiç soğuma makinenden ayrıca d70 de plastik.ağır makine istiyosan eos-30v yi gör d70 i unutursun.Herkese bol fotolu günler,geceler.unutmayın kiDİJİTALİ BOŞVER HAYAT FİLMDE!

Tarih: 7 Aralık 2004, 20:11 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)

sadece ağırlık değil verdiği his...

Tarih: 7 Aralık 2004, 20:20 - İp: yok
  • 1