coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Çok Önemli Antalya Sergisi

Arkadaşlar daha önce arkadaşımın sanat galerisi açma düşüncesi olduğunu ve gelişmeleri size bildireceğimi yazmıştım.

Maalesef arkadaşım bugün aradı ve galeriyi açmaktan şimdilik vazgeçtiğini söyledi.Beni de kara kara düşünceler aldı götürdü.Nisan ayına bir şey kalmadı.
Antalya'lı arkadaşlar sergi salonu konusunda ciddi anlamda sizden destek bekliyorum.Tek derdim sergi salonu bulabilmek.

Bugün ancak Desti Sanat Galerisine bakma şansım oldu.Onlar da fotoğraf çok satılmadığından dolayı gelir getirmediği için fotoğraf sergisi başvurularını kabul etmediklerini söylediler.Yarın öğleden sonra ve Cumartesi sabah bir kaç yere daha bakacağım.

Sergiyle ilgili gelişmeleri buradan aktarmaya devam edeceğim.

#coffie' tarafından 13.02.2008 19:06:47 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Eylül 2007, 17:52 - İp: 78.***.**6.56
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

bundan hic bir supem yok heycanimi maruz gorun genc ve atesliyim sanirim guzel bir dusunce gorunce onu gerceklestirmek adina calisiyorum
birazda olsa haklilik payim oldugunu hala dusunmekteyim buda yeni bi baslikta tartisilmaya baslandi bu site uzerinden fotograflarin satilmasi gibi vakit ayirip takip ederseniz sevinirim
saygilarimla

Tarih: 27 Aralık 2007, 16:32 - İp: 88.***.**7.101
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Arkadaşlar daha önce arkadaşımın sanat galerisi açma düşüncesi olduğunu ve gelişmeleri size bildireceğimi yazmıştım.

Maalesef arkadaşım bugün aradı ve galeriyi açmaktan şimdilik vazgeçtiğini söyledi.Beni de kara kara düşünceler aldı götürdü.Nisan ayına bir şey kalmadı.
Antalya'lı arkadaşlar sergi salonu konusunda ciddi anlamda sizden destek bekliyorum.Tek derdim sergi salonu bulabilmek.

Bugün ancak Desti Sanat Galerisine bakma şansım oldu.Onlar da fotoğraf çok satılmadığından dolayı gelir getirmediği için fotoğraf sergisi başvurularını kabul etmediklerini söylediler.Yarın öğleden sonra ve Cumartesi sabah bir kaç yere daha bakacağım.

Sergiyle ilgili gelişmeleri buradan aktarmaya devam edeceğim.

Tarih: 13 Şubat 2008, 19:07 - İp: 85.***.**5.149
_mariposa_
_mariposa_ (üye)
Yurtdışı / Amatör

Simdi bu sergi oldu mu olmadi mi benim kafam karisti
Eger olmadi ise ve hala sponsor araniyor ise bu konu hakkinda sizin ile gorusebiliriz Gulten Hanim

Tarih: 14 Ağustos 2008, 17:40 - İp: 201.***.**6.10
archisponge
archisponge (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Merhaba Arkadaşlar, az önce googleda Antalyadaki sanat galerileri hakkında araştırıyordum ve forumdaki bu yazıya denk geldim. Benim adım Kerem ve ailemle beraber Kanadadan yeni döndüm, burada bir sanat galerisi aömak istiyorum, daha doğrusu ortağıma ve bana bir ofis lazım ancak aynı zamanda kendi fotoğraflarımı ve ilgilenen diğer kişilerin fotoğraflarını sergileyeceğim birde galeri düzeni kurmak istiyorum. Böylece hem bir taşta iki kuş vurmuş olacağım hemde Antalyadaki sanatçılara eserlerini sergileyecek bir yer kurmuş olacağım. Yanlız galeri daha çok bir müze tarzında olacak yani sergilenen eserler satılmayacak. Böylece vergi, stopaj etc. gibi resmi şeylerden muaf alacağım. Eğer ileride eserlerini sergilemek isteyenler varsa lütfen bana mail atsın. Her nekadar henüz sadece başlama aşamasında olsamda yakında herşey bir araya gelecektir. Esenlikler

[email protected]

Tarih: 16 Aralık 2009, 12:52 - İp: 78.***.**7.23