vwredbull
vwredbull (üye)
İstanbul / Amatör

Çekim Yeri Önerisi.

Merhaba arkadaşlar;

1966 Model VW tospamız var. Aracımız yeni boyadan çıkmak üzeredir. Gelicek günlerde onun güzel fotograflarını çekmek istiyoruz ama ne yazık ki mekan açısından çok kısıtlı bi yerdeyiz. Aklınızda arka fon'un güzel olduğu bir mekan bilen varmı? Yabancı ülkelerde fotografları genelde eski bir benzinlikte, eski bir fabrikada yada doğanın hat safhada olduğu mekanlarda çekiyolar mekan güzel olunca model de ortaya çıkıyor ve ortaya konulan şeylerde öyle. Yanlız nereye gitsek sadece Redbull'u çekmek istiyoruz ne yazıkki sağdan soldan başka araç yada insan fırlıyabiliyor. İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyoruz eğer bu tarafta güzel boş bir mekan biliyorsanız bilgilendirirmisiniz. Asya yakasında da olabilir. İlginize teşekkür ediyorum Cevaplarınızı bekliyorum.

Tarih: 10 Haziran 2011, 20:05 - İp: 85.***.**1.248
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

istanbuldasınız, guzel mekanmı arıyorsunuz?

Tarih: 10 Haziran 2011, 20:19 - İp: 88.***.**8.140
vwredbull
vwredbull (üye)
İstanbul / Amatör

Evet Böyle boş bir mekan arka fon güzel olsun. Örnek bir kaç fotograf göstermek istiyorum buna benzer yerler olabilir. Özel bir anı olarak kalsın diye. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150214656375745&set=a.10150214653760745.314529.165962935744&type=1&theater bilmiyorum sizde gözükücekmi ama buna benzer mesela? Çekim amatör olucak tabiki. Sadece mekan açısından buna benzer yerler.

#vwredbull' tarafından 10.06.2011 20:42:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Haziran 2011, 20:36 - İp: 85.***.**1.248
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

geçenlerde hafta içi milli parka gitmiştim. orada sade ve güzel fotoğraf çekilecek yerler var. eğer istanbulda buna benzer yerler varsa oraya gidebilirsiniz.

ayrıca kalabalık olsa dahi şuradaki videodaki gibi yaparak ta çalışmanızı yapabilirsiniz. http://vimeo.com/24506413

yarış pistleri veya güzel yollarda trafiğin olmadığ saatlerde çekim yapılabilir. istanbulu bilmediğim için şurası diyemiyorum ama genel olarak insanların yoğun olmadığı sabah saatlerinde veya paralı yerlerde çekebilirsiniz.

Tarih: 10 Haziran 2011, 21:07 - İp: 88.***.**2.146
vwredbull
vwredbull (üye)
İstanbul / Amatör

İlginize teşekkür ederim. Fakat tam olrak bi yer bilmiyoruz ve sabahın erken saatlerinde dahi istanbulda trafiğin ne denli olduğunu tahmin edemezsiniz saat 4 gibi diyorsanız o ayrı tabiki. Taha çok köhne loş bi yer olsun istiyorum fakat bulabilirsek iyi olucak. Tekrar teşekkür ederim

Tarih: 10 Haziran 2011, 23:21 - İp: 85.***.**1.248
gokhanz
gokhanz (üye)
İstanbul / Amatör

kemerburgaz,
belgrat kirazlı bent ve mesire yerleri
anadolu yakasında
şile
beykoz korusu ve dolayları
benim ilk aklıma gelen yerler burası alternatifler çoğaltılabilir tabiki.
yine de sizin tercihinize kalmışşş.Şimdiden kolay gelsin

Tarih: 11 Haziran 2011, 15:23 - İp: 88.***.**7.224
vwredbull
vwredbull (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar sizlere bir sorum olucak duyanlar duymayanlara bir sorarsa çok mutlu olurum. Eski bir benzinlik arıyoruz çekim yapabilceğimiz. 1967 öncesi beetle ( vosvos)larımız için bir eski mekan arıyoruz. Tarihi bir ev olabilir eski bir benzinliği şiddetle arıyoruz. Bir haberiniz var ise lütfen yardımcı olurmusunuz. 5 6 Pre birden çekilcek ona göre bir yer arıyoruz. Şimdiden teşekkür ederim ilgilenen herkeze

Tarih: 28 Temmuz 2011, 12:36 - İp: 85.***.**3.108
  • 1