anfetamin
anfetamin (üye)
Diyarbakır / Meraklı

Bütün Fotoğrafcılar Kıskanctır

BEN ASLINDA...

Birkaçgündür kendimle ilgili korkunç bir gerçekle yüzleştim.
Ne Yalan söyleyim, Ben hayatta yalan söylemem diyen adam bana göre yalancının ta kendisidir. Yalan; bana söyleyen adamı hiç sevmem, (sevmedigini ifade ederken yüz ifadesi düşünmeyin) Bamya mı igyy hiç sevmem, ama HAYATIMDA YALANCILARI SEVİYORUM. Annemi, babama cocugun bi suçu yok bütün suç bende diyip yalan söylediğine tanık oldum. Babam beraber gitmemek için adama yalan söyleylemeden önce abim ögretmenine elektirikler kesikti, ögretmenin, müfettise biliyorlar efendim, eniştemin ablama bilmiyorum, işcinin patrona, dayının amcaya, kardesin kardese yalan söyledigine tanık oldum.

Sürekli yalan söyleyen, arada bir söyleyen tek tük söyleyen, şifaen söyleyen yırtmak için söyleyen, Zorda Kaldıgında (en tehlikelileri) söyleyen diye parçalasan felsefeyi her insan mutlaka hayatının bazı anlarında yalan söylemiştir. Dolayısıyla aslında sevdigim kişilerin yalancı oldukları gerçegini anladım.

Ben yalancının tekiyim. yalancıları yalan söyledikleri için değil başka kimlikleriyle seviyorum.

Yalan Sadece BANA söylendiginde SEVİLMEZ. Yalan söylemeyen vrmı FORUMUN KULLANICILARI Bayramınız Mübarek olsun yeniden Merhaba

Fotoğraf çekmeye yeni başladım. Fotoğraf çeken insanlar bulup sorular sordum. Zamanla öğrenirsin dediler, istediğimi alamadım. En iyisi bir foruma üye olup, bol bol fotoğraf izleyip, çektiğim fotoğrafları gösterip, eleştirilerle kendimi geliştirmeyi denedim, kimse fotoğraflarıma bakmadı bile. Daha önceden de duymuştum, Fotoğrafcılar çektikleri fotoğrafların yerlerini söylemezlermiş. başka fotoğrafcıların gidip aynı yeri daha güzel çekebileceği kaygısından dolayı kıskanırlarmış. Bu gün fotoğrafcının birininin çektiği bir kerenin yerini sorduğumda pis pis sırıtıp, söylemedi. Dolayısıyla Karar Verdim Bütün Fotoğrafcılar KISKANÇTIR!

#anfetamin' tarafından 23.12.2007 08:48:21 tarihinde düzenlendi.

#anfetamin' tarafından 23.12.2007 08:53:07 tarihinde düzenlendi.

#anfetamin' tarafından 02.02.2008 13:22:14 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Kasım 2007, 20:26 - İp: 81.***.**4.113
onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

piskologlar bazı davranış bozukluklarını ve tepkimeleri kişinin geçmişte yaşadığı olaylara bağlarlar bu bana saçma gelirdi

şimdi daha mantıklı geliyor

Tarih: 12 Temmuz 2008, 02:04 - İp: 85.***.**6.93
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

olaya freudienmi baksak

Tarih: 12 Temmuz 2008, 02:12 - İp: 88.***.**6.134
onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

yok yok freudian ı karıştırmayalım

bence üst banda kızıp böle yazdı

Tarih: 12 Temmuz 2008, 02:18 - İp: 85.***.**6.93
onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

aslında 50.000 ytl flnda demiş bu Adam Smith e veya bu ÖTV ye fln kızıp yazmış da olabilir

#Hellfire' tarafından 12.07.2008 02:21:33 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Temmuz 2008, 02:20 - İp: 85.***.**6.93
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

adam smith,frederick taylor,freud bir gun trende gidiyorlarmış

Tarih: 12 Temmuz 2008, 02:30 - İp: 88.***.**6.134
onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

çağdaş gel yeni bi oluşum başlatıyorum
-->tıkla

Tarih: 12 Temmuz 2008, 02:43 - İp: 85.***.**6.93
anfetamin
anfetamin (üye)
Diyarbakır / Meraklı

Para kazanma hırsımın depreştiği bu günlerde işimin yoğunluğundan, uzun zamandır giremiyordum foruma. Zira yeni okuduğum bir kaç mesaj var.

Ne Mükemmel üşünceler var

Tarih: 12 Temmuz 2008, 11:20 - İp: 88.***.**9.192
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tarih: 4 Mart 2009, 20:44 - İp: 88.***.**8.196