galateia1
galateia1 (üye)
İzmir / Amatör

9 Eylül Gsf’ye Hazırlanıyorum.

20 yaşındayım Ege'de Tarih okuyorum 2.sınıf öğrencisiyim. Akademisyenlik istiyordum fakat bunun Türkiye şartlarında ne kadar zor oldugunu yeni yeni idrak edip ''yap ama hobi olarak yap'' dedikleri fotoğrafçılık için çalışmak istediğimi farkettim.Mesleğim olması için elimden geleni yaparım. Fakat geç kalınmış bir karar mı? Yoksa bu bölümü bitirip 2 sene sonra mı başvursam bilemedim.
Ne yapmam gerektiği hakkında birkaç kişiyle görüştüm sınavın nasıl olacagını öğrendim.Ama nerden başlamam gerektiğini bir türlü çıkaramadım. Yardımcı olursanız cok sevinirim.

Tarih: 19 Şubat 2015, 22:21 - İp: 78.***.**0.116
galateia1
galateia1 (üye)
İzmir / Amatör

Yardımcı olan yok mu

Tarih: 23 Şubat 2015, 00:24 - İp: 88.***.**9.207
the_wall
the_wall (üye)
Ankara / Firma

Sevdiğin işi yapmak çok büyük mutluluktur derler....
Şu an bu kararı vermek zorunluluğu hissediyor isen; zaten Tarih branjı seni düşündürdüğü içindir. Seviyormuyum ?

naçizane tavsiyem; Tarih okurken, fotoğraf üzerine daha fazla vakit ayırıp nihayetinde her ikisinin ortak paydasında "belgesel ve benzeri" projeler size çok hitap edecektir.

Ayrıca; İzmir bu tür sanatsal aktivetelere önem veren bir şehir... ( Dokuz Eylülün Ege kampüsünden ( Müh.) mezun biri olarak_O zamanlar orda idi... )

sonuç olarak değerli arkadaşım... Bir şeyi istemek kadar güzel bir duygu yok. Ve sen bu noktada zaten çok şaslısın... Ayrıca; tarih de okusan, bir sanatçının tarihe bakışı ile bir başka mesleğin bakışı arasındaki farkı eminimki, sende çok iyi biliyorsun...

Saygılar ve başarılar dostum...
AHmet YILMAZ

Tarih: 23 Şubat 2015, 09:51 - İp: 212.***.**9.16
galateia1
galateia1 (üye)
İzmir / Amatör

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim dediklerinizi öneme alacağım

Tarih: 23 Şubat 2015, 18:24 - İp: 88.***.**3.49
  • 1