keskinefe
keskinefe (üye)
Aydın / Amatör

Yalçınlardaki Paraflaş

Merhaba,
Yalçınlarda üstünde kendi markaları olan bir paraflaş seti var. Linke TIKlarsanız, sitede ilanı var. Acaba markasını bilen,alan yada kullanan arkadaş oldumu ?
Selamlar

Tarih: 6 Mart 2008, 00:03 - İp: 88.***.**0.124
erkanbayir
erkanbayir (üye)
İzmir / Özel Gün Fotoğrafçısı

LİNK NEREDE

Tarih: 6 Mart 2008, 14:04 - İp: 85.***.**4.1
kacar1
kacar1 (üye)
Kocaeli / Amatör

tıklanın tık'ında

Tarih: 6 Mart 2008, 17:22 - İp: 85.***.**9.4
sercan-mtb
sercan-mtb (üye)
İstanbul / Meraklı

Çok bariz şekilde anlaşılıyor, Yalçınlar yazısının yapıştırma olduğu. Ürünler OEM (fason mu diyorlar, bilmiyorum), Çin malı. Ayrıca belirtmekte fayda var, bu flaşlara bu fiyat çok. Hayyam'da aynı flaşların 800W olanlarının tanesi $350. Sehpaları, softbox'ları ile birlikte $980 ediyordu yanlış hatırlamıyorsam. Burada bir tek taşıma çantası artısı var, ancak bu da fiyatı bu kadar yükseltecek bir etken değil, kendiniz daha sonra ayrıca da alabilirsiniz.

Flaşların kalitesiyle ilgili bildiğim şey, sorunsuzca uzun süre çalıştıkları. Kullananlardan bir şikayet gelmemiş.

Tarih: 6 Mart 2008, 19:13 - İp: 85.***.**5.204
keskinefe
keskinefe (üye)
Aydın / Amatör

Çok teşekkür ederim, sanırım tıklanın TIK'ı biraz gizli olmuş Benim için de sorunsuz çalışması önemli. Bu durumda bir uzakdoğu ürününün fiyat farkı Yalçınlar'dan satın almanın avantajı olabilirmi, ya da Yalçınlar'dan satın almak bir avantaj olurmu, önce onu sorayım... Çünkü forum geçmişine bakınca Yalçınlar'la ilgili birtakım kötü tecrübelere rastladım.

Tarih: 6 Mart 2008, 20:22 - İp: 88.***.**0.16
sercan-mtb
sercan-mtb (üye)
İstanbul / Meraklı

Yalçınlar'dan hiç alışveriş yapmadım, güvenilirlik konusunda hiçbir tecrübem yok bu firmayla ilgili.

Ben olsam Hayyam'dan alırdım, çünkü biraz daha uygun fiyata alabilirsin.

Tarih: 7 Mart 2008, 18:04 - İp: 88.***.**4.168
umitak
umitak (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Selam; çin malı flaş almaktansa çık dışarı gün ışığıda çekim yap çok daha iyi olur. Çünkü gerçekten çin malı flaş hiç bir işine yaramaz ilerde mutlaka bir flaş takımı adaha alırsın. Kalite bir marka almanı tavsiye ederim ne demek istediğimi flaşı kullanınca anlayacaksın. Bowens , Multiblitz, tercih etmen tavsiye ederim. Bende multiblitz var kaliteli gerçekten nerden alırım dersem sirkeci de ekinci fotograf ben çünkü ordan aldım. İyi Günler

Tarih: 10 Mart 2008, 12:06 - İp: 85.***.**3.39
keskinefe
keskinefe (üye)
Aydın / Amatör

Ne yazıkki İstanbula gelmem mümkün değil şu ara. Multiblitz'in Ecokit-Tr 200 w/s diye bir paketi var Yalçınlarda... 20 m2 stüdyom var. Yetmez sanırım bana... Gelin damat çekimleri de yapacağım.

Tarih: 14 Mart 2008, 13:55 - İp: 85.***.**2.219
keskinefe
keskinefe (üye)
Aydın / Amatör

Teşekkür ederim. Flaşlarımı aldım. İlgilendiğiniz için sağolun.

Tarih: 18 Mart 2008, 11:26 - İp: 88.***.**4.159
  • 1