kayanutla
kayanutla (üye)
Burdur / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sütüdyo Açacağım

selam arkadaşlar sütüdyo açacağım ama paraflaş konusunda hangisinden daha iyi sonuç alırım ve stüdyo duvar rengi siyah mı daha iyi olur gri mi ben portre ve evlilik üzerine çalışacağım bide stüdyo da makina olarak 5d mi d300 mü yoksa d3 mü bir türlü karar veremedim yardımlarınızı bekliyorum

Tarih: 11 Ocak 2010, 22:32 - İp: 88.***.**9.169
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

yasal presödürleri nasıl tamamladınız?

Tarih: 12 Ocak 2010, 00:52 - İp: 78.***.**7.214
aliserkan
aliserkan (üye)
İzmir / Amatör

Kusura Bakmayın ama;

1-Sütüdyo değil,stüdyo.
2-kafanızda çok fazla soru var.
3-Kuracağınız işle ilgili çok bilinmeyen var,
4-bu sorularla çıktığınız yolu, maddi ve manevi olarak biraz daha irdeleyin/inceleyin/araştırın...

derim ben...

Tarih: 12 Ocak 2010, 17:53 - İp: 85.***.**8.74
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Stüdyomu, 30 ağustos 2008 tarihinde kapattım.. ücretli çalışıyorum..

"Allah yardımcınız olsun" diyeceğim.. Önce kendinize yardımcı olun.. bilgi edinin..

Tarih: 13 Ocak 2010, 12:38 - İp: 78.***.**2.206
obafoto
obafoto (üye)
İstanbul / Firma

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 14 Ocak 2010, 02:18 - İp: 78.***.**0.65
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Tarih: 14 Ocak 2010, 06:20 - İp: 88.***.**5.30
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

yazması kolay diye yazmışsınız geçmişsiniz. sizin gibi bu işlere dışardan bakanların atıp tutmaları yüzünden forumlarda adamn gibi konu tartışamaz hale geldik. bir konuda fikriniz yoksa o konuda yorum yapmayın.

hanginiz presedürleri uyguluyor?

bu dediğiniz nereee tartışılan konu neree?

yazmadan önce birdefa olsun düşünün. hele hele o konuda fikriniz varsa açıkça söyleyin yoksa burnunuzu sokmayın.

Tarih: 14 Ocak 2010, 06:25 - İp: 88.***.**5.30
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

@obafoto şimdi web sitenize baktım ve bu işlerle ilgili olduğunuzu gördüm. polemik yapmayı sevmem ama mecbura kalınca, doğruları söylemek sanki polemik yapıyormuşuz gibi algılanmasına sebep oluyor. bu yüzden kısa yazmaya çalışıyorum. ama siz demişsiniz arkadaş soru sormuş sizde prosedürden falan bahsetmişsiniz .. gibi bişey demişsiniz.
şimdi az evvel sitenize baktım ve bu işlerle alakılı olduğunuzu öğrendim. e ozaman bu arkadaşa cevap verirsiniz değil mi?. hem bilmeyenlerde öğrenmiş olurlar.
madem bu işin içindesiniz.. anlatın ozaman.. bakalım ne anlatacaksınız.

Tarih: 14 Ocak 2010, 06:44 - İp: 88.***.**5.30
stilfon
stilfon (üye)
İstanbul / Firma

Uyarı

2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 16 Ocak 2010, 13:02 - İp: 88.***.**7.189
dt1907
dt1907 (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

multiblitz veya hensel flash önerririm istersen yardımcı olurum tanıdıklarım var bu firmalarda

Tarih: 16 Ocak 2010, 16:48 - İp: 85.***.**5.24
besyo20
besyo20 (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

Tarih: 2 Şubat 2010, 05:20 - İp: 78.***.**7.26