marquis_ce
marquis_ce (üye)
Adana / Reklam Fotoğrafçısı

Paraflashım İçinampul Arıyorum.

USA'dan ebay üzerinden almış olduğum paraflashımın ampülü kırıldı. 150watt oldugunu biliyorum ama herhangi bir markası yok. Sadece ampulün fotograflarını çektim. Bu şekilde bulmaya çalışıyorum. Bana yardımcı olabilek arkadaslara fotoğrafları gönderebilirim. Sanırım buraya fotograf eklenmiyor.

Tarih: 18 Temmuz 2009, 11:33 - İp: 85.***.**5.5
fotovolkan
fotovolkan (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşım türkiyenin hangi ilindesin bilmediğim için sana sadece adres verebilirim.İstanbul/karaköy/bankalar caddesinde , şişhane tarafındaki elektrikçilerde bulabilirsin .

Tarih: 18 Temmuz 2009, 12:17 - İp: 88.***.**5.220
marquis_ce
marquis_ce (üye)

Ben Adanadayım.
Sizin telefonunu bildiginiz bir tanesi varsa buraya yazarsanız çok makbule geçer.

Tarih: 18 Temmuz 2009, 12:28 - İp: 88.***.**6.87
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Hangi ampul acaba?..

Pilot ışığı veren ampulmü.. Flaş ışığını veren ampulmü..

Pilot ışıksa sorun yok.. Flaş ampulüne mesafe bırakabilecek orjinal olmayan bir ürünlede iş görebilirsiniz.. En ideali; silindirik, halojen bir ampul..

Eğer flaş ampulü ise, iki ihtimal var; pratik sökülüp takılan modellerden biriyse ne iyi.. Değilse, flaşınız servise gidecek..

Tarih: 18 Temmuz 2009, 17:11 - İp: 78.***.**8.194
zeiss-ikon
zeiss-ikon (üye)
Manisa / Meraklı

Mesaj yazdığınız yerde en sağ üst köşede bir kutucuk var uzaktan bakınca dağ resimi gibi onu tıklayınca link çıkıyor oraya fotoğrafı yükleyebiliyorsunuz.Paraflaşınızın Markası nedir kılavuz ışığı ise modeli üstündeki numarası nı yazın birde Adana büyük şehir kesinlikle orada bulursunuz ypacağınız Osram ampüllerinin ithalatçısı yada toptan dağıtımcısından kodunu söyliyerek bulabilirsiniz tavsiyem bir düzine alın fiyatıda uygundur sanırım tanesi 15 euro gibidir yaklaşık. Orada eskiden darfilm vardı birde Nil ticaret Nilufer hanım vardı malzeme satan onlarda yokmu acaba.Yoksa internetten beyatlı yazın onlarda vardır.Yoksa paraflaş ithalatçılarından bilgi alabilirsiniz.Arfo,
bu linklere bakınız.
http://www.kamerithalat.com/urunler.asp?KatUstID=18&KatUstAd=Hensel%20Fotografik%20I%C5%9F%C4%B1k%20Sistemleri&KatOrtaID=52&KatOrtaAd=Reflekt%C3%B6rler
http://www.zoomithalat.com/public/category.aspx?id=12

Tarih: 20 Temmuz 2009, 23:27 - İp: 78.***.**2.239
marquis_ce
marquis_ce (üye)

Sanrım ben yanlış anlattım. Pilot ışık ile ilgli bir sorunum yok. Flash tüpünü (strobe olan) arıyorum. Resmini altta ekledim. Adanada hiçbir şekilde bulamıyorum. Istanbulda da genelde 500lük 1000lik buldum. Ama sanırım benimki 150likmiş. O yuzden bulamıyorum. Nerde bulacagımı bilen varsa yazarsa sevinirim.

İlginize teşekkürler

Tarih: 21 Temmuz 2009, 10:44 - İp: 85.***.**2.8
canflash
canflash (üye)
İstanbul / Firma

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 7 Ağustos 2009, 11:24 - İp: 88.***.**1.189
fomadijital
fomadijital (üye)
İzmir / Firma

lambayı bulamadıysan mail at
birde flasın lamba takılan yerin resmini gönder

Tarih: 11 Ağustos 2009, 02:42 - İp: 81.***.**5.105
  • 1