interseco
interseco (üye)
İstanbul / Amatör

Kiralık Aydınlatma Seti Arıyorum

Merhabalar, istanbulda ikamet ediyorum. Asıl işim bilgisayar ve yazılım. Fakat bu sene birkaç okuldan fotoğraf albümlerini hazırlamam için ricada bulundular. Okul içerisinde portre fotoğrafı çekeceğim. Canon EOS 400D fotoğraf makinem var Bu işin seneye devam edip etmeyeceği belli değil. Onun için çuval dolusu parayı aydınlatma sistemine yatırmak istemiyorum.
Sizlerden ricam, en ucuz maliyetle arka fon, paraflash ya da softbox kiralayabileceğim bir yer var mı, veya bu konuda sizlerin önerileri ne olur? [email protected] özelden veya buradan yazabilirsiniz
Yapacağınız nerile için şimdiden teşekkürler.

Tarih: 26 Mayıs 2008, 20:05 - İp: 88.***.**4.73
ustakim
ustakim (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 28 Mayıs 2008, 16:27 - İp: 85.***.**2.253
bornred
bornred (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Merhabalar eger ilginizi cekerse akulu paraflash sistemi kiraliyorum.
Elektrige gereksinim olmadan cekim yapabilirsiniz

Profoto 7b 1200 akulu jenerator
2 tane 7b kafa 1200
ve pro7 ring flash
chimera octaplus softbox 1.5m( aksesuar ile 2.1m kadar buyutulebiliyor.) beautydish,semsiye,zoom reflector normal reflektor vs pozometre

daha once ilanlar bolumune vermis oldugum ilandaki fiyat sadece jenerator
ve aku fiyatidir.Ilgilenen arkadaslara da dolayli yoldan iletmek istedim.

asistan ucreti fiyata dahil degildir,eger ilgilenirseniz benimle iletisim kurabilirsiniz.Isteyeceginiz aksesuara gore fiyat verilecektir.
Ekipman cantasiyla ve asistan arkadasla beraber kiraliyorum,hepsini icine alan buyuk bir case oldugundan bir arabanin arka koltugunu kapliyor.
Tekerlekli fakat butun ekipman kiralandiginda tek kisinin tasimasi biraz zor oluyor.

Portatif fon kiti de bulunmaktadir katlanan ve 3 m ye 1 bucuktur.
fakat fon olarak siyah fon kumasi bulunmaktadir.
Okullarda tahminimce beyaz veya kirmizi fon kullilmaktadir.
Beyaz duvar onunde cekip arka fonu overexpose yaparak calisabilirsiniz diye dusunuyorum
ama ben 4 isik kullanacagim derseniz sizin seciminiz. tek bir kafa ve chimera softbox yeter diye dusunuyorum.

Kolay gelsin

Tarih: 12 Haziran 2008, 19:09 - İp: 85.***.**5.150
zaptiiirik
zaptiiirik (üye)
İstanbul / Firma

merhaba isterseniz kiralıkta alabilirsiniz isterseniz satında alabilirsiniz size yardımcı olur

STARFON FLAŞ FOTOĞRAF MET. SAN VE TİC LTD ŞTİ

0212 527 37 03

UMUT YENER YELESER

www.starfonflash.com

Tarih: 8 Temmuz 2008, 12:58 - İp: 85.***.**1.194
  • 1