craazy
craazy (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Hata Firmada Mı ?

isimni vermek aklımdaydı aslında ama bugün tekrar görüşütm firmayla yardımcı olcaklarını söylediler aslında hata onlarda değil sonuçta bu adam gezgin onlardan sadece mal alıyo ama olan firmaya oluyor kötü reklam .benim tavsiyem böyle insanlara asla mal elinize geçmeden para vermeyin

Tarih: 3 Kasım 2008, 17:45 - İp: 78.***.**4.218
craazy
craazy (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

sayın photoant ya ben yanlış anladım yada sen eksik yazdın topaçla ilgili bişey yazmadım diyosun senet olayını biz senden dinledik

Tarih: 15 Kasım 2008, 12:07 - İp: 78.***.**5.146
photoant
photoant (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Craaz bey bu topicde diyoyorum.
Senin Kapanan topicde demiyorum.

Tarih: 15 Kasım 2008, 12:12 - İp: 88.***.**8.4
candost28
candost28 (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

bu münakaşaya girmek istemezdim ama doğudanda şikayet var denince bişeyler yazmak istedim.soner beyi daha önce hiç tanışmamıştık geçtiğimiz aylarda buraya geldi tanışmak kısmet oldu.hiçte dolandırıcı biri değil.aslında bir çok istanbul esnafından daha delikanlı.ondan almış olduğum hiç birşeyden rahatsız olmadım.soner beyle bi sorunun varsa açık açık onunla konuş hallet.buraya isim verip karalama yapıyorsan.biraz daha şefaf ol,senide tanıyalım.yada tlfonunu yazmış.ara konuş onunla.kimseyi karalamakla çamur atmakla olmaz.

Tarih: 2 Aralık 2008, 15:53 - İp: 88.***.**2.128
kenan47
kenan47 (üye)
Mardin / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm arkadaşlar ben bir doğuluyum mardinliyim bende mal aldım bu firmadan cok memnun kaldım hem fiyat uygun hemde malı kaliteli. hatasız kul olmaz varsa sorununuz kendisiyle direk görüşmek daha uygun böyle yerlerde yazı yazmakla olmaz esnaflığa yakışmaz esnafsanız tabi.

Tarih: 2 Aralık 2008, 15:58 - İp: 85.***.**7.63