craazy
craazy (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Hata Firmada mı ?

isimni vermek aklımdaydı aslında ama bugün tekrar görüşütm firmayla yardımcı olcaklarını söylediler aslında hata onlarda değil sonuçta bu adam gezgin onlardan sadece mal alıyo ama olan firmaya oluyor kötü reklam .benim tavsiyem böyle insanlara asla mal elinize geçmeden para vermeyin

Tarih: 3 Kasım 2008, 17:45 - İp: 78.***.**4.218
profoto99
profoto99 (üye)
İstanbul / Firma

maalesef düzgün adam bulmak zor onun için artık hatır gönül için tanımadığın bilmediğin kişilerden ve ürünlerden almıyacaksın sonunda olan sana oluyor . sana duyduğum bir olayı anlatmak istiyorum ufak tefek ürünler çekmek isteyen bir arkadaşımız flaş almak için hayyam çarşısına gidiyor orda flaş satan bir yere uğruyor fiyat almak için, adamlar çin malı flaşları alman malı diye satmaya çalışmışlar tanesine 300$ demişler O flaşlar varya ABD da 50$ gözünü açmazsan dolandırılırsın yazık valla abicim iyice ürün almadan incelemek lazım .

Tarih: 3 Kasım 2008, 21:30 - İp: 85.***.**2.238
photoant
photoant (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

#photoant' tarafından 21.11.2008 14:52:56 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Kasım 2008, 17:30 - İp: 88.***.**8.4
craazy
craazy (üye)

ah kardeşim biz fotoğrafçılar yok olmaya mecburuz burda bile özgürce sesimizi duyuramıyoruz soner beyfendi tekrar bişeyler yazmış bilmem okudunmu yeni bende cevap yazdım yetkililer onu değilde beni sakıncalı buldu . açık bilgilerimi vercekmişim karalama niteliğindeymiş yazılarım yahu bunun neresi sakıncalı ben istedimki daha fazla arkadaşım zarar görmesein bu site neden var o zaman ? yok mahkemeymiş b,lmem ne soner bey yazmış sanırım site yönetimi ondan çekindi ...... son yazılanları okumadın sanırım ... ama yinede ben böyle bi sitenin varlığından üye oolmaktan çok mutluyum ve yakınımda çevremde kim varsa hepsi benim sayemde üye oldu buraya ... teşekkürler

Tarih: 10 Kasım 2008, 17:35 - İp: 78.***.**7.233
admin
admin (Yönetim)
İzmir / Amatör

Sayın Craazy

Kimliğinizi açık bir şekilde deşifre etmediğiniz sürece yazdıklarınız karalama olmaktan öteye gitmeyecektir. Yazdıklarınızda haklı bile olsanız kendinizi gizlemeniz şüphe uyandırıcı.Bizim tarafsızlığımızı "Tüketici Sorunları" Bölümünde açıkca görebilirsiniz.
Saygılarımızla.

Site Yönetimi

Tarih: 10 Kasım 2008, 20:02 - İp: 78.***.**3.202
craazy
craazy (üye)

sayın yönetim 2 sene önce izmirli arkadaş vermiş ismini onada mı tavrınız aynı oldu ? aynı şek,ilde antalyalı arkadaş ve koskoca akın er firması da aynı şeyi söylüyor hiç başka işim yokmuş gibi 2 senedir yararlandığım ve günün her saati girdiğim bu sitede oturup boş şeylerlemi uğraşıcam yapmayın allah aşkına bu adam 10 yerde numarasını vermiş ama arandığı zaman açmıyo böyle bi insan burda haklı oldu ben haksız pes doğrusu ..... fotoğrafçılara faydası ne o zaman bu sitenin ? taraflısınız demedim ama artık bu şahsın sizinle irtibat kurduğuyla ilgili şüphe uyandırdınız bende . son kez bu şahısl ailgili ve bu konuyla ilgili yazıyorum ve yine söylüyorum iyiki böyle bi site var ve bu alanda bence tek yine kutluyorum sizi

Tarih: 11 Kasım 2008, 10:39 - İp: 78.***.**1.64
sonertopac
sonertopac (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

SLM BEN SONER TOPAÇ ARKADAŞIM NE PARASI VERDİN ELİNE GEÇMEDİ HALA ANLAMIŞ DEĞİLİM BAK DOSTUM BEN BURAYA İŞLERİMİN YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI FAZLA GİREMİYORUM ARKADAŞLARIM VE MÜŞTERİLERİM HABER VERİYO BANA EVET ÇOK GÜZEL Bİ SİTE AMA SENİN GİBİ İNSANLAR YÜZÜNDEN SİTENİN TİRAJI DÜŞÜYO VE BEN BU SİTENİN SAHİPLERİNİ HİÇ TANIMIYORUM BU KONUYLA İLGİLİ ÇOK GÜZEL DÜŞÜNMÜŞLER VALLAHİ BRAVO BU ANTALYALI HALA KONUŞUYO AYIP BENİM TELEFONUMU AÇMIYOR BİRAZ BİRAZDAHA KONUŞSUN ZATEN BEN GEREKLİ MERCİLERE BAŞ VURDUM SENİNLE İLGİLİ TEKRAR YAZIYORUM
BENİM TELEFONUM 0534 394 81 66 BUYURUN ARAMAK İSTEYEN VARSA
ARAYA BİLİR SENDEDE BİRAZ DELİKANLILIK ŞAN-ŞEREF VARSA İSMİNİ YAZARSIN DOSTUM ...
EĞER BORCUN FALAN VARSA HANİ YURT DIŞINDADA OLSA FARK ETMEZ AÇIKÇA YAZ YARDIMCI OLAYIM LÜTFEN BÖYLE ÇİRKİN ŞEYLERE BAŞ VURMA
BEN SENİN KİM OLDUĞUNU AZ ÇOK TAHMİN EDİYORUM
RAKİBİM OLACAKSAN ADAM GİBİ OL BU SİTEYİDE KİRLETME

Tarih: 13 Kasım 2008, 23:41 - İp: 88.***.**4.196
sonertopac
sonertopac (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

EVET ANTALYALI ARKADAŞIM NEDEN BÖLE BİŞEYİN HALA PEŞİNDESİN ANLAYAMADIM NE İSTİYON ARKADAŞIM DERDİN NE?
NE VERDİNDE SANA MAL GELMEDİ AYIP RFS ARIZA YAPTIYSA AKINERDEN İSTE ARKADAŞIM GÖNDERİRLER AYIP BEN O FİRMADAN AYRILDIM HALA SİRKECİDEYİM LÜTFEN MALI VERDİK SENETLRİMİZİ ALDIK FATURANI KESTİK 2 YILDA GARANTİN VAR AÇ TELEFON İSTE LÜTFEN ONLARDA GÖNDERİRLER ZATEN BU ARKADAŞ AKINER FİRMASININDA BENİM İÇİN AYNI ŞEYLERİ SÖLEDİĞİNDEN BAHSEDİYO ŞU AN ONLARADA BİR MAİL ATICAM ONLARDA UMARIM SİZE CEVAP YAZACAKLARDIR SAYGILARIMLA

Tarih: 13 Kasım 2008, 23:52 - İp: 88.***.**4.196
craazy
craazy (üye)

terbiyesizliğin anlamı yok ... sen nasıl bi insansın .... ben isyan ediyorum senin gibi insan nasıl olurda böyl ebi sitede hakllı duruma düşer ? izmirli arkadaş senin ismini burda 2 yıl önce vermiş ne yüzle cevap yazıyosun sen ya ? işlerin yoğundur tabi dolandırcak adam çok herhalde
sakın bana şan şlereften bahsetme hele sen sakın sakın şan şeref en son sana düşer bu siteyi kimse senin kadar kirletemez çirkinliğin önde gideni sensi,n zaten. kendime inanamıyorum daha öncede talihsşiz bi iki bişey yaşadım bunnları dükkana geldiğinde senlede paylaştım dur bi de ben çarpayım dedin herhalde akın er firması senden yaka silkiyor. doğudan o kadar arayan var ki diyor senle bi daha muhattap olmayacaktım saöz vermiştim kendime ama bu kladar yüzsüzlüğe kimse dayanamaz telefon numaranı yalandan yere verip artistlik yapma neden arandığı zaman açmıyosun bundan sonra ne yazarsan yaz sana cevap yok ...

Tarih: 14 Kasım 2008, 13:15 - İp: 78.***.**9.253
craazy
craazy (üye)

antalyalı ve izmirli arkadaş ( barış ) sizlerden de cevap gelmeli bu arada topaç neden izmirli arkadaşla hiç muhattap olup cevap yazmıyor ilginç bana baskı borb-cunu unuttunmu yazmıştı en son baya bi borcun var herhalde ha o yüzden mi muhattap olmuyosun

Tarih: 14 Kasım 2008, 13:25 - İp: 78.***.**9.253
photoant
photoant (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

soner bey bana neden böyle bir şeyin peşindesin demişsin neyin peşindeyim craazy isimli arkadaşı tanımıyorum bir kere bile görmüşlüğüm yok arkadaş burada haklı olarak mağduriyetini dile getirmiş.ben arkadaşın açtığı topiğin neden kaldırıldığını sordum oda söyledi.seninle ilgili bu bölümde bir kelime bile yazmadım ama sen bu antalyalı filan diye hitap etmeye başladın benim telefonumu açmıyorsun diye bir takım yazılar yazıyorsun soner bey sen bu konu için beni bir kere bile aramadın.Ben burada RFS arızasındanda bahsetmedim sen diyorsun RFS filan ben seni rfs için aradım bir defa sonra sen dedin ben akınerden ayrıldım ama ben size RFS göndercem dedin konuşmamız bundan ibaret kaldı.Burada artık benim hakkımda yorumlar yazma helede BU ANTALYALI BİRAZ DAHA KONUŞSUN diye bir tabirde bulunma.
Belli olmaz dünya küçük helede bu fotoğraf piyasası çok küçük bir gün biyelerde kaşılaşabiliriz kırıcı sözler sarfetmenin alemi yok.

Tarih: 15 Kasım 2008, 12:00 - İp: 88.***.**8.4