spook
spook (üye)
İstanbul / Amatör

Eos 300v İçin Hangi Flaş?

Merhaba,
Daha fotoğrafçılık konusunda acemiyim. Aslında HP 945 te başladım işe. Ama dijital makinalar zevk vermedi. O analog makinada ki sesleri hissetmeyince fotoğraf çektiğimi anlamıyordum EOS 300v yide bir fotoğrafçı arkadaşımın tavisyesi üzerine aldım. Ama karanlık ortamda üzerindeki flaş haliyle yetmiyor. Bana hangi flaş ı öneririsiniz. Çok pahalı olmasın lütfen (300-500 dolar gibi)

Tarih: 28 Mart 2005, 16:37 - İp: yok
meraklisi
meraklisi (üye)
İstanbul / Meraklı

Merhaba,

İç mekan çekimlerinde aynı sorunla bende karşılaşıyorum. Flaş yüksek ışık yaydığında gözler kapalı çıkıyor. Çözüm olarak iç mekan ışık düşünüyorum ama henüz araştırma aşamasındayım, açıkçası aksesuar konusunda bilgim de yok, ama en azından deneme amaçlı biraz araştırdıktan sonra bir çift alacağım.

www.amazon.com da gezinirken gördüm, Eminönü'ne ilk gidişimde fiyat bilgileri almaya çalışacağım...

http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B00009V3EX/ref=pd_sbs_p_1/103-0597044-2661410?v=glance&s=photo&n=3347871

İncelemeni ve araştırmanı tavsiye ederim. Tabi yadınlatma sistemini yanında bir yerlere götürmek imkansız gibi görünüyor...

Işığın bol olsun...

Tarih: 28 Mart 2005, 22:53 - İp: yok
  • 1