koka
koka (üye)
Antalya / Haber Fotoğrafçısı

600 Wt Fisher Set

arkadaslar 2*600 luk flash 2 softbox ayaklarıyla 1000ytlye almak uzereyim sizce fiyat nasıl ayrıca hic fischer marka kullanmadım kullanan varsa tecrubeleri nasıl bilmek isterim tesk.

Tarih: 7 Ekim 2008, 17:24 - İp: 78.***.**9.42
srkin
srkin (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

Açıkcası fiyat uygun ama fischer bende kullanmadım ayrıca webde de bilgi yok ürün ile ilgili deneme şansın varsa un temizi ama yok görmeden denemeden alacaksanız bildik bir markaya yatırım yapmanızı öneririm, elinchrom, multiblitz gibi..

Tarih: 4 Kasım 2008, 11:51 - İp: 88.***.**1.120
koka
koka (üye)
Antalya / Haber Fotoğrafçısı

evet bende web de bisey bulamadım ama deneme sansım oldu iyi calısıyorlar ama yinede tam karar verebilmis degilim
eger kullanmıs arkadaslar varsa yorumlarınızı haa bekliyorum
yada antalyada studyo flash larını satmak isteyen vasa msj atsın

Tarih: 8 Kasım 2008, 14:11 - İp: 88.***.**2.135
e0s
e0s (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Yerli malı değilmi o marka. bende çok iyi bilmiyorum ama 20D sattığım bir stüdyoda kullanılıyordu.

WB ayarı yapıyordum manuel, ama her çektiğin karede Kelvin değişiyodu flaşların.Flaşları çok başarılı bulmadığım gibi benim makina satışımıda çok zorlaştırmıştı.o yüzden sevmemiştim o flaşları.

Tarih: 13 Aralık 2008, 23:40 - İp: 92.***.**8.147
profoto99
profoto99 (üye)
İstanbul / Firma

Arkadaşım dijital çıktıktan sonra bazı problemler ortaya çıktı bunların en başında WB yaptıktan sonra 10 poz çekiyorsun hepside farklı çıkıyor. sonra bilgisayarda uğraşıyorsun düzeltmek için malesef bu problem bütün flaşlarda var birtek profoto'da yok ABD iki yıl ödül almış dijital için en iyi flaş seçilmiş araştırmanı tavsiye ederim

Tarih: 16 Aralık 2008, 22:28 - İp: 88.***.**5.201
arsfotograf
arsfotograf (üye)
İstanbul / Firma

bu linkte o dediğiniz ödülün kime verildiği görülebilir .Teşekkür ederim

http://www.bogenimaging.us/Jahia/site/bius/lang/en_US/pid/19563

Tarih: 3 Haziran 2009, 16:44 - İp: 85.***.**9.24
  • 1